IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

    Браво, точно така се прави !!!
    Хубаво е човек да чете отчетите между редовете ;-)
    Каквато и да е загубата от С.Г., а аз не вярвам да е голяма (под 100 милки) за няколко месеца се избива..... все пак бамката прави по 140 милки на година чисто!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
      Вход в петък с 30 тона. Ако падне още съм се приготвил за поне още толкова. Таргет 3.50 до лятото!
      Браво, точно така се прави !!!
      Хубаво е човек да чете отчетите между редовете ;-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
        Вход в петък с 30 тона. Ако падне още съм се приготвил за поне още толкова. Таргет 3.50 до лятото!
        Твоите таргети ги знаем. Неохима е 100 нали?
        Продал си там и наливаш тук:-))))))))))))))

        Коментар


        • Вход в петък с 30 тона. Ако падне още съм се приготвил за поне още толкова. Таргет 3.50 до лятото!

          Коментар


          • Петрол 2

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

              той защо така продава, сигурно иска да влезне в хима
              хахахахахах

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                Продавачът явно има много, не знам защо се бутате да му ги купувате скъпо
                той защо така продава, сигурно иска да влезне в хима

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                  Пфбк продължава да продава.
                  Продавачът явно има много, не знам защо се бутате да му ги купувате скъпо

                  Коментар


                  • Пфбк продължава да продава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

                      имам ситигруп - 5% дивидентна доходност, акциите за една година скочиха с 30%. Естествено, е че ще избера Сити пред ПИБ!
                      Или Уникредит-майката ;-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kaludov99 Разгледай мнение

                        Миналата година регулаторът е позволил на БАКБ да разпредели дивидент и не виждам основания да не би бил позволил и на ПИБ.

                        Просто на мажоритарите не им се дели с дребните, явно са си измислили друг начин на разпределение на печалбата.
                        така може да е било, но сега и държавата е от страната на дребните и съм убеден, че в един момент ще се задействт разни "лостове и механизми" ...

                        Коментар


                          • Днес, 13:10
                            Този коментар от p е изтрит от Andi11
                            Причина: Неприемливо съдържание.
                          Колега p, казах ти аз, че ще трият ! Тук трябва да се пише като за мъртъвците, или хубаво или нищо !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                            Аз продължавам да се учудвам на хората инвестирали в ПИБ и ЦКБ, че очакват дивидент когато до сега никога не е даван такъв ! Спекулативни играчи до някъде мога да ги разбера, но за инвеститор е безсмислено да се кибичи тук и да си губи времето ! Вижте по Европа има толкова бели и нормални банки с редовен дивидент, избора е огромен ! Само за пример ще дам всички големи френски банки са с отличен дивидент !
                            имам ситигруп - 5% дивидентна доходност, акциите за една година скочиха с 30%. Естествено, е че ще избера Сити пред ПИБ!
                            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                              За съжаление да. Стабилни ръстове по всички ключови пера и никакъв дивидент.

                              Но според мен тук по-скоро регулаторът не им позволява.
                              Миналата година регулаторът е позволил на БАКБ да разпредели дивидент и не виждам основания да не би бил позволил и на ПИБ.

                              Просто на мажоритарите не им се дели с дребните, явно са си измислили друг начин на разпределение на печалбата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inteIIect Разгледай мнение
                                За мен, въпреки че имам акции, дивидент никога не е бил в картите. Тези мажоритари не даваха дивидент, когато 85% от него щеше да се върне при тях, та сега ли, когато са малко над 60%.
                                Слуховете бяха, че държавата ще ги натисне за да си върне поне част от парите дадени за онези акции по 5 лева. Ама нещо не стана работата....

                                Коментар

                                Working...
                                X