IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Май на 2.4 някой пазарува с айсберг?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

      Да - ДСК са. Нямам идея още колко имат да купуват, нито дали за себе си или за клиент.
      Най-интересно би било, ако купуваха за себе си, а не за ПФ-тата си или клиент. А дано, ама надали.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

        Би ли казал дали пак от ДСК банк купуват?
        Да - ДСК са. Нямам идея още колко имат да купуват, нито дали за себе си или за клиент.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

          Продадох малко на 2.40, но продължавам да държа значително количество, за да имам билет, ако излезе интересна новина, за която купувачът е информиран, а аз - не.
          Би ли казал дали пак от ДСК банк купуват?

          Коментар


          • 10/2024г - 8,6/9,3

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Аз тук не пипам, по-добре ми е да пусна тото - успех на тези, които разчетат правилно ситуацията
              Продадох малко на 2.40, но продължавам да държа значително количество, за да имам билет, ако излезе интересна новина, за която купувачът е информиран, а аз - не.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

                Явно купувачът не мисли, че няма фундамент.
                мдаа, гълта по 30к броя и чака ... но явно зайовците почват да свършват. Чудя се дали да си преместя ордера от 2.50 нагоре ...

                ПП. 2.50 е едва половината от цената дето държавата купи

                Коментар


                • Аз тук не пипам, по-добре ми е да пусна тото - успех на тези, които разчетат правилно ситуацията
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                    Тук рано или късно истината излиза и някой ще глътне въздух Щом няма фундамент рано или късно има пук
                    Явно купувачът не мисли, че няма фундамент.

                    Коментар


                    • Пак почнахме да претопляме старите манджи...

                      Коментар


                      • Тук рано или късно истината излиза и някой ще глътне въздух Щом няма фундамент рано или късно има пук

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          Разследвания на bird във Франция ...има интервюта по темата при дремджиев....
                          Мерси, ще ги видя. Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                            Хорас, дай някакъв източник иначе излиза, че лъжеш и само хвърляш лайна.
                            Разследвания на bird във Франция ...има интервюта по темата при дремджиев....

                            Коментар


                            • аз сложих малко да кеширам на 2.50(над средната ми е и ми трябва кеш) и си чакам голямото бау ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                                той си е ляйномет по някой позиции, по други е викач
                                Както и повечето в този форум Викат за техните ,плюят по другите артии
                                Получава се малко като канибализъм.Ядем се един от други,а сме 40-50 човека на кръст

                                ...................

                                По ПИБа мога да кажа,че го купува един голям.Много прилича на този от предишното помпене до 3лв
                                За мен е важно да видя месечното затваряне тук.31.01 ,цена затваряне
                                Last edited by petrg5s; 18.01.2023, 11:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X