IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

    Много аматьорско изпълнение на клиента им беше това. Да изсипеш няколко стотин хиляди акции на пазара без оглед на цената, само защото банката е завела дела за несъстоятелност срещу свой клиент, експозицията към когото е 3% от вземанията й от клиенти , не ми изглежда много мъдро.
    На 1 и 2 февруари са минали малко над 470 хил. акции, каролци бяха доста активни в продажбите, както и днес в покупките при откриването.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

      Вчера и днес основно Карол продават, ПФБК не съм ги засичал тия дни, имам малко взети и от Еврифинанс. Премествам таргета си на 4.50
      Мислиш ли, че на някой му пука за твоите таргети!? Форумците отдавна разбраха, че са много трудно достижими. Ти от три години пишеш, че SOFIX отива на 1000, ама не става работата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

        Като гледам се връщаме над 3 лева, а продавачът от ПФБК надявам се остана без акции и пътят нагоре ще е по-лесен
        Вчера и днес основно Карол продават, ПФБК не съм ги засичал тия дни, имам малко взети и от Еврофинанс. Премествам таргета си на 4.50
        Last edited by maradona; 08.02.2024, 10:26.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

          Като гледам се връщаме над 3 лева, а продавачът от ПФБК надявам се остана без акции и пътят нагоре ще е по-лесен
          Много аматьорско изпълнение на клиента им беше това. Да изсипеш няколко стотин хиляди акции на пазара без оглед на цената, само защото банката е завела дела за несъстоятелност срещу свой клиент, експозицията към когото е 3% от вземанията й от клиенти , не ми изглежда много мъдро.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

            Като гледам се връщаме над 3 лева, а продавачът от ПФБК надявам се остана без акции и пътят нагоре ще е по-лесен
            Продавачът от ПФБК никога не остава без акции
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inteIIect Разгледай мнение
              Николай Стоянов, който наистина изглежда, че има някакъв фетиш към ПИБ, веднага е писал по темата.

              https://www.capital.bg/biznes/finans...mnite_300_mln/
              Като гледам се връщаме над 3 лева, а продавачът от ПФБК надявам се остана без акции и пътят нагоре ще е по-лесен

              Коментар


              • Николай Стоянов, който наистина изглежда, че има някакъв фетиш към ПИБ, веднага е писал по темата.

                https://www.capital.bg/biznes/finans...mnite_300_mln/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Cъни Разгледай мнение
                  вследствие на медийния интерес се били разбрали
                  в следствие на интереса публикуват писмото, разбрали са се в следствие на собствения им интерес ;-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
                    Да, ама сега прогнозите на Николай Стоянов и "Капитал" заминават на боклука.
                    Писмото от ПИБ разпратено до КФН и публиката, повдига повече въпроси, отколкото да дава отговори.
                    Като начало първо потвърждава, че изнесеното от вестника е истина и после, че...вследствие на медийния интерес се били разбрали

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      Е, аз никога не съм твърдял, че акцията ще стане 5 лева.

                      Тази банка през годините реализира огромно подобрение по абсолютно всички пера, но за съжаление нас миноритарите това не ни касае.

                      Аз тук се надявам някой ден на добра дивидентна доходност, но за това се изисква про активност от страна на мениджмънта и богословията на регулатора. Тоест, не очаквам това да се случи преди да влезем в Еврозоната.




                      Аз друг имах предвид с този въпрос, а не конкретно теб, онзи има Тиква между ушите ! И аз желая всички тези неща да се случат ! Не съм против българските банки, но е крайно време да се изчистят от всички порочни практики и да заработят честно и открито !

                      Коментар


                      • Аз пък съм убеден, че акцията ще мачка здраво и пет лева ще ви се струват само спомен още тази година.

                        Коментар


                        • Е, аз никога не съм твърдял, че акцията ще стане 5 лева.

                          Тази банка през годините реализира огромно подобрение по абсолютно всички пера, но за съжаление нас миноритарите това не ни касае.

                          Аз тук се надявам някой ден на добра дивидентна доходност, но за това се изисква про активност от страна на мениджмънта и богословията на регулатора. Тоест, не очаквам това да се случи преди да влезем в Еврозоната.



                          Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                          А петте лева кога ще си ги получите с лихвите ? Някои от по новите на борсата може и да не ме разберат !
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                            Кеке



                            А петте лева кога ще си ги получите с лихвите ? Някои от по новите на борсата може и да не ме разберат !

                            Коментар


                            • Хубав алъш-вериш тука.

                              Коментар


                              • Кеке

                                Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                                Момци, по-спокойно.

                                Според мен има реален шанс да се разберат и всички потенциални рискове от статията да не се материализират.
                                The weak are meat and the strong do eat.

                                Коментар

                                Working...
                                X