IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Две плахи стъпки. Голям скок в правилната посока.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      А репата ще издържат ли толкова, защото как се устисква толкова време на 140% портфейл при евентуален спад на картона )))
      Не го мисли..Ще направи репо на репото...

      пп Много сме гадни....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        А репата ще издържат ли толкова, защото как се устисква толкова време на 140% портфейл при евентуален спад на картона )))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Супер... позитивите се трупат, пружината се натяга..
          Тук преди 7-8 лв. за акция няма и да си помисля за продажби
          А репата ще издържат ли толкова, защото как се устисква толкова време на 140% портфейл при евентуален спад на картона )))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
            Цената на акцията може да разочарова напоследък, обаче обслужването е на ниво. Тази вечер имах възможност пак да се убедя в това. Затова минутка за реклама:
            В понеделник трябва да вземам 2 контейнера от Солун за мой клиент. В 20:30 митническият агент ми се обажда от Солун и ми казва, че гръцките банки няма да работят цяла седмица и за да задейства формалностите трябва да му пратя кеш по някой шофьор. Изтичах до най-близкия мол, който работи до 22:00 в неделя и изтеглих парата от личната ми сметка и оправихме нещата. Служебната ни сметка е в друга банка, която не работи по това време в неделя. Ако не беше ПИБ-а, камионите на доставчика щяха да висят в Солун цял ден в понеделник безцелно, а клиентът да плаща неустойки. А така всички ще са доволни не без съдействието на нашите хора .
            Дет се казва не е препоръка за покупка на акции, щото аз имам такива в ПИБ-чето.
            е много меко казано...
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • ПИБ

              Цената на акцията може да разочарова напоследък, обаче обслужването е на ниво. Тази вечер имах възможност пак да се убедя в това. Затова минутка за реклама:
              В понеделник трябва да вземам 2 контейнера от Солун за мой клиент. В 20:30 митническият агент ми се обажда от Солун и ми казва, че гръцките банки няма да работят цяла седмица и за да задейства формалностите трябва да му пратя кеш по някой шофьор. Изтичах до най-близкия мол, който работи до 22:00 в неделя и изтеглих парата от личната ми сметка и оправихме нещата. Служебната ни сметка е в друга банка, която не работи по това време в неделя. Ако не беше ПИБ-а, камионите на доставчика щяха да висят в Солун цял ден в понеделник безцелно, а клиентът да плаща неустойки. А така всички ще са доволни не без съдействието на нашите хора .
              Дет се казва не е препоръка за покупка на акции, щото аз имам такива в ПИБ-чето.

              Коментар


              • Интересно: вестник Капитал се извиняват за допуснати грешки в тяхна статия за ПИБ. Днес го видях в Капитал дейли, но ми отне малко време да го намеря и на сайта им, защото са го публикували под самата статия! Ето как нагледно един уж неволен грешен превод може да доведе до изцяло манипулативни и погрешни изводи, а и до погрешни инвестиционни решения:

                "Действително е допусната неточност в превода на използвания от рейтинговата агенция показател. Грешката е неволна и редакцията се извинява за нея. Онлайн версията на статията ще бъде поправена..." -

                http://www.capital.bg/biznes/kompani...ata_za_2014_g/

                Коментар


                • Неразбирам мрънкането на доста хора тук. Постоянно има някой с житейски драми и в голяма част от случаите се оказва, че реално информацията и отговорите на въпросите задавни във форума си я има я в отчетите, я на сайта им ... Само се създават някакви бури в чаша вода. Ето обаче каква е разликата между реалните инвеститори и тези, които само си драскат по форума, за да си запълнят времето. Ако толкова много се интересуваха реално от банката и бяха загрижени, да си бяха отишли на ОСА-то и да си разпитвате мениджмънта и акционерите. Ама там ще отговорят на въпросите, а няма да се водят безсмислени и протяжни дискусии във форума...
                  Колко пъти тук се е мрънкало, че никой от банката не обръщал внимание на дребните риби като нас. Ето, че явно с тези въпросници се опитват да разберат хората какви канали за информация ползваме, за да могат да комуникират с нас и разбира се недоволни пак има... Еми, нямам думи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ivangh Разгледай мнение
                    - скучни са, когато няма никой и само си четат точките по дневния ред,но нали това е начина да получиш малко повече информация - като питаш. Имаше един възрастен човек и само той се престраши да зададе два въпроса и мениджмъта си отговаря...ако имаше още двадесет като него, друго щеше да е....
                    Относно миноритарните акционери, казаха че подготвят редица мерки за подобряване на комуникацията с тях и въпросника съдържаше главно въпроси за обичайните местата от които си набавяш информация и др...
                    Ихаааа, браво!!! Сега ще си съберат парите и от офшорките, и от келешите
                    И догодина като отидем повече хора на ОСА, ще се случи и чудото

                    П.П. Този възрастен човек какви точно въпроси зададе? Имаше ли за супер Боровец, за Кремиковци, за лифтовете??? Или просто попита колко ще му бъде депозита за следващите 12 месеца


                    Иване, ти откъде падаш БЕ???
                    Last edited by 15%; 26.06.2015, 00:27.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Много са скучни и рутинни ОСА в България.. за какво да присъстваш... Виж това с въпросниците е нещо ново и интересно. Ако наистина ги е грижа за мнението на миноритарните акционери нека ДВИ направи една анкета в този форум.. мисля че ще е доста по представителна и активно попълнена
                      - скучни са, когато няма никой и само си четат точките по дневния ред,но нали това е начина да получиш малко повече информация - като питаш. Имаше един възрастен човек и само той се престраши да зададе два въпроса и мениджмъта си отговаря...ако имаше още двадесет като него, друго щеше да е....
                      Относно миноритарните акционери, казаха че подготвят редица мерки за подобряване на комуникацията с тях и въпросника съдържаше главно въпроси за обичайните местата от които си набавяш информация и др...

                      Коментар


                      • Много са скучни и рутинни ОСА в България.. за какво да присъстваш... Виж това с въпросниците е нещо ново и интересно. Ако наистина ги е грижа за мнението на миноритарните акционери нека ДВИ направи една анкета в този форум.. мисля че ще е доста по представителна и активно попълнена

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ivangh Разгледай мнение
                          - Колеги, бях на годишното събрание миналата седмица и няма как да не ми направи впечатление, че в залата имаше всичко на всичко 20 - човека, а от по-малките акционери сигурно бяхме 4 - 5 души не повече... Хората си направили труда да раздават някакви въпросници...да проучват нуждите на малките акционери - а нас ни няма! Кой да го грижа или да се сети за нас, като сме само на хартия....Бих се радвал на хората с повече опит зад гърба си да споделят винаги ли е била такава ситуацията на тези събрания - конкретно на ПИБ?
                          Вярно ли въпросници са ви раздавали !!!? Няма нужда от такива, това е ясно надявам се за всички. Малките акционери не искаме печалбите от банката да отиват за погасяване на необслужени кредити на офшорни компании и такива със смешници поставени лица, които видиш ли се явяват гурута и пазаруват на едро. Какво не разбират от "моята банка" ???
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ivangh Разгледай мнение
                            - Колеги, бях на годишното събрание миналата седмица и няма как да не ми направи впечатление, че в залата имаше всичко на всичко 20 - човека, а от по-малките акционери сигурно бяхме 4 - 5 души не повече... Хората си направили труда да раздават някакви въпросници...да проучват нуждите на малките акционери - а нас ни няма! Кой да го грижа или да се сети за нас, като сме само на хартия....Бих се радвал на хората с повече опит зад гърба си да споделят винаги ли е била такава ситуацията на тези събрания - конкретно на ПИБ?
                            Че за какво да ходи човек да го лъжат.

                            Коментар


                            • - Колеги, бях на годишното събрание миналата седмица и няма как да не ми направи впечатление, че в залата имаше всичко на всичко 20 - човека, а от по-малките акционери сигурно бяхме 4 - 5 души не повече... Хората си направили труда да раздават някакви въпросници...да проучват нуждите на малките акционери - а нас ни няма! Кой да го грижа или да се сети за нас, като сме само на хартия....Бих се радвал на хората с повече опит зад гърба си да споделят винаги ли е била такава ситуацията на тези събрания - конкретно на ПИБ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                                Ония ден ,бяха наслагали по всички пощенски кутии в нашия блок оферти за потребителски кредити ,ей така без пликове -по една страничка с цифри
                                .. На другия ден ги гледам в кофата за боклук ...
                                Доста непрофесионално ми се видя ,сякаш последния ден преди изборите някой раздава агитиращи материали ..
                                Не е препоръка за нищо
                                Пич, да не бъркаш нещо банката? До колкото ми е известно ПИБ нямат подобни практики да пъхат листовки по пощенските кутии.

                                Коментар

                                Working...
                                X