IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Това за кредитните карти е абсолютно вярно. От какъв зор да плащаш 100% повече лихви и такси от един обикновен потребителски кредит ? Ама то гъзарията да имаш издут портфейл от пластмасови картички може да те направи бедняк за нула време ... и за дълго
    Ми на тъпака са му казали че е престижно и он се фали.Дори се подиграва на колхозниците дето нямали.А че колхозниците като влязат в банката иде директора да ги према в кабинета си е друг момент.Ама тея великите тука са по гишетата за 500 кинта заплата.И понеже са жалки в реалността тук е мястото да се правят на банкери борсови играчи и майстори

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Интересно защо всички тъпаци в този форум си купуват акции и имат кредитни карти.Явно УНСС не прощава.Снощи видяхме какви велики професори преподават там.Гарабед Минасян Румен Гечев и други величия ......
      Аз нямам кредитна карта И електронно банкиране нямам всъщност и депозити нямам, и сметката ми е все около нула, а и кредит имам само колкото да правя кредитна история.

      но пък имам акции от банки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Ще си купиш. Ще гледаш с години как правим пари и накрая няма да издържиш и ще купиш точно на върха. Така и така ще го направиш, гледай поне да е сега за да изкараш някой лев.
        Аз от години гледам как губите пари и как се фалите като дърти циганки че печелите.Няма нито един фонд който не се осрал а за пенсионните изобщо не говорим там колегите ви некадърници загубиха парите на хората щото са тъпи да ги откраднат.Това как правите пари го разправяйте при вицовете.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
          Скучно му е на колхозника и се чуди с кой да се захапе, да му минава времето.
          Тоя индивид отричаше кредитните карти, щото безплатен обяд нямало , дядо му така му е казвал.
          Това за кредитните карти е абсолютно вярно. От какъв зор да плащаш 100% повече лихви и такси от един обикновен потребителски кредит ? Ама то гъзарията да имаш издут портфейл от пластмасови картички може да те направи бедняк за нула време ... и за дълго
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
            Скучно му е на колхозника и се чуди с кой да се захапе, да му минава времето.
            Тоя индивид отричаше кредитните карти, щото безплатен обяд нямало , дядо му така му е казвал.
            Интересно защо всички тъпаци в този форум си купуват акции и имат кредитни карти.Явно УНСС не прощава.Снощи видяхме какви велики професори преподават там.Гарабед Минасян Румен Гечев и други величия ......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Ще си купиш. Ще гледаш с години как правим пари и накрая няма да издържиш и ще купиш точно на върха. Така и така ще го направиш, гледай поне да е сега за да изкараш някой лев.
              И аз така си мисля

              Коментар


              • Е сигурно има някой които са вкарали на 10 и са излезли на 44-45. Защо си мислиш че всички са вкарали на 44 и са излезли на 12 не е ли малко странна логиката ти, началната точка все да я приемаш върха. Ами за някой върха е била крайната точка.

                А в края на краищата решението на някой да влиза или не на борсата е лично - никой не му е опрял пистолет в главата и да му е казал - борсата или живота. Колкото Капман са знаели какво е бъдещето, толкова и този който им е дал пари го е знаел, т.е. точно никак.

                но разбира се ти трябва задължително да демонстрираш точно българския манталитет от който толкова се оплакваш, да отречеш тотално личната отговорност и да намериш някой друг който да е виновен за личните решения.

                Ами ако сега някой вземе да приказва срещу теб, как заради теб е загубил една камара пари, защото те е слушал и не е влязал на борсата на Софикс 300. Какво ще му кажеш? А това си е реална загуба - можел е да спечели, но е решил да не рискува, защото е послушал някой страхлив мрънкалник. На кого тогава е отговорността за пропусната печалба, на страхливия мрънкалник който мрънка или на този който се е подвел по него

                Всяка монета си има две страни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Но акции няма да си купя никога и не само на ПИБ.На никого.Комар не играя.
                  Ще си купиш. Ще гледаш с години как правим пари и накрая няма да издържиш и ще купиш точно на върха. Така и така ще го направиш, гледай поне да е сега за да изкараш някой лев.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Ти не печелиш и не участваш там. А хората печелят ли печелят - много фрустриращо е нали

                    Все пак не всички са набутали всичко 2008, доста са влезли по късно или доста по-рано както е в моя случай. Пък 150% от дъното са си 150%. Но разбирам че това хвърля съзнанието ти в бесен ужас - как така хората ще печелят. Ужасът може да е силен, но все пак не е опрадван, все пак това са си наши пари - кефи ни да печелим, печелим. който не го кефи да не печели Така че спокойствие и силна храна както казва Мечо Пух, може и да печелим сега, но рано или късно ще загубим. А ти не
                    Скучно му е на колхозника и се чуди с кой да се захапе, да му минава времето.
                    Тоя индивид отричаше кредитните карти, щото безплатен обяд нямало , дядо му така му е казвал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Ти не печелиш и не участваш там. А хората печелят ли печелят - много фрустриращо е нали

                      Все пак не всички са набутали всичко 2008, доста са влезли по късно или доста по-рано както е в моя случай. Пък 150% от дъното са си 150%. Но разбирам че това хвърля съзнанието ти в бесен ужас - как така хората ще печелят. Ужасът може да е силен, но все пак не е опрадван, все пак това са си наши пари - кефи ни да печелим, печелим. който не го кефи да не печели Така че спокойствие и силна храна както казва Мечо Пух, може и да печелим сега, но рано или късно ще загубим. А ти не
                      За твоя случай е ясно.Ти винаги печелиш ти си млад образован красив и умен.Демонстрираш стандарт и разбиваш манекенките артистките и певиците не чалгаджийките разбира се!Намери фонд който е започнал преди 2008 и не се е осрал.Капман макс започна на 10 кинта ако не се лъжа стига до 44-45 сега е 12.Ако му прочетеш простотиите за миналата година е на +20%.Ако си влязъл да речем през 2006 на 12 кинта колко си спечелил до ден днешен за осем години.А ако си влязъл на 20 или на 25 или на 30-35 или не дай Боже на 40?Но разбира се ти си пич ти си влязъл на 12 продал си на 40 и през декември 2012 пак си влязъл на 10 и имаш 20% печалба лани.Явно не си чул часовника сабалем и си се успал за работа щото съня е хубав и е глупаво да те събудят......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Аз не печеля и не участвувам там.То и ти не печелиш ама това не ти пречи да развяваш небивалици тука.Я разкажи колко чужди парици набута в боклуци?
                        Ти не печелиш и не участваш там. А хората печелят ли печелят - много фрустриращо е нали

                        Все пак не всички са набутали всичко 2008, доста са влезли по късно или доста по-рано както е в моя случай. Пък 150% от дъното са си 150%. Но разбирам че това хвърля съзнанието ти в бесен ужас - как така хората ще печелят. Ужасът може да е силен, но все пак не е опрадван, все пак това са си наши пари - кефи ни да печелим, печелим. който не го кефи да не печели Така че спокойствие и силна храна както казва Мечо Пух, може и да печелим сега, но рано или късно ще загубим. А ти не

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          От борсата печелят всички които са разумни. Бате Пешо ти очевидно не печелиш от нея
                          Аз не печеля и не участвувам там.То и ти не печелиш ама това не ти пречи да развяваш небивалици тука.Я разкажи колко чужди парици набута в боклуци?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Barky Разгледай мнение
                            Бате Пешо, Бате Пешо - колко си умен само, а защо не си и толкова успял? Помисли малко. Как всички по тъпи от теб успяха, а ти с тоя акъл си висиш в инвестора? Аз си купих на 11.40 - злорадстваш ли? Мислиш ли, че обвинявам Цеко? Мислиш ли, че ще ме настроиш срещу него?

                            Няма как в момента, когато хората правят пари от тази акция да ги настроиш срещу банката. Всеки на борсата е наясно с пазарите - защо са нагоре и защо са надолу.
                            Аз не се хваля в анонимни форуми дали съм успял и колко.Това че тука много народ си затри и парите и имотите а се хвали не ме впечатлява.И не злорадствам срещу никого.Мое и да съм тъп ама съм разбрал че комар с тарикати и мошеници не се играе.Не настройвам никого срещу банката.Тази банка дори ми е симпатична.Много години даваше добри лихви.Близо четири години там бичех на близо 10% годишно.А преди това на 7%.И сега работя с нея и имам доста кинти там.Но акции няма да си купя никога и не само на ПИБ.На никого.Комар не играя.

                            Коментар


                            • От борсата печелят всички които са разумни. Бате Пешо ти очевидно не печелиш от нея

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Нали бяха доказали че маймуна хвърлящи стрелички се справя по-добре от над 85% от професионални портфолио мениджъри.

                                Така че акъла е надценена категория
                                Не са над 85% а над 99%.От акции печелят големите тарикати мошеници.Губят наивниците дето вярват че ще си въртят синджира а някой ще им множи парите за жълти стотинки комисион..Най глупавата част от българите се занимава с акции.Тук разбира се от групата на глупаците са изключени такива като Цеко сифоня Цеко Мустака и Черепа.

                                Коментар

                                Working...
                                X