IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
    Хаха, от ПИБ да не четат форума
    Разбира се, че го четат. При това не от вчера, а от години. Сигурен съм, че и повечето сериозни публични компании правят същото. Един пример само е Хима. Навремето и Монбатката четеше и пишеше, но тукашните простаци изпъдиха жената с поведението си.
    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
      Хаха, от ПИБ да не четат форума
      трябва да го четат - ние да не сме лукови глави

      Коментар


      • Хаха, от ПИБ да не четат форума

        Коментар


        • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
          Мисля си следното - защо от ПИБ не издадат по една VIP карта на хората, които не се поддадоха на стадния инстинкт. Или да измислят някакъв друг бонус....
          "Клиентите на Fibank с ВИП услуги за лоялността"

          Конфуций, ти се оказа мъдър като адаша си бре
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • ВИП-услуга за лоялност предлата Първа инвестиционна банка
            01 Юли 2014 16:52

            Fibank (Първа инвестиционна банка) премахва таксата за поддържане на сметки на всички свои лоялни клиенти (физически лица), които не са изтеглили спестяванията си в периода на паниката (23 юни до 30 юни включително), породена от криминалната атака срещу банката.

            Всички сметки на лоялните клиенти на Fibank ще бъдат без такса за поддържане до края на годината. Лоялните клиенти ще получат и дебитна карта Debit MasterCard, която е без такса за поддръжка за първата година и с нея ще могат да теглят без такса от всички банкомати на територията на страната. Освен това клиентите ще внасят своите средства и откриват нови сметки без такси.

            „Решихме да предложим на всеки лоялен клиент на Fibank допълнителни привилегии. Благодарим за доверието в нас", коментираха от ръководството на банката.

            Преференциалните условия за лоялните клиенти влизат в сила от 07.07.2014 г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
              Мисля си следното - защо от ПИБ не издадат по една VIP карта на хората, които не се поддадоха на стадния инстинкт. Или да измислят някакъв друг бонус....
              Клиентите на Fibank с ВИП услуги за лоялността

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                Защото последната буквичка от ПИБ значи банка.
                То само това е вярно, защото нито е първа , нито е инвестиционна.
                Mind tricks do not work on me, only money

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                  Защото последната буквичка от ПИБ значи банка.
                  Аз по-скоро се чудя на средната буквичка.
                  Теа ора не са ли чУвали за глас-стийгъл и не заАт ли, че у БГ нема почва за соломонови брадъри? Не моя ги разбера.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                    Мисля си следното - защо от ПИБ не издадат по една VIP карта на хората, които не се поддадоха на стадния инстинкт. Или да измислят някакъв друг бонус....
                    Защо? Повечето хора не са теглили а и опашките не се знае дали не са били от платени статисти.

                    Аз имам 200 лв дето ми стоят там от 5-6 години, едва ли заслужавам вип карта макар и да не съм ги изтеглил
                    Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                      Мисля си следното - защо от ПИБ не издадат по една VIP карта на хората, които не се поддадоха на стадния инстинкт. Или да измислят някакъв друг бонус....
                      Защото последната буквичка от ПИБ значи банка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                        Мисля си следното - защо от ПИБ не издадат по една VIP карта на хората, които не се поддадоха на стадния инстинкт. Или да измислят някакъв друг бонус....
                        Много "мъдро"

                        Коментар


                        • Мисля си следното - защо от ПИБ не издадат по една VIP карта на хората, които не се поддадоха на стадния инстинкт. Или да измислят някакъв друг бонус....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                            Това е, ако имат мозък и мислят "доброто" на държавните финанси.В нашия случай, ни едното,ни другото го имаме налице.
                            Това обяснява ли ти защо съм притеснен
                            http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                            Коментар


                            • Абе много поетично-патриотични реклами пускат тия ПИБ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                Никаква загуба няма да има за "държавата". МФ просто ще пласира каквото успеят да изсмучат от по-ликвидните баМки и пенсии в пиба на минимален спред (депозит най-вероятно) и всички ще са щастливи, ще плеснат с ръце и ще се гушкат.
                                Това е, ако имат мозък и мислят "доброто" на държавните финанси.В нашия случай, ни едното,ни другото го имаме налице.

                                Коментар

                                Working...
                                X