IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е, аз никога не съм твърдял, че акцията ще стане 5 лева.

    Тази банка през годините реализира огромно подобрение по абсолютно всички пера, но за съжаление нас миноритарите това не ни касае.

    Аз тук се надявам някой ден на добра дивидентна доходност, но за това се изисква про активност от страна на мениджмънта и богословията на регулатора. Тоест, не очаквам това да се случи преди да влезем в Еврозоната.



    Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
    А петте лева кога ще си ги получите с лихвите ? Някои от по новите на борсата може и да не ме разберат !
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      Кеке



      А петте лева кога ще си ги получите с лихвите ? Някои от по новите на борсата може и да не ме разберат !

      Коментар


      • Хубав алъш-вериш тука.

        Коментар


        • Кеке

          Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
          Момци, по-спокойно.

          Според мен има реален шанс да се разберат и всички потенциални рискове от статията да не се материализират.
          The weak are meat and the strong do eat.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

            Ето ти за да видиш, че не си прав ! Като има нещо проблемно трябва да се пише !
            Проблема на нашите банки е регулативен и мажоритарен !

            https://www.capital.bg/biznes/finans...bitka_za_edna/

            ОББ срещу "Тома строй": Десетгодишната битка за една ипотека

            Как Райфайзенбанк, а сега наследникът ѝ ОББ, се опитва да се пребори в съда с некоректен длъжник, мним кредитор, синдици и оценители
            По долу посочих за битката на ОББ за хиподрума в Банкя. И за там се пишеше доста. Предимно бившия в-к Банкер.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • какво се оказа сега? Елхарят пак зацапа свещите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                Само времето ще покаже. Досегашните юридически ходове на едната страна лично мен не ме кара да съм оптимист. Чудя се как може да се вземат на бедняка цървулите. ЮЛ с капитал 2 лв да кажем:-)
                Ето че са се разбрали.По принцип тия войни са губещи и за двете страни.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  [ATTACH=CONFIG]n4154102[/ATTACH]
                  Найс Бейби ... :-)
                  изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение

                    Zdravko, не става въпрос дали мен ме боли или не... става въпрос за обективна журналистика, която липсва в България. И когато пишат за дадени кредит в ББР, да пишат и за друг подобен в УниКредит или ОББ. А не едните само да ги хулят, а другите да ги милват с перце, защото им плащат за реклама... ама излизаме вече извън темата и спирам.
                    Ето ти за да видиш, че не си прав ! Като има нещо проблемно трябва да се пише !
                    Проблема на нашите банки е регулативен и мажоритарен !

                    https://www.capital.bg/biznes/finans...bitka_za_edna/

                    ОББ срещу "Тома строй": Десетгодишната битка за една ипотека

                    Как Райфайзенбанк, а сега наследникът ѝ ОББ, се опитва да се пребори в съда с некоректен длъжник, мним кредитор, синдици и оценители

                    Коментар



                    • ​​​​​Печалбите на банките в България ще са много, много добри ;-)
                      Вдигнаха лихвите по кредитите, без никакви корекции по депозитите ;-)
                      Това е в Европа
                      https://www.targobank.de/de/sparen-g...age/index.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
                        Да, ама сега прогнозите на Николай Стоянов и "Капитал" заминават на боклука.
                        Колега, нали разбираш, че това не е единствения проблем на банката ! Да не би преди това да бяхте доволни ? Пазара малко или много дава най вярната оценка на една акция, от там нататък всеки сам да си прави изводите. Не говоря конкретно само за тази банка, вижте и ЦКБ в какво положение е !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение

                          Zdravko, не става въпрос дали мен ме боли или не... става въпрос за обективна журналистика, която липсва в България. И когато пишат за дадени кредит в ББР, да пишат и за друг подобен в УниКредит или ОББ. А не едните само да ги хулят, а другите да ги милват с перце, защото им плащат за реклама... ама излизаме вече извън темата и спирам.
                          Обб пък специално бяха най-добре на стрес тестовете от ецб, така, че какво да пишат за обб....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                            Разбирам те напълно, истината боли ! Сигурно Капитал ти е виновен и за ниската цена на акциите ? Хубаво е да се замислиш защо всички български банки са толкова ниско оценени ! Те и за КТБ хората се дразниха защо така се пишело пък накрая всички се питаха защо така стана !
                            И се надявам да не ме трият тук, защото истината трябва да се казва, а не да се крие и потулва ! Разбирам болката на имащите акции, но не писането по медиите им е проблема !
                            Zdravko, не става въпрос дали мен ме боли или не... става въпрос за обективна журналистика, която липсва в България. И когато пишат за дадени кредит в ББР, да пишат и за друг подобен в УниКредит или ОББ. А не едните само да ги хулят, а другите да ги милват с перце, защото им плащат за реклама... ама излизаме вече извън темата и спирам.

                            Коментар


                            • Да, ама сега прогнозите на Николай Стоянов и "Капитал" заминават на боклука.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                                Разбирам те напълно, истината боли ! Сигурно Капитал ти е виновен и за ниската цена на акциите ? Хубаво е да се замислиш защо всички български банки са толкова ниско оценени ! Те и за КТБ хората се дразниха защо така се пишело пък накрая всички се питаха защо така стана !
                                И се надявам да не ме трият тук, защото истината трябва да се казва, а не да се крие и потулва ! Разбирам болката на имащите акции тук, но не писането по медиите им е проблема !
                                Виж къде е цената ;-)
                                Съжалявам че се заложих на 2,8 можело и повече ;-)

                                Коментар

                                Working...
                                X