IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Така се коткат клиенти....Можело....
    Ако ми възстановят откраднатите, чрез криминално увеличение на капитала, 100 акции от Бороспорт и аз ще си върна парите и доверието към тези мажовци..
    Дотогава, да го д....т
    Изберете депозитите на Fibank и се възползвайте от специалното ни предложение

    На всички клиенти физически лица, нарушили своя срочен депозит в периода 23 юни - 30 юни 2014 г. (вкл.), ще им бъде възстановена начислената до датата на прекратяване на договора за депозит лихва.

    Лихвата ще се изплаща на датата на падеж на новооткрития депозит на всеки клиент, който отговаря на всяко от следните условия:

    клиентът открие нов депозит по действащия лихвен бюлетин на банката в периода от 10 юли до 31 юли 2014 г.;
    сумата по новооткрития депозит е същата или по-голяма от сумата на прекратения депозит в датата на нарушаването;
    срокът на новооткрития депозит е същият или по-дълъг от прекъснатия депозит;
    нарушеният депозит е бил със срок не по-малък от 1 месец и салдото му в деня на нарушаване е било не по-малко от 100 лв. или равностойността им в чуждестранна валута.

    Условията важат за всеки отделен депозит на един клиент.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      Fibank ще възстанови загубените лихви по депозити
      Fibank (Първа инвестиционна банка) уважава всичките си клиенти и цени тяхното доверие, което е спечелила през 20-годишната си история.
      ................................[/url]
      Така се коткат клиенти....Можело....
      Ако ми възстановят откраднатите, чрез криминално увеличение на капитала, 100 акции от Бороспорт и аз ще си върна парите и доверието към тези мажовци..
      Дотогава, да го д....т

      Коментар


      • Fibank ще възстанови загубените лихви по депозити
        Fibank (Първа инвестиционна банка) уважава всичките си клиенти и цени тяхното доверие, което е спечелила през 20-годишната си история.
        С нашите клиенти сме пораснали заедно, учили сме се един от друг и заедно сме преодолявали различни предизвикателства на времето и средата.
        Безпрецедентната криминална атака срещу стабилността на банковата система и Първа инвестиционна банка подложи на изпитание доверието към банките и много клиенти бяха принудени да изтеглят своите спестявания и загубиха натрупаните лихви.
        Fibank (Първа инвестиционна банка) не иска да печели от страха на хората, защото те бяха употребени и затова ще им възстанови загубените лихви по изтеглените депозити на тези клиенти, които се върнат при нас.
        Нашето предложение важи до 31 юли 2014 г.
        За повече информация заповядайте в най-близкия офис на Fibank от четвъртък (10.07.2014 г.) и на интернет адрес:
        www.fibank.bg/bg/page/3639

        Коментар


        • Балаков добре ги е трнирал - евала

          Коментар


          • http://www.capital.bg/biznes/finansi...a_depoziti_ot/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              Тези 50 + млрд са сума от бизнес + домакинства. А и структурата на депозитите на домакинствата е : 1000 човека имат огромни депозити, другите са с по 2-3 хил.лева (наизуст говоря,мързи ме да търся точното инфо),но беше нещо такова.
              Както и да е - пак не стигаш до същината на проблема.Той не се корени в разликата депозити-кредити.
              Дам прегледах ги пак данните че отдолу имаше табличка прав си.

              Иначе за домакинствата са 39 към 18 Милд и това е всичко. Което значи че от 58 Милд 39 са собственност на хората и едва 19 са на бизнеса Като направим пропорцията на обратно излиза че бизнеса бачка почти изцяло на кредит което е горе-долу нормално.
              Не мисля че има чак толкова лоши кредити де
              http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

              Коментар


              • Е разделили са го на 2 и го представят официално - елементарно е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от asde Разгледай мнение
                  Къде е проблема тогава - в ниското качество на раздадените кредети ли?
                  В неофициалния размер на лошите кредити, да.

                  Коментар


                  • Къде е проблема тогава - в ниското качество на раздадените кредети ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                      тези са за бизнеса там всичко е ок аз говоря за тези на потребителите

                      Депозити: 39 милд.
                      Кредити: 32 Милд там разликата е 7 и малко милд.

                      http://bnb.bg/bnbweb/groups/public/d...ress_a1_bg.pdf

                      Ти си направи сметката и прегледай данните пак
                      Тези 50 + млрд са сума от бизнес + домакинства. А и структурата на депозитите на домакинствата е : 1000 човека имат огромни депозити, другите са с по 2-3 хил.лева (наизуст говоря,мързи ме да търся точното инфо),но беше нещо такова.
                      Както и да е - пак не стигаш до същината на проблема.Той не се корени в разликата депозити-кредити.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                        Нали по-надолу ти дадох статистика към края на май -
                        депозити - 58 млрд
                        кредити - 55,5 млрд
                        Не виждам от това да идва проблема?2,5 млрд не са толкова много.Проблемът идва от друго място, струва ми се имаш добра "общобанкова" култура,сети се сам, ако не можеш ще помагам.
                        тези са за бизнеса там всичко е ок аз говоря за тези на потребителите

                        Депозити: 39 милд.
                        Кредити: 32 Милд там разликата е 7 и малко милд.

                        http://bnb.bg/bnbweb/groups/public/d...ress_a1_bg.pdf

                        Ти си направи сметката и прегледай данните пак
                        Last edited by bnight; 03.07.2014, 13:20.
                        http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                        Коментар


                        • 1лв и 11стинки

                          трите еденици е добро число

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rumenin Разгледай мнение
                            А според Вас колко е горе-долу реалната стойност на една акция- около 4лв?
                            Реална цена е и 1 лв и 10 лв.

                            Коментар


                            • А според Вас колко е горе-долу реалната стойност на една акция- около 4лв?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от rumenin Разгледай мнение
                                Според Вас на какво се дължи днешното значително понижение на цената на акцията?
                                Акцията се покачи значително по-бързо от пазара като цяло в периода януари-май 2014. Нормално е да "върне" малко.

                                Коментар

                                Working...
                                X