IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мда.... и аз имам карта при тях..... Май много стават нагли с тези такси. Или са закъсали яко за пари, щом наглеят толкова?...
    И не е твърда таксичка, а е процент. Айде да си гледат работата, ще ме загубят окончателно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
      Не знам за ПОС ама за теглене на средства от банкомат в Турция с кредитна карта се сещам че ми спряха някакъв подобен процент !
      За теглене от банкомат в чужбина са ти взели много повече и това е нормално. Не е нормално да искат пари за плащане на ПОС.
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        Никога не е имало такса за плащане на ПОС в чужбина с КРЕДИТНА карта! И въобще това е някаква нова и уникална практика !!! Много ми е интересно дали има банка в България, която таксува клиентите си при ползване на КРЕДИТНА карта на ПОС терминал....
        Не знам за ПОС ама за теглене на средства от банкомат в Турция с кредитна карта се сещам че ми спряха някакъв подобен процент !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
          А преди 5 -6 години колко беше .....не знам защо си мисля ,че пак бяха същите!
          Никога не е имало такса за плащане на ПОС в чужбина с КРЕДИТНА карта! И въобще това е някаква нова и уникална практика !!! Много ми е интересно дали има банка в България, която таксува клиентите си при ползване на КРЕДИТНА карта на ПОС терминал....
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
            Тоя път от ПИБ успяха да ме изумят!

            Кой малоумник измисли такса от 0.25% за плащане с кредитна карта в чужбина?

            Клиент съм на банката повече от 15 години, акционер съм още от ИПО-то. Винаги съм я защитавал тук във форума, както и при двата банк ръна, които преживя. Но горното малоумие ми идва в повече. Явно ще се разделяме.
            А преди 5 -6 години колко беше .....не знам защо си мисля ,че пак бяха същите!

            Коментар


            • Тоя път от ПИБ успяха да ме изумят!

              Кой малоумник измисли такса от 0.25% за плащане с кредитна карта в чужбина?

              Клиент съм на банката повече от 15 години, акционер съм още от ИПО-то. Винаги съм я защитавал тук във форума, както и при двата банк ръна, които преживя. Но горното малоумие ми идва в повече. Явно ще се разделяме.
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

              Коментар


              • [QUOTE=Konsultant;1059866150]Все "по-любимата" ми баМка, в която съм акционер и клиент днес ме хвърли в ... тъча.
                От 1 септември има промяна в Общи условия и Тарифа на ПИБ АД.

                Като клиент съм .... изумен. Увеличението на таксите само за подръжка на сметка на ЮЛ се увеличават, около 3,5 пъти.
                Например IQ сметката /по която се начислява лихва/ таксата се увеличава от 3.00 на 10.00 лв.?!



                Като клиент съм .. объркан, до какво ще доведе това "УправленскО" решение?!

                не се шашкай. ако си клиент и акционер, ще спечелиш от ценат ана акциите като се вдигне печалбата
                иначе майтапа настрана....аз си ги чакам на под 2лв да си купя още.
                че ще се продаде в един момент е ясно и тогава цената ще е друга, но то си е въпрос на търпение. аз нямам проблем да чакам за 500% 2-3г

                Коментар


                • След срутването на КТБ нищо вече няма да е както преди. Забравете високите лихви и ниските такси за обслужване. Сега на банките им предстоят стрес-тестове, предстои да се чистят от токсични активи, да пълнят отново фонда за гарантиране на влоговете... И аз съм клиент и акционер едновременно. Така, че съм раздвоен. Като акционер бих бил доволен ако банката се стабилизира и издържи предстоящите изпитания, но като клиент... хм Успокоява ме това, че навсякъде банките са наточили големите балтии и няма мърдане. Така, че не очаквам голям отлив на клиенти. Поне не заради високите такси. Не е препоръка!
                  Vanitas vanitatum...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                    Ти драги мой освен да ТРУПАШ мнения из темите и да СПАМИШ друго правиш ли?!

                    Хайде друм и стига си задръствал ефира!
                    Като не харесваш банката, провери колко са таксите по другите или я смени.
                    За спам и дума не може да става

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
                      Хайде почнаха се интерпретациите вече Не виждам нищо странно във вдигането на таксите. Всички други банки вече ги вдигнаха.
                      Уйчо Ванььооо стадото скоро ще вдене дали няма нищо странно

                      Коментар


                      • Чичо,
                        Хем е така, хем не.

                        С тези промени ПИБ се превръща в една от банките с най-високи такси?

                        На времето, когато станах акционер в нея бе заради /вече и бях клиент/ първокласното обслужване, ниските такси и комисионни и положителната репутация ... .

                        Поздрави и успех!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение


                          Давещия и за сламка се хваща
                          А дали ще издържат до 2 Ноември се пита в задачата
                          Хайде почнаха се интерпретациите вече Не виждам нищо странно във вдигането на таксите. Всички други банки вече ги вдигнаха.

                          Коментар


                          • Тенденция. Всички банки, до една правят същото. ПИБ не са изключение...
                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                              Да Ви имам проблемите
                              Ти драги мой освен да ТРУПАШ мнения из темите и да СПАМИШ друго правиш ли?!

                              Хайде друм и стига си задръствал ефира!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                                Все "по-любимата" ми баМка, в която съм акционер и клиент днес ме хвърли в ... тъча.
                                От 1 септември има промяна в Общи условия и Тарифа на ПИБ АД.

                                Като клиент съм .... изумен. Увеличението на таксите само за подръжка на сметка на ЮЛ се увеличават, около 3,5 пъти.
                                Например IQ сметката /по която се начислява лихва/ таксата се увеличава от 3.00 на 10.00 лв.?!



                                Като клиент съм .. объркан, до какво ще доведе това "УправленскО" решение?!

                                http://www.fibank.bg/bg/predstoyasht...b-ad/page/2363

                                Да Ви имам проблемите

                                Коментар

                                Working...
                                X