IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
    Честно казано не съм чувал да има друга банка, която да дава отстъпка за плащане в чужбина. Всеки си прави сметката. Когато плащаш повече в чужбина и по интернет е по-добре да си стоиш в ПИБ. Ако пък плащаш повече в БГ, търсиш други варианти. Банки бол, карти бол.
    Нещо не разбирам за каква отстъпка за плащане в чужбина говориш.
    Иначе, сега гледах в Булбанк също има такса за плащания в чужбина, но е фиксирана на 0,5 BGN на покупка. Т.е за покупки по-големи от 100 Е е по-добре от ПИБ. За дребни покупки е по-зле.

    Но е факт, че става все по-дебело а си им клиент на ПИБ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      ами "моята банка" не е ли "българската" фибанка - доколкото гледам по тъвъ-то такава глупост са пуснали сега, само райшайзен ги бият по тъпота на рекламата тази година
      не е "българската" фибанка.
      Vanitas vanitatum...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
        Айде стига сте ревали бе! Периодично тук някой се събужда и хленчи за тия такси. Еми елате в моята банка. Тук няма такса за плащане в чужбина, но няма и отстъпка...
        ами "моята банка" не е ли "българската" фибанка - доколкото гледам по тъвъ-то такава глупост са пуснали сега, само райшайзен ги бият по тъпота на рекламата тази година
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
          Викаш да се радваме и още да искаме.
          Честно казано не съм чувал да има друга банка, която да дава отстъпка за плащане в чужбина. Всеки си прави сметката. Когато плащаш повече в чужбина и по интернет е по-добре да си стоиш в ПИБ. Ако пък плащаш повече в БГ, търсиш други варианти. Банки бол, карти бол.
          Vanitas vanitatum...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
            Току що влезнах в сайта им ,това е за плащане в чужбина /0,25%/,
            И аз това виждам, само не знам плащанията към интернет магазините как ще ги броят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
              Айде стига сте ревали бе! Периодично тук някой се събужда и хленчи за тия такси. Еми елате в моята банка. Тук няма такса за плащане в чужбина, но няма и отстъпка...
              Викаш да се радваме и още да искаме.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Не е само за чужбина, въведоха го на скоро и много ме издразни, сериозно се замислям да ги сменям вече /ползвам кк виза/
                Айде стига сте ревали бе! Периодично тук някой се събужда и хленчи за тия такси. Еми елате в моята банка. Тук няма такса за плащане в чужбина, но няма и отстъпка...
                Vanitas vanitatum...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                  Току що влезнах в сайта им ,това е за плащане в чужбина /0,25%/,
                  Не е само за чужбина, въведоха го на скоро и много ме издразни, сериозно се замислям да ги сменям вече /ползвам кк виза/

                  Коментар


                  • Току що влезнах в сайта им ,това е за плащане в чужбина /0,25%/,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Marti Разгледай мнение
                      Някой забелязал ли е новата такса от 0,25% при ПЛАЩАНЕ с кредитна карта ?
                      Не съм забелязал да имам такава такса. Каква кредитна карта ползваш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                        Това от къде го измисли
                        Кое? Ти скоро ходил ли си да си подменяш паспорта, до съда или до някоя нападжийница? Кешът не е признато платежно срество на никое от тези места, требе човек да мине през банка с такси, а уж говорим все за държавни институции на същата тази държава която печата кеша. Има нещо сбъркано в цялата работа.

                        Коментар


                        • Това от къде го измисли

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Marti Разгледай мнение
                            Някой забелязал ли е новата такса от 0,25% при ПЛАЩАНЕ с кредитна карта ?
                            Аха, май безплатния обяд свърши. Но то си е нормално, като ползваш една услуга да се плаща за нея. Само плащането в брой е безплатно, стига да не е забранено от държавата, че то напоследък кеша стана трудно използваем за плащания, а уж държавата го печата.

                            Коментар


                            • Някой забелязал ли е новата такса от 0,25% при ПЛАЩАНЕ с кредитна карта ?

                              Коментар


                              • Благодаря за инфото и надеждата, имам отново от скоро 1/3 от старото к-во , но надеждата ми е крехка и през трапа от продажната през пролетта на 2014г. пак си ми е криво заради вътрешните упражнения!




                                Още по криво ми стана от този отчет !
                                Някой има ли представа или предположение, как и кога биха се намалили /предоговорили/ задълженията по тия облигации


                                т.27 -в хил. лв.
                                Оригинална
                                главница
                                Лихвен
                                процент
                                Амортизирана
                                стойност към
                                31 декември
                                2014 г.
                                Безсрочен капиталов кредит с
                                оригинална главница 27 млн. евро 52,807 12.71% 57,628
                                Безсрочен капиталов кредит с
                                оригинална главница 21 млн. евро 41,073 11.82% 45,532
                                Общо 93,880 103,160

                                и т. 28

                                Хибриден дълг в хил. лв.
                                Оригинална главница
                                Лихвен процент*
                                Амортизира
                                на стойност към 31
                                декември 2015 г.
                                Хибриден дълг с оригинална
                                главница 40 млн. евро 78,233 0 % 78,207
                                Хибриден дълг с оригинална
                                главница 60 млн. евро 117,350 11 % 123,837
                                Общо 195,583 202,044
                                Last edited by inta53; 26.03.2016, 11:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X