IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение
    Към bnight, сори че не цитирах.
    От 10-15 месеца следя как се случва един много лош процес в цялата банкова система няма достатъчен брой Кредити броят на депозитите е на много високо ниво лихвите са огромни по депозитите а ново отпуснатите кредити са с много ниски лихви. Кой дава кредитна карта с лихва 7% за 6 месеца бе ? То миналата година имаше 3 годишни депозити без право на теглене с годишна лихва 8% и повече. Банковата система е в ужасно състояние и ако някой ви говори друго просто ви лъже разгледайте данните на БНБ за Депозити срещу кредити и за структурите на двете и ще ви стане лошо.

    Ако подозренията ми и за държавният резерв са верни ще е дори още по-лошо от колкото си мислим.

    И не правилното решение не е да ходим да си теглим парите (макар че при bank-run):
    Mervyn King, governor of the Bank of England, once noted that it may not be rational to start a bank run, but it is rational to participate in one once it had started.


    Нито е решение да депозираме пари единственото решение на проблема е да почнем да теглим кредити и да ги харчим защото само така реално се генерира приход за банката но това си е чиста проба благотворителна кампания от наша страна да платим едни лихви за щастие на промоция за да може тия да не фалират !

    Още в четвъртък им го казах на хората на опашката вместо да се редите да си теглите депозитите по-добре пуснете по едно заявление за кредитни карти и след това си ги харчете с кеф !
    http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

    Коментар


    • Пичове, тези не са ИП. Дори наскоро имаше статия, че КФН е спряла дейността им и че имат проблемации в 3 държави. А иначе са пълни палячовци, обсъждани не веднъж тук. Лошото е, че се лепва петно и върху посредниците. Те трябва като асоциация, твърдо да заявят, че тези задници не са ИП и никога не са били нещо повече от дребни измамници.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
        ГМ- предполагам едни палячовци глобал маркет
        Не знам дали са те. Но ето какво има на сайта им: http://www.globalmarkets.bg/images/o...%98-%D0%95.pdf
        "С Ъ О Б Щ Е Н И Е

        Считано от днес, 13.05.2014 г., „Глобал Маркетс” ООД съобщава на своите клиенти, че в съответствие с решение на общото събрание на съдружниците от 26.03.2014 г., прекратява дейността си като инвестиционен посредник. Всички разходи за уреждане на отношенията с неговите клиенти ще бъдат за сметка на „Глобал Маркетс” ООД. "

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Не знам за кой коментар говориш, но явно нещата са много по-дебели и не се ограничават до местни мутри и дребни престъпници, които били разпространявали елементарни слухове за овце. Щом има намесен ИП и са разпращани бюлетини до клиенти, работата намирисва на много по-сериозна организация.
          Моя грешка друг ник съм имал предвид Иначе точно и аз мисля че нещата са много по-дебели защото Ванката изглеждаше като натровен от гъби в онова изявление от Петък ! ПИБ продължават да отбягват въпросите за кога ще пуснат електронното банкиране което силно ми намирсва на мен поне !!! Внимавайте много утре само това ще кажа и умната !
          http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

          Коментар


          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
            http://www.dans.bg/bg/press-releases-menu-bul

            За тези, които не вярват на жълти сайтове ето линка към официалнoto съобщение на ДАНС. Сега вече ще се размиришат големите лайна. Оптимист съм.

            Ако са тия дето си мисля, тези са супер глупаци, безброй пъти са звънели на стационарните телефони да предлагат някакви акции в Азия дето щели да хвръкнат до небето. Това си е тяхна измишльотина. Трябва да се установят лицата които срещу пари са правили опашки. И са чакали да питат разни неща, за депозити и лихви. Има камери за тези неща.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
              Викаш оставаш зад коментарът си от Петък
              Не знам за кой коментар говориш, но явно нещата са много по-дебели и не се ограничават до местни мутри и дребни престъпници, които били разпространявали елементарни слухове за овце. Щом има намесен ИП и са разпращани бюлетини до клиенти, работата намирисва на много по-сериозна организация.
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Това към кого беше?
                Към bnight, сори че не цитирах.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение
                  ПИБ няма да фалира. Ако се информираш и от други места освен от конспиративни клипчета от тубата това трябва да ти е ясно.
                  Това към кого беше?
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    http://www.dans.bg/bg/press-releases-menu-bul

                    За тези, които не вярват на жълти сайтове ето линка към официалнoto съобщение на ДАНС. Сега вече ще се размиришат големите лайна. Оптимист съм.
                    Викаш оставаш зад коментарът си от Петък
                    http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                    Коментар


                    • ПИБ няма да фалира. Ако се информираш и от други места освен от конспиративни клипчета от тубата това трябва да ти е ясно.

                      Коментар


                      • http://www.dans.bg/bg/press-releases-menu-bul

                        За тези, които не вярват на жълти сайтове ето линка към официалнoto съобщение на ДАНС. Сега вече ще се размиришат големите лайна. Оптимист съм.
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение
                          Ново не, но квото казаха беше много решително Аз предполагам че ще налеят ликвидност в ПИБ ако се наложи но не съм сигурен че ще е достатъчно ако овцете игнорират всичко и продължат да теглят като невидели. Добре е че хванаха там някакви атентатори и това трябва да поуспокои малко хората.
                          Овцете няма да теглят повече това мина със 100% сигурност въпроса е че според мен се печели време за бизнеса и да може "нашите" хора да си затворят позициите ти ако държиш акции на ПИБ и знаеш със 100% сигурност че ще фалира на 2.5 или на 0.90 предпочиташ да ги продаваш ?
                          http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                            Аз само не разбирам защо се успокоихте като реално нищо ново не ни казаха !
                            Ново не, но квото казаха беше много решително Аз предполагам че ще налеят ликвидност в ПИБ ако се наложи но не съм сигурен че ще е достатъчно ако овцете игнорират всичко и продължат да теглят като невидели. Добре е че хванаха там някакви атентатори и това трябва да поуспокои малко хората.

                            Коментар


                            • bnight

                              Защото така стоят нещата, КТБ я замразиха защото тя има собственици които не са от ЕС и чакаха да и помогнат а те се оказва че се хеджирали.И нея ще капитализират но без вече тези и собственици...как се казваха че им забравих името - някакви от Русия.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                И всички депозити от всички банки да бъдат изтеглени пак няма да има проблем, освен проблема за тези които ще ги изтеглят е че ще пият една студена вода за лихвите които ще загубят.Банките ще си осигурят пари и не им трябват парите от резерва или пък от фонда за гарантиране на депозитите ВЪОБЩЕ !
                                Бе то уж и КТБ имаха пари в трезора пък нали видя какво стана да не се окаже същото и с резерва и фонда за гарантиране на депозитите само

                                Аз само не разбирам защо се успокоихте като реално нищо ново не ни казаха !
                                http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                                Коментар

                                Working...
                                X