IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Ама на някои хора това не им харесва
    “Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги”

    Джордж Оруел

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
      Абе голямо кахърене тука. Едните се вайкат, че имало изтрити коментари - ами ще има като се пишат лъжи и манипулации. Евала на админите, че си вършат работата.
      А тия 100 млн. не разбирам само защо ги подмятате наляво и на дясно. Аз като скромен миноритарен акционер тук съм много хепи, че банката прави такива сделки и идват приходи. А като клиент пък съм супер хепи, че тия 100 млн. не са от пладнешки такси и комисионни каквато е практиката в БГ. Ако Пиб са умни да ги сложат в провизиите и ще са бетон, ако някой кредит се скофти те няма да имат грижи с капитала.
      Викаш сите 100 милиона ще идат у банката?
      Егати бизнес нюха имат значи... ако ме разбираш.

      Коментар


      • бате кви лъжи бе? Аз направо съм покосен!
        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
        не е препоръка

        Коментар


        • Абе голямо кахърене тука. Едните се вайкат, че имало изтрити коментари - ами ще има като се пишат лъжи и манипулации. Евала на админите, че си вършат работата.
          А тия 100 млн. не разбирам само защо ги подмятате наляво и на дясно. Аз като скромен миноритарен акционер тук съм много хепи, че банката прави такива сделки и идват приходи. А като клиент пък съм супер хепи, че тия 100 млн. не са от пладнешки такси и комисионни каквато е практиката в БГ. Ако Пиб са умни да ги сложат в провизиите и ще са бетон, ако някой кредит се скофти те няма да имат грижи с капитала.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            "Свобода е свободата да кажеш, че две и две правят четири. Приеме ли се това за дадено, оттук следва всичко останало."

            Джордж Оруел
            Ама на някои хора това не им харесва

            Коментар


            • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
              Админите ако ще трият всичко, по-добре да локнат темата. Ясно е че някой им е казал да внимават много какво пускат в тази тема ( гледам че по другите не са толкова чувствителни)
              Триенето може да се тълкува многопластово, който гледа, ще види

              Коментар


              • "Свобода е свободата да кажеш, че две и две правят четири. Приеме ли се това за дадено, оттук следва всичко останало."

                Джордж Оруел

                Коментар


                • Админите ако ще трият всичко, по-добре да локнат темата. Ясно е че някой им е казал да внимават много какво пускат в тази тема ( гледам че по другите не са толкова чувствителни)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5
                    Абе кретени от модераторския екип? Защо изтрихте въпроса ми? Далеч съм от Бълграия и съм пропуснал - тук е коментирана някаква статия от в. Капитал и просто искам да знам коя е и да я прочета! Що за тъпотия е това? При това е известно, че съм фен на ПИБ и въпросът ми беше съвсем добронамерен! Явно пак ще трябва да пиша на Андрей и Мариан да ви свият сармите! И какво му е "извън темата" да питам за статия за ПИБ в темата за ПИБ? Аман от тъпота!
                    Ти петъка да беше гледал каква сеч имаше тук, човек можеше да си помисли че още си живеем при комунизма. Такава цензура само тогава имаше и отдавна не я бях виждал. А уж имаме плурализъм и свобода на словото, според кръглата маса от 1990г. и по Конституция.
                    Last edited by mibova; 01.12.2014, 17:11.

                    Коментар


                    • На мен пък не ми е много ясно кое е непотвърдено?
                      Това че има сделка за продажба на земя или цената? Ако проблемът е само в цената, тогава защо изтриха постовете?
                      Много странно поведение.
                      Last edited by mibova; 01.12.2014, 16:36.

                      Коментар


                      • Ке ни забършат до 10-на мин!

                        Все пак нищо криво и непотвърдено за ПИБ не обсъждаме

                        Нема да ни забършат си мисля

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от asde Разгледай мнение
                          Именно де.Левчето е вързано за еврото, а не еврото за левчето.Боли го бахура еврото за нашето левче.Демек, всичко у евро и зад граница!

                          Чекай да питам първо
                          Модераторите може ли с Анди да си говориме че като вземеме кеша след КТБ ще го обърнем у ЕУРО може и Доларе и беж да ни нема?
                          Може да говорите след като обърнете. Засега това е само непотвърдена информация

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от asde Разгледай мнение
                            Именно де.Левчето е вързано за еврото, а не еврото за левчето.Боли го бахура еврото за нашето левче.Демек, всичко у евро и зад граница!

                            Чекай да питам първо
                            Модераторите може ли с Анди да си говориме че като вземеме кеша след КТБ ще го обърнем у ЕУРО може и Доларе и беж да ни нема?
                            Ми не може, ама сигурно са обедна. Ке ни забършат до 10-на мин!

                            Коментар


                            • Именно де.Левчето е вързано за еврото, а не еврото за левчето.Боли го бахура еврото за нашето левче.Демек, всичко у евро и зад граница!

                              Чекай да питам първо
                              Модераторите може ли с Анди да си говориме че като вземеме кеша след КТБ ще го обърнем у ЕУРО може и Доларе и беж да ни нема?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от asde Разгледай мнение
                                Аз залагам на леФФчето - валута вързана здраво към еурото
                                Именно де.Левчето е вързано за еврото, а не еврото за левчето.Боли го бахура еврото за нашето левче.Демек, всичко у евро и зад граница!

                                Коментар

                                Working...
                                X