IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Някой да ме светне за качеството на присъствие на Черешаря на консултациите в БНБ след като не е вече депутат от ГЕРБ?
    Ми, ква? Бойко лъже. Черешарят спаси баМковата криза. Дано не тръгне да спасява и борсата, че аз след толкова години далеч от БФБ, сега имам някакви артии

    Коментар


    • до това интервю имах големи съмнения относно написаното в Капитал.Не вярвах че са чак толкова........ /тук не знам дали да не сложа една цветиста..../ политиците ни !

      http://bnr.bg/post/100430622/rumen-g...-da-sa-ogromni

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
        Някой да ме светне за качеството на присъствие на Черешаря на консултациите в БНБ след като не е вече депутат от ГЕРБ?
        Ми според БАЩИЦАТА е експерт

        Коментар


        • Някой да ме светне за качеството на присъствие на Черешаря на консултациите в БНБ след като не е вече депутат от ГЕРБ?

          Коментар


          • Ако българския народ не сложи Доктор Борисов Спасителя и експертите му под особен надзор и не им сложи намордници няма на кого да се сърди.

            Коментар


            • Една доста интересна статия, която потвърждава написаното от Капитал.

              http://banker.bg/_m/?page[0]=b&page[1]=77&page[2]=499412

              http://www.capital.bg/biznes/finansi...na_katastrofa/

              Коментар


              • коментар косвено свързан с ПИБ

                Много ми е приятно да чета подобни коментари - без грубости,без дежурните заяждания с политическа мотивация.В съотвтствие с добрия тон споделям следното.1/БГ банките сборно притежават около 70 млд.лв.Много пари и както беше посочено тези пари, не намират сериозно търсене на пазара.2/Наред с този неизползван ресурс искам да добавя наличието на още един ресурс,който има опасност да разпилеем.Държавният дълг на БГ е малък (само Естония е над нас), резервите са почти 28 млд., валутния резерв през април се покачи от 3.9 млд. на 6.1 млд.3/Тази година само 39% от БВП бе усвоен чрез бюджета.Не е много лесно, но защо да не догоним Германия (50%)-това са още 9 млд.лв.Твърдя,че в ЕС няма друга държава с такъв вътрешен реусрс.В същото време изтощителна безработица,ниски заплати и сиромашки пенсии.
                Много ми се иска описания потенциал да го превърнем в мерило за работата на изпълнителната власт.Който хване кормилото,да докаже може ли, или не може.Нямаме време да си играем на проби и грешки.
                Рангел Титюков - икономист
                РТ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Какво сега, искаш да докараш цената до лев ?..... с недомлъвки
                  Пишете нещата подкрепени с факти а не с предположения.
                  Не,нямам акции в ПИБ,нямам намерение да купувам и мненията ми не са препоръка за търговия с ЦК.
                  Предположения нямам и доста рядко залагам на предположения.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                    Не се сърди, но разглеждаш въпроса повърхностно, т.е. без допълнителна информация, която би ти променила изцяло тезата,ама нейсе...
                    Какво сега, искаш да докараш цената до лев ?..... с недомлъвки
                    Пишете нещата подкрепени с факти а не с предположения.
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      ........целта не е толкова да се наберат обратно тези пари............

                      Те капитала ще го наберат от пазара ситига да им трябва и могат да не платят лихви по изтеглени депозити , а те ще са им чиста печалба. Въпроса е че не е почтенно да печелят от това , явно го разбират.
                      Не се сърди, но разглеждаш въпроса повърхностно, т.е. без допълнителна информация, която би ти променила изцяло тезата,ама нейсе...

                      Коментар


                      • al4en

                        Те капитала ще го наберат от пазара ситига да им трябва и могат да не платят лихви по изтеглени депозити , а те ще са им чиста печалба. Въпроса е че не е почтенно да печелят от това , явно го разбират.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Това е стандарт след като се случи подобна неоснователна паника, ако банката е изрядна и честна спрямо клиентите си е редно да им предложи да си възтановят депозитите без да губят лихви. В противен случай би имало подозрения че банката иска да спечели тези милиони от неплатени лихви, ПИБ в случая постъпват много коректно и честно..така трябва да бъде.
                          Мисля че това е начина да се заслужи доверие, целта не е толкова да се наберат обратно тези пари а да няма никакво съмнение относно лоялността на банката към клиентите според мен.
                          Със сигурност и доста пари са излезли от банката. Тека, че в случая това е правилно / не вярвам мотивът им да е друг/.

                          Коментар


                          • Това е стандарт след като се случи подобна неоснователна паника, ако банката е изрядна и честна спрямо клиентите си е редно да им предложи да си възтановят депозитите без да губят лихви. В противен случай би имало подозрения че банката иска да спечели тези милиони от неплатени лихви, ПИБ в случая постъпват много коректно и честно..така трябва да бъде.
                            Мисля че това е начина да се заслужи доверие, целта не е толкова да се наберат обратно тези пари а да няма никакво съмнение относно лоялността на банката към клиентите според мен.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Coininvest Разгледай мнение
                              Хитри лисици.
                              10-15% от тия дето избягаха ако се върнат, се файда.
                              Другите купуват злато щот толкоз им е пипето (оборота на тавекса е скочил х 2)
                              Предполагам някои и за НИ се ослушват или отлагани ремонти.

                              Ма все една част няма начин да не ги вложат и при ВФ, което е добре за нас.
                              Само дет едва ли ще са много кат си знаем нивото на матр'яла...

                              Коментар


                              • Мисли логично, индианецо.
                                Смисълът е поне част от изтеглените парички да се върнат в банката.

                                Ако просто искаха да върнат лихвите на хората, нямаше да искат да се отваря нов депозит, а просто щяха да им ги изплатят. Анадънму?

                                Коментар

                                Working...
                                X