IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
    Благодаря Батя.
    При мен също е номер 1 и то от доста време.
    Таргетът е реален, още повече че преди няколко месеца станахме свидетели на подобна цена. От тогава за мен нещата се подобриха значително. Още съжалявам, че не го отиграх .. .

    Поздрави!
    хартията е интересна. Не знам, обаче, алианц като спрат утре дали няма да видим пак по-ниските нива.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      ПФБК изкупиха сутринта.. може би за ПФ Алианц

      3,5-4 лв. си е доста адекватен таргет за 2016-та. Стрес тестовете показват че сме 6 точки, вадим и 60-70 млн. печалба и сме си там



      *позицията е номер 1 в портфейла ми, като продължавам да трупам
      Благодаря Батя.
      При мен също е номер 1 и то от доста време.
      Таргетът е реален, още повече че преди няколко месеца станахме свидетели на подобна цена. От тогава за мен нещата се подобриха значително. Още съжалявам, че не го отиграх .. .

      Поздрави!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
        Дай боже!

        Може ли помощ от приятел - кой купува и/или продава днес?
        ПФБК изкупиха сутринта.. може би за ПФ Алианц

        3,5-4 лв. си е доста адекватен таргет за 2016-та. Стрес тестовете показват че сме 6 точки, вадим и 60-70 млн. печалба и сме си там



        *позицията е номер 1 в портфейла ми, като продължавам да трупам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
          Неговите стрес тестове поне са адекватни
          Но с предизвестен резултат!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
            Тук изобщо не е важно, какво е планирал управителя на БНБ, а ПееФски.
            Неговите стрес тестове поне са адекватни

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              За догодина новият управител на бнб-то не беше ли планирал срез-тестове )))
              Тук изобщо не е важно, какво е планирал управителя на БНБ, а ПееФски.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                нямам акции тук и понеже не харесвам управлението на банката преди Коледа купих няколко "календара на Бербо" за да сваля печалбата

                прогнозата ми за ПИБ през 2016 е че ще видим цени от 3,50-4,00 лева през следващата година

                успех ви желая
                За догодина новият управител на бнб-то не беше ли планирал срез-тестове )))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                  кой купува и/или продава днес?
                  нямам представа, а и не ме интересува...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    нямам акции тук и понеже не харесвам управлението на банката преди Коледа купих няколко "календара на Бербо" за да сваля печалбата

                    прогнозата ми за ПИБ през 2016 е че ще видим цени от 3,50-4,00 лева през следващата година

                    успех ви желая
                    Дай боже!

                    Може ли помощ от приятел - кой купува и/или продава днес?

                    Коментар


                    • нямам акции тук и понеже не харесвам управлението на банката преди Коледа купих няколко "календара на Бербо" за да сваля печалбата

                      прогнозата ми за ПИБ през 2016 е че ще видим цени от 3,50-4,00 лева през следващата година

                      успех ви желая

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        Хахахаха, да, тук или на салата и ракийка
                        пробвахме и по двата начина , не помогна
                        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                          Тука голям интерес към "лошата" банка. Скоро ще се използват лакти за влизане.Не е препоръка.
                          Играта, която се играе тук в момента е всичко друго, но не и голям интерес към акцията. Стандартната тактика с "надцакване" на истинските бидове, с цел изкуствено повишаване на цената, ако случайно кандидат-купувачът е с по-слаби нерви и реши да купи на по-високата цена.

                          Днешните сделки много ми приличат на останалите от вчера "надцакващи" бидове, които ако просто изчезнат, ще бъде много подозрително, затова се прехвърлят от левия джоб в десния и така се симулира сериозното търсене.

                          Имам акции. Препоръчвам да си миете редовно зъбите, а препоръки за търговия търсете от някой друг!

                          Коментар


                          • Тука голям интерес към "лошата" банка. Скоро ще се използват лакти за влизане.Не е препоръка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                              Е много пъти е коментирано
                              Хахахаха, да, тук или на салата и ракийка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
                                Понеже не следя задълбочено позицията.... някой дали може да сподели, дали някога изобщо се е обсъждало/коментирало/загатвало раздаване на дивиденти в даден момент от ПИБ-а ?
                                Е много пъти е коментирано
                                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X