IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В какъв срок БНБ може да провери дали информацията от Бивол е вярна и кога точно да чакаме отговор от БНБ какво трябва да направи ПИБ ако информацията е вярна.

    Защото в случая БНБ трябва да излезе с информация и с действия спрямо ПИБ ако информацията е вярна.

    Коментар


    • Какво прави БНБ, а какво прави КФН.

      Коментар


      • Най добре е Цеко да направи тройно увеличение на капитала на номинал и всички ще са доволни и така няма да има нужда повече да се обясняват.

        Коментар


        • Бивол вече падат до низините на елементарността. Сериозно ли смятат, че нормалните мислещи хора ще се вържат на тия глупости. То пълно с кредити от 2004, 2006, 2003. Тия пари са върнати и са забравили изобщо за тях. Май нещо тезата им за източване почна сериозно да се пропуква и сами си го знаят и сега гледат просто да насаждат откровена омраза. До кога смятат обаче ДАНС да спят обаче? Бивол са за затвор.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
            А изявление на ЕК върши ли ти работа

            "Първоначално, на 20 юни 2014 г., петък, българските органи трябваше временно да затворят Корпоративна търговска банка (КТБ). Поради продължаващите атаки срещу банковата система обаче през следващите дни последва масово теглене на влогове от ПИБ, предизвикано предимно от съобщения в електронни медии. ПИБ изплати значителни суми на вложители, преди да затвори временно в ранния следобед на 27 юни, петък, за да набави пари в брой за своите клонове и банкомати." http://europa.eu/rapid/press-release_IP-14-2124_bg.htm

            Сега вече можеш да спреш да се правиш на шут. Ей ама в тоя форум само тролчета са се нароили. То вярно, че събота си е работен ден
            Виж, аз тук никого не обиждам, а ти го правиш.
            Я ми кажи, къде в това изявление видя думата която нарочно поставих в кавички, и която ти използва в п-предния си пост, а именно "криминална"? Е за тази дума питах. То ясно, че за банките всяко по-голямо теглене на пари се тълкува катоатака, защото те повече обичат да събират пари. Но тегленето на пари от банките не е "криминална" дейност.

            Коментар


            • .
              Last edited by Fiscalist; 24.01.2015, 14:32.
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Първоначално изпратено от potten Разгледай мнение
                Напротив, за съжаление съм още в БГ.
                Иначе, не помня да е имало изявление от БНБ че е имало "криминална" атака срещу ПИБ, ако бъркам кажи.
                Помня обаче, че предния път като им даваха помощ на същата банка, май някакви мами я бяха атакували Което звучи като шега, нали?
                А изявление на ЕК върши ли ти работа

                "Първоначално, на 20 юни 2014 г., петък, българските органи трябваше временно да затворят Корпоративна търговска банка (КТБ). Поради продължаващите атаки срещу банковата система обаче през следващите дни последва масово теглене на влогове от ПИБ, предизвикано предимно от съобщения в електронни медии. ПИБ изплати значителни суми на вложители, преди да затвори временно в ранния следобед на 27 юни, петък, за да набави пари в брой за своите клонове и банкомати." http://europa.eu/rapid/press-release_IP-14-2124_bg.htm

                Сега вече можеш да спреш да се правиш на шут. Ей ама в тоя форум само тролчета са се нароили. То вярно, че събота си е работен ден

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Никога !!!
                  95 % от писането ми е вярно а останалите 5% са вариации....
                  Като видя офис на ПИБ , минавам на другия тротоар....

                  Да се живи и здрави и те да минат от другата страна на кавала......
                  Да, да, да. Май си подготвил вече кеша и чакалееш някой да се върже на манипулацийките, че да напазариш в ниското

                  Коментар


                  • Преди малко Биволъ качиха още един списък с експозиции към интересен контингент.
                    Доста е интересен...което не значи, че има нещо лошо.Просто лицата в този списък са ...
                    А откъде Биволъ са набарали данните също е интересно.

                    Коментар


                    • Дискусия без смисъл. Докато тези, които трябва да вземат отношение не го направят, каквото и да си говорим тук е "преливане от пусто в празно". Къде са БНБ, КФН, ДАНС? Те трябва да се намесят и час по-скоро да излязат с официална позиция - отговаря ли на истината списъка с кредитите на свързани лица или не. Това ли е реалната картина към момента или си имаме работа с обичайния блудкав коктейл от капка истина и самосвал с ******. Останалите драсканици в Бивол са обикновен хейт и конспирация, но това (ако е вярно) не е. Мълчанието на институциите означава подкрепа за поредната атака срещу системна банка с всички свързани с това последствия.

                      Имам малко акции, но това е най-малкия ми проблем. Атаката цели да всее паника основно сред вложителите и клиентите на банката и не само нейните...
                      Vanitas vanitatum...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
                        Чичо, хиенка такава, приготвил си кеша да купуваш в суматохата
                        Никога !!!
                        95 % от писането ми е вярно а останалите 5% са вариации....
                        Като видя офис на ПИБ , минавам на другия тротоар....

                        Да се живи и здрави и те да минат от другата страна на кавала......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
                          Ти май не си бил в България лятото или просто се правиш на ударен какво точно се случи и защо се стигна до помощта?
                          Ами да ти припомня тогава, че върху банката имаше криминална атака, което бе доказано и потвърдено от ЕК. Даже самите ЕК проверяваха банката и потвърдиха, че всичко е наред. Така че подобни твърдения, които изказваш са доста смешни за нивото на форума
                          Напротив, за съжаление съм още в БГ.
                          Иначе, не помня да е имало изявление от БНБ че е имало "криминална" атака срещу ПИБ, ако бъркам кажи.
                          Помня обаче, че предния път като им даваха помощ на същата банка, май някакви мами я бяха атакували Което звучи като шега, нали?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от potten Разгледай мнение
                            Не разбирам кое в написаното е смешно, защото на мен не ми е смешно. Нямам акции на банката, и почти никакви отношения с нея. Но се предполага, че след като за пореден път на банката се дава държавна помощ, то следва да има по-засилен контрол над банката. Но май в БГ не се мисли по този начин.
                            Ти май не си бил в България лятото или просто се правиш на ударен какво точно се случи и защо се стигна до помощта?
                            Ами да ти припомня тогава, че върху банката имаше криминална атака, което бе доказано и потвърдено от ЕК. Даже самите ЕК проверяваха банката и потвърдиха, че всичко е наред. Така че подобни твърдения, които изказваш са доста смешни за нивото на форума

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Схеми, схеми, схеми....
                              Ще се посмеем още малко а после ще ревете ( щото аз нямам допир до тази банка, откакто ми секвистираха 100 акци от Бороспорт...).....
                              Паля свещи за южен вятър и се чудя, как оня отгоре ми отговаря на молбите.... ...
                              Чичо, хиенка такава, приготвил си кеша да купуваш в суматохата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                                Ти ми оправи работната събота Не се бях смял толкова !
                                Трябва ПИБ да назначат карикатурист, да отговаря на ""обвиненията""
                                Не разбирам кое в написаното е смешно, защото на мен не ми е смешно. Нямам акции на банката, и почти никакви отношения с нея. Но се предполага, че след като за пореден път на банката се дава държавна помощ, то следва да има по-засилен контрол над банката. Но май в БГ не се мисли по този начин.

                                Коментар

                                Working...
                                X