IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
    Интересно защо е този медиен шум напоследък за тази баМММка - то не са реклами платени статии навсякъде
    Скоро ще се разбере си мисля
    Е, че той медийния шум не е от днес, само че досега беше основно с обратен знак...
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Така ПИБ се превръща в първата българска банка, която може след определението за стабилна, да добави и текст: Гарантирано от Европейската комисия!

      ХАХАХАХА поне да го напишат като платен репортаж
      Само се питам дали самата комисия го знае това - Гарантирано от Европейската комисия!
      Интересно защо е този медиен шум напоследък за тази баМММка - то не са реклами платени статии навсякъде
      Скоро ще се разбере си мисля

      Коментар


      • Европейската комисия се ангажира с пряк надзор над ПИБ...
        Vanitas vanitatum...

        Коментар


        • Жалко, че нямахме къси. Щеше да има красив шорт скуиз и вече щяхме да гоним 4 лева.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bondinio Разгледай мнение
            е к'во инфо - всички са чели интервюто с Батя
            Да го публикуват тогава и в други медии

            Успех на всички заложили тук!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Steel Разгледай мнение
              Инфо?
              Няма нужда, то си е ясно...
              Просто хората постепенно ще осъзнават за какво иде реч

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Steel Разгледай мнение
                Инфо?
                е к'во инфо - всички са чели интервюто с Батя

                Коментар


                • Инфо?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                    ...
                    Мже пък утре срещу доларите да вземеш ПИБ.
                    Напълно възможно! На 2,70 лв. плюе, на 2,70 долара купува

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                      Мито, Споко! Не си Пешо, а това да бъдеш подозиран за някого, излишно е да се споменава, че става дума за изчезнали и като правило "дискредитирани" форумци, си е често използван прийом, чрез който се бие по хора, които не мислят "правилно".
                      Бъди си себе си - като ти се говори, говори, като не ти се говори, мълчи си.
                      Не обиждай колегите, но и не давай да те обиждат.
                      Няма никаква драма.
                      Животът продължава. Доларе в буркани не е толкова зле в момента
                      Е, винаги иде един момент, в който парата взема да пари, да мърда недоволна и да търси по-доходно приложение.
                      Тогава ще е трябва да вземеш правилните решения!
                      Странни и неведоми са пътищата човешки и Господни (прощавай Господи)!
                      Мже пък утре срещу доларите да вземеш ПИБ.
                      Мерси!!
                      Старая се да бъда себе си и да отстоявам мнението си.
                      Разбирам ги че някой ги е дразнил но не искам и не смятам да обиждам никого

                      А последното ти изречение ми дава надежда че чакането си заслужава - майтап де

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mito Karamitov
                        Нямам идея кой е П Караиванов но и други съфорумци ме сравняват с някой си Пешо:
                        Мито, Споко! Не си Пешо, а това да бъдеш подозиран за някого, излишно е да се споменава, че става дума за изчезнали и като правило "дискредитирани" форумци, си е често използван прийом, чрез който се бие по хора, които не мислят "правилно".
                        Бъди си себе си - като ти се говори, говори, като не ти се говори, мълчи си.
                        Не обиждай колегите, но и не давай да те обиждат.
                        Няма никаква драма.
                        Животът продължава. Доларе в буркани не е толкова зле в момента
                        Е, винаги иде един момент, в който парата взема да пари, да мърда недоволна и да търси по-доходно приложение.
                        Тогава ще е трябва да вземеш правилните решения!
                        Странни и неведоми са пътищата човешки и Господни (прощавай Господи)!
                        Мже пък утре срещу доларите да вземеш ПИБ.
                        Last edited by nacheff; 16.03.2015, 19:35.

                        Коментар


                        • Темата е изключително готина.......Исках да кажа нещо, но нали има закони и се отказах... Поздрави на всички..... По същество това което исках да кажа, че в някои отношения колегите от дружеството са много добри, а за други не чак толкова, но в последно врме искат не искат трябва да са добри и да обслужват относително качествено......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                            пост дано не го забършат админите.
                            Аз нека все пак да си кажа, че да няма място за някакви разминавания или недоразумения.
                            Акционер съм тук и споделям със загриженост някакви обстоятелства, според както субективно ги виждам аз. В това отношение по-скоро имеме с теб разминаване на мотивите за изложените коментари.
                            Нагласата, желанието и очакванията ми са за ръст тук.
                            Да, споделям за някакви притеснителни особености, но намирам нивото на хартията, особено в светлината на спада до 2,40 (ерго под нивото на търговото), за ниско, разпродадено в по-голяма степен отколкото предполага наличната субстанция на акцията.
                            Значителните различия на отделни показатели на неконсолидирана и консолидирана ми стоят нефотогенично.
                            Ако пазарната почне да се доближава до счетоводната сигурно други мисли ще ми минават през главата.

                            Има риск, има и надежда обаче.
                            Всеки да си решава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fant0mas Разгледай мнение
                              А я кажи къде си инвестирал. Хубаво критикуваш нашите инвестиционни преценки, дай малко и ние да видим ти как мислиш.
                              Ако не се лъжа преди време беше казал, че всичкия кеш му е във валута и в буркани.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                                Е значи сме различни
                                Аз влизам и коментирам без да имам акции.
                                Просто мнение изказвам
                                А я кажи къде си инвестирал. Хубаво критикуваш нашите инвестиционни преценки, дай малко и ние да видим ти как мислиш.

                                Коментар

                                Working...
                                X