IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Еее, готина практика е това:

    Покана за среща с миноритарните акционари


    Трябва да се поухажват акционерите, да се подобри корпоративното управление, а после и фин. резултата като цъфне и ще стане друга цената на акцията..
    Че то сега срам и резил.. банка номер 3 в България с над 740 млн. СК и 9 млрд. активи пазара я оценя за смешните 230-40 млн. лв.


    Мааа, разбира се .....
    Светъл пример да ви бъде Бороспорт.....Да си го спомняте, когато "резултатите" са налице......
    Мутрите ( гадни ) като ви гепят акциите, както моите от Бороспорт, тогава ще се усетите....

    пп Седя им се чудя.....За едни 100 акции дето ми гепиха, си изтеглих маса пари от сметките, плюя ги 1 г по форума.... как не писа някой от управленците на лични ....
    Просто за идеята, за дребните, за доброто корпоративно управление

    пп На срещата ги питайте за казуса..Дано ви светне някоя лампичка...!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Еее, готина практика е това:

      Покана за среща с миноритарните акционари


      Трябва да се поухажват акционерите, да се подобри корпоративното управление, а после и фин. резултата като цъфне и ще стане друга цената на акцията..
      Че то сега срам и резил.. банка номер 3 в България с над 740 млн. СК и 9 млрд. активи пазара я оценя за смешните 230-40 млн. лв.
      Ee, Батюшка, ами нали и с други папири е така. Ей го другия ти любим папир - химчето - и то е с толкова активи, а цената му двойно по-ниска и от тукашната, при това без особена идея (в днешната сесия) към възстановяване ))) Не е честно ...
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Еее, готина практика е това:

        Покана за среща с миноритарните акционари


        Трябва да се поухажват акционерите, да се подобри корпоративното управление, а после и фин. резултата като цъфне и ще стане друга цената на акцията..
        Че то сега срам и резил.. банка номер 3 в България с над 740 млн. СК и 9 млрд. активи пазара я оценя за смешните 230-40 млн. лв.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          може при тях да е объркването
          хих

          Коментар


          • тва па ли се сурна към вечните ловни полета, та е на първо място

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
              Я па Я Юга обикновенно не праВЯТ ТАка, обълкаха ме ....
              може при тях да е объркването
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                Голямото пакетно изсипване в края беше от страна на UGMBG. И като а финал видяхме класиката - едни малки и жалки стотина бройки, колкото да се отчете изкуствено повишаване на цената. Класика!

                Интересни врътки се получиха през последните дни - успях хем да купя, хем да продам, хем пак да купя, хем пак да продам! Това не го бях правил от 2007-ма.
                Я па Я Юга обикновенно не праВЯТ ТАка, обълкаха ме ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                  Голямото пакетно изсипване в края беше от страна на UGMBG. И като а финал видяхме класиката - едни малки и жалки стотина бройки, колкото да се отчете изкуствено повишаване на цената. Класика!

                  Интересни врътки се получиха през последните дни - успях хем да купя, хем да продам, хем пак да купя, хем пак да продам! Това не го бях правил от 2007-ма.
                  ееее стига де, ти изпревари изпечените спекулантьори, остави им малко хлебец ))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Голямото пакетно изсипване в края беше от страна на UGMBG. И като а финал видяхме класиката - едни малки и жалки стотина бройки, колкото да се отчете изкуствено повишаване на цената. Класика!

                    Интересни врътки се получиха през последните дни - успях хем да купя, хем да продам, хем пак да купя, хем пак да продам! Това не го бях правил от 2007-ма.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                      хартията е интересна. Не знам, обаче, алианц като спрат утре дали няма да видим пак по-ниските нива.
                      Здрасти,

                      Надявам се вкл. и януари да видим достойни цени за тази акция.
                      А това дали Алианц купува или ще купува по позицията изобщо не е сигурно ... Активният ИП днес може да купува и за собствена сметка.

                      Поздрави!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                        Благодаря Батя.
                        При мен също е номер 1 и то от доста време.
                        Таргетът е реален, още повече че преди няколко месеца станахме свидетели на подобна цена. От тогава за мен нещата се подобриха значително. Още съжалявам, че не го отиграх .. .

                        Поздрави!
                        хартията е интересна. Не знам, обаче, алианц като спрат утре дали няма да видим пак по-ниските нива.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          ПФБК изкупиха сутринта.. може би за ПФ Алианц

                          3,5-4 лв. си е доста адекватен таргет за 2016-та. Стрес тестовете показват че сме 6 точки, вадим и 60-70 млн. печалба и сме си там



                          *позицията е номер 1 в портфейла ми, като продължавам да трупам
                          Благодаря Батя.
                          При мен също е номер 1 и то от доста време.
                          Таргетът е реален, още повече че преди няколко месеца станахме свидетели на подобна цена. От тогава за мен нещата се подобриха значително. Още съжалявам, че не го отиграх .. .

                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                            Дай боже!

                            Може ли помощ от приятел - кой купува и/или продава днес?
                            ПФБК изкупиха сутринта.. може би за ПФ Алианц

                            3,5-4 лв. си е доста адекватен таргет за 2016-та. Стрес тестовете показват че сме 6 точки, вадим и 60-70 млн. печалба и сме си там



                            *позицията е номер 1 в портфейла ми, като продължавам да трупам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Неговите стрес тестове поне са адекватни
                              Но с предизвестен резултат!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                Тук изобщо не е важно, какво е планирал управителя на БНБ, а ПееФски.
                                Неговите стрес тестове поне са адекватни

                                Коментар

                                Working...
                                X