IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Батя;1059980199]Ейй михлюзин, що си сложил тоя минус отпред да ме шашкаш!?

    - ами и аз се шашнах та не съм обърнал внимание...

    - Къде четеш отчета?

    Коментар


    • ЧЕСТИТО отвсякъде! Сега прегледах отчета...
      Правят 23 млн. печалба и то при положение че отново имат немалка обезценка - 27 млн. Смятай ако по-натам нямат.. тия ще правят по 50 М на тримесечие
      Съпоставка с отчета от Q1 2015 ясно показва откъде идва печалбата - Докато приходите от лихви спадат с 6 млн., разходите за лихви се смачкват с цели 22,6 млн. лв. Отделно са свили административните харчове със 9 млн. лв.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Ейй михлюзин, що си сложил тоя минус отпред да ме шашкаш!?

        Яко пичове.. 22,7 млн. печалба за тримесечието, според статията на Инвестора! Сега ще търся отчета да видя как точно е образувана, но по принцип бизнеса на банката има такъв потенциал за чиста тримесечна печалба, ако няма еднократни сделки и са приключили с голямото чистене на портфейла.
        Честито. На пръв поглед няма нищо еднократно. Като го пуснат в x3news ще го огледаме подробно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ivangh Разгледай мнение
          http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...mln-lv-216025/

          - 22 млн. за първо тримесечие...някой знае ли къде им е отчета?
          Ейй михлюзин, що си сложил тоя минус отпред да ме шашкаш!?

          Яко пичове.. 22,7 млн. печалба за тримесечието, според статията на Инвестора! Сега ще търся отчета да видя как точно е образувана, но по принцип бизнеса на банката има такъв потенциал за чиста тримесечна печалба, ако няма еднократни сделки и са приключили с голямото чистене на портфейла.

          Коментар


          • http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...mln-lv-216025/

            - 22 млн. за първо тримесечие...някой знае ли къде им е отчета?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Исках да надзърна тук и да видя дали батя още се мъчи с този папир. Вие как мислите, с каква вероятност е възможно до нова година да се случи събитието "номинал"!???
              Малка. За съжаление ми е трудно да определя колко малка.

              Коментар


              • Исках да надзърна тук и да видя дали батя още се мъчи с този папир. Вие как мислите, с каква вероятност е възможно до нова година да се случи събитието "номинал"!???
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • http://www.infostock.bg/infostock/co...ya-v-balgariya

                  Коментар


                  • Някой упорито я бута надолу, ама няма лошо, ще напазаруваме по-тънко.
                    Както съм споменавал вече - идеалната спекулантска хартия. Колкото по-ниско слиза, толкова по-изгодно ще се насмучем Като гледам как с дневни обороти от 6К лв. (от които вероятно 2/3 са на свободни играчи), този дето се прави на мечка не ще да е с много подкожна мазнина. Хиенките са дребни, обаче могат да изядат цял слон, а мечката ще заприлича повече на цuганскa мечка от панаир.
                    Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Ти нали изхвърли без парашути гагарин и табаци , сега те сърби темето де да го набуташ - широчко ти е ми се чини ?
                      Абе не ми е много широчко, защото имам един студент в Англия, но отвреме на време продавам, после пък купувам. Разделих се с малко софарма, купих малко Чез разпределение и така в очакване на светлото бъдеще, дето все не идва.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                        Според мен печалбата ще е по-голяма, та днес допълних малко.


                        Ти нали изхвърли без парашути гагарин и табаци , сега те сърби темето де да го набуташ - широчко ти е ми се чини ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Само дето там никой не трие по форумите песимистите...
                          Има държави където песимистите направо ги разтрелват или ги пращат на "почивка". Ти тук за няколко изтрити мнения си се заоплаквал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                            Според мен печалбата ще е по-голяма, та днес допълних малко.
                            И по-голяма да е, какво от това. На КТБ печалбата за 2013 г. беше още по-голяма

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Абе да праснат в тримесечния отчет едни 15-20 млн. печалба и друга песен ще запеете..

                              Поздрав момчета:

                              C-BLOCK - The Future Is So Bright

                              Според мен печалбата ще е по-голяма, та днес допълних малко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение
                                Е чак кретенизъм, много банки на запад имат подобни облигации, нали скоро имаше трусове около цената им. Зависи от гледната точка дали е добра новината, за акционерите по-скоро не ми се струва, че е.
                                Само дето там никой не трие по форумите песимистите...

                                Коментар

                                Working...
                                X