IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Обедната почивка свърши ! Време е за действие!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lars Разгледай мнение
      Кой пръв ще натисне копчето?
      Надявам се да не е Путин

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lars Разгледай мнение
        Кой пръв ще натисне копчето?
        както купуват така и могат да полеят, те са с обеми и целят някаква средна доходност, а дребните с 1000 -2000 бройки са им песъчинки по пътя. Винаги има корекции, въпроса е кой къде ще остане

        Коментар


        • Кой пръв ще натисне копчето?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

            Гадно е , нали
            ми дали е гадно да си кибик от 2008-ма и сега да подскачаш? Аз съм за малко... влизам излизам Пременил се Илия, погледнал се - пак в тия

            Не е станала никаква промяна у някого или в нещо, тъй като само външно се е променил, а истинската му същност си е останала същата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
              Без фондовете/големите сте си просто кибици, обречени. Дойдат ли големите почвате да си го мерите кой от по-по-най... факт. И ставате най-велики, способни да хулите и да плюете..се ла ви...
              Гадно е , нали

              Коментар


              • Без фондовете/големите сте си просто кибици, обречени. Дойдат ли големите почвате да си го мерите кой от по-по-най... факт. И ставате най-велики, способни да хулите и да плюете..се ла ви...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Що с лошо?!?
                  Кои са хейтъри те?
                  е как кои? то се вижда със синдром на катеричката от 15 години, и сега покрай фондовете добре че са те аха манна небесна. Не ми се пише, успех пожелавам на спекуланти и инвеститори, Черния Петър все в някого ще остане в един момент

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                    Добре че са фондовете да разчистят хоризонта и хейтърите да се порадват , да видим до кога. А дали в същото време не разтоварват на алчните дребосъци- И не забравяйте, все още имам тук,не съм излязла напълно,но съм предимно спекулант,не инвеститор като някои по 10 години
                    Що с лошо?!?
                    Кои са хейтъри те?

                    Коментар


                    • Добре че са фондовете да разчистят хоризонта и хейтърите да се порадват , да видим до кога. А дали в същото време не разтоварват на алчните дребосъци- И не забравяйте, все още имам тук,не съм излязла напълно,но съм предимно спекулант,не инвеститор като някои по 10 години

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Много тапа около 3ката.
                        Не е нищо това за прахосмукачката.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Много тапа около 3ката.
                          Винаги е било така, после отлита тапата направо на три и дваесе..
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                            Очертава се красив петък за акционерите в банката. Бъдете здрави!
                            3 лева вече са на хоризонта, а това са малко повече от евро и половина! Срамота!
                            Много тапа около 3ката.

                            Коментар


                            • Очертава се красив петък за акционерите в банката. Бъдете здрави!
                              3 лева вече са на хоризонта, а това са малко повече от евро и половина! Срамота!
                              Last edited by Eminem; 25.03.2022, 10:26.

                              Коментар


                              • Ще се откриват нови теми - " Какви коли, часовници и любовници подхождат на инвеститори във фибозната банка..."
                                Много се размечтахте нещо - 8, 10, 15 и т.н. лв .....

                                пп Имам малко, за да мога да ги плюя с кеф...Вече печалбата мина анулирането на 100-те акции от БОРОСПОРТ....
                                Болката при мен отшумя, но срама при тях ще остане завинаги !

                                Коментар

                                Working...
                                X