IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

    Не е проблема в размера на загубата - на всеки се случва, а в това че отново се напомни как се работи в българските банки и тук в частност - кредитираме напоително "несвързано" лице в което "погребваме скелетите" и "гримираме" грозното в баланса.
    Това е точно така, но по-страшно. Явно проблемните кредити е трябвало да се покрият за да се изчисти баланса за влизане в еврозоната. Обаче влизането се отложи и бомбата гръмна предварително. Сега имам едно усещане, че пак ще я спасяват с парите на данъкополатците в името на по-висшата цел. ББР може да купи още едно пакетче ама този път на 10 лева и нещо подобно...

    Коментар


    • Този тежкар дето излиза така брутално -1000% е на голяма загуба.Сега въпроса е 2,3 да се остиска и само този чиляк вляво с 11000 то х.бр няма да е достатъчен май..
      Last edited by X_Y; 05.02.2024, 15:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

        BIRD и те претоплят манджата.Дубай,апартаменти,манекенки ,„митичния кипърец“.И някой сипе и сипе
        Което за какво иде реч? Поредната режисура ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

          Не е проблема в размера на загубата - на всеки се случва, а в това че отново се напомни как се работи в българските банки и тук в частност - кредитираме напоително "несвързано" лице в което "погребваме скелетите" и "гримираме" грозното в баланса.
          BIRD и те претоплят манджата.Дубай,апартаменти,манекенки ,„митичния кипърец“.И някой сипе и сипе

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

              Каквато и да е загубата от С.Г., а аз не вярвам да е голяма (под 100 милки) за няколко месеца се избива..... все пак бамката прави по 140 милки на година чисто!!!
              Не е проблема в размера на загубата - на всеки се случва, а в това че отново се напомни как се работи в българските банки и тук в частност - кредитираме напоително "несвързано" лице в което "погребваме скелетите" и "гримираме" грозното в баланса.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

                Браво, точно така се прави !!!
                Хубаво е човек да чете отчетите между редовете ;-)
                Каквато и да е загубата от С.Г., а аз не вярвам да е голяма (под 100 милки) за няколко месеца се избива..... все пак бамката прави по 140 милки на година чисто!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                  Вход в петък с 30 тона. Ако падне още съм се приготвил за поне още толкова. Таргет 3.50 до лятото!
                  Браво, точно така се прави !!!
                  Хубаво е човек да чете отчетите между редовете ;-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                    Вход в петък с 30 тона. Ако падне още съм се приготвил за поне още толкова. Таргет 3.50 до лятото!
                    Твоите таргети ги знаем. Неохима е 100 нали?
                    Продал си там и наливаш тук:-))))))))))))))

                    Коментар


                    • Вход в петък с 30 тона. Ако падне още съм се приготвил за поне още толкова. Таргет 3.50 до лятото!

                      Коментар


                      • Петрол 2

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

                          той защо така продава, сигурно иска да влезне в хима
                          хахахахахах

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                            Продавачът явно има много, не знам защо се бутате да му ги купувате скъпо
                            той защо така продава, сигурно иска да влезне в хима

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                              Пфбк продължава да продава.
                              Продавачът явно има много, не знам защо се бутате да му ги купувате скъпо

                              Коментар


                              • Пфбк продължава да продава.

                                Коментар

                                Working...
                                X