IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение

    Излезе ли отчета трудно ще се купува.... имате време до отчета да разпродавате после 4-5 и ще ви е евтино
    Е по голям виц тук не бях чел ! За кой по точно отчет говориш, защото минаха много отчети през изминалите години ? Да си видял нещо да се е променило ? А иначе не знам кой още нормален инвеститор държи, че да продава, а за покупки пък да не говорим !

    Коментар


    • А ок. Седи тука и гледай мача
      Ако от мен зависи, тука бих продал за да купя смарт органик. Ето един пример. ха ха
      Last edited by AF Debugger; 12.02.2024, 10:43.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

        Няма шанс , прекалено голяма е разпродажбата и загубата на доверие. Ако цената се стабилизира на около 2.80 може да се каже ,че има надежда за това което казваш, но пак ще трябва време. Имам малко все още...
        Излезе ли отчета трудно ще се купува.... имате време до отчета да разпродавате после 4-5 и ще ви е евтино

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

          Мисля, че в момента ПИБ е доста по-перспективна за ръст на цената от Шелито!
          Няма шанс , прекалено голяма е разпродажбата и загубата на доверие. Ако цената се стабилизира на около 2.80 може да се каже ,че има надежда за това което казваш, но пак ще трябва време. Имам малко все още...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

            Някой има ли да обявява предварително преди да купи или преди да продаде?
            БОНВИВАН1

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
              Как така, нали гръмко викаше 100 лева за акция?
              Така беше, но като започна да продава Гаргов и като знам колко акции ще разтовари и реших да го изпреваря.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение

                Нормално купил е на 25.. ще вика 100.. Батя е същия ) но като купуват и като продават си траят
                Някой има ли да обявява предварително преди да купи или преди да продаде?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                  Как така, нали гръмко викаше 100 лева за акция?
                  Нормално купил е на 25.. ще вика 100.. Батя е същия ) но като купуват и като продават си траят

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                    Признавам, че Нео го продадох на 45 лв. след пътвия дивидент
                    Как така, нали гръмко викаше 100 лева за акция?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от AF Debugger

                      А това при теб с мисленето сме го виждали в много теми като доверие, Хим, Неохим...
                      Но интересното е че дори да мислиш или не, от значение е единствено какво мисли пазара. А ми направи впечатление, че хората в Шели пари вадят та се късат, а ти не спираш да мислиш навсякъде другаде, но пък пари губиш.
                      Не знам дали не трябва да помислиш в чий телевизор е проблема и дали да не започнеш да правиш обратното на което мислиш, та поне пари да изкарваш.
                      Признавам, че Нео го продадох на 45 лв. след пътвия дивидент.... не можах да дочакам втория. От Шели излязох през Януари окончателно, а в ХИМ и Доверие си намалих позициите наполовина последния месец. За мен ПИБ, Биодит и Агрия са в момента на промоция и добавям всеки ден по-малко! Чакам си парите от търговото на Захарни заводи, за да вляза още по-здраво
                      Last edited by maradona; 11.02.2024, 10:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение

                        A ти да смяташ можеш ли, или алчността ти пречи на смятането ?!
                        Мисля, че в момента ПИБ е доста по-перспективна за ръст на цената от Шелито!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение

                          Не е точна така, а ти си гледай отстрани, купи си Шели груп например,, дето струва почти колкото вс компании в софикса взети заедно.. и като спрат китайските стоки ще те питам че то това е целта ако не знаеш
                          A ти да смяташ можеш ли, или алчността ти пречи на смятането ?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            То и аз на Луната ще произвеждам, скоро пускам АДто на борсата и почвам да ви селкам .. такива са ми плановете стоките ще минават по-същия път по който минават и сега - тука е заровено кучето.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение
                              Не е точна така, а ти си гледай отстрани, купи си Шели груп например,, дето струва почти колкото вс компании в софикса взети заедно.. и като спрат китайските стоки ще те питам че то това е целта ако не знаеш
                              Балони не обичам да купувам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение

                                Не е точна така, а ти си гледай отстрани, купи си Шели груп например,, дето струва почти колкото вс компании в софикса взети заедно.. и като спрат китайските стоки ще те питам че то това е целта ако не знаеш
                                https://money.bg/business/shelli-gru...v-vietnam.html

                                Коментар

                                Working...
                                X