IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zeifod Разгледай мнение

    Класически пример за това, че някой с голям пакет акции излиза от позицията. Като приключи пакета и цената ще се изстреля
    Зависи колко голям му е пакета.

    Размера има значение !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
      Въпреки очакванията за 5, после 10 и в последстие 100лв на някои много "успешни" инвеститори ,акцията захожда за потапяне,но да видим.
      Класически пример за това, че някой с голям пакет акции излиза от позицията. Като приключи пакета и цената ще се изстреля

      Коментар


      • Въпреки очакванията за 5, после 10 и в последстие 100лв на някои много "успешни" инвеститори ,акцията захожда за потапяне,но да видим.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Тук отчетите нямат значение. Цената се качва и спада, когато този дето прави изкупуването и разпродаването реши, че му е дошло времето.
          Това малко ми прозвуча като - за прогнозата на времето днес ще разберете утре...
          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
            Май май
            Тук отчетите нямат значение. Цената се качва и спада, когато този дето прави изкупуването и разпродаването реши, че му е дошло времето.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение
              Да не е излязал отчета
              Май май

              Коментар


              • Да не е излязал отчета

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                  Само консолидация да не е да натиснат Цеко да купи скъпо ОБ ....че тогава баси консолидацията
                  Той Цеко няма ли да се пенсионира вече и да гледа внуци. Ей такава новина може и да раздвижи тинята тук.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pzarkov Разгледай мнение

                    За какво им е на ПИБ ОБ?
                    Ти сериозно ли?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      Само консолидация да не е да натиснат Цеко да купи скъпо ОБ ....че тогава баси консолидацията
                      За какво им е на ПИБ ОБ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                        ... да не забравяме, че държавата влезе на 5 кинта и ще иска да вземе поне 7-8 до няколко години при продажбата на пакета, даже мисля, че чужди инвеститори ще го купят!!!
                        Тези неща ги слушаме от много години и резултата е един и същ
                        Оптимист съм за спад
                        ​​​​​​
                        ​​​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                          Асен пълни бюджета
                          Честит празник на Асена ;-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Мапа, аз също стискам пакет тук и се надявам на покачване, понеже акцията е наистина подценена, но не това че държавата е купила на 5 лв. ме мотивира. Държавата не е символ на ефективен, борсов и какъвто и да е играч.. По-скоро се надявам на някаква смяна в собствеността.. най-сетне консолидацията на банковия пазар да стигне и до тук. Доста години това си остават празни надежди, но... стискаме до посиняване и това е
                            Само консолидация да не е да натиснат Цеко да купи скъпо ОБ ....че тогава баси консолидацията
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                              Аз съм убеден, че тази цена е супер мижава..... и скоро ще видим съвсем други нива тук..... да не забравяме, че държавата влезе на 5 кинта и ще иска да вземе поне 7-8 до няколко години при продажбата на пакета, даже мисля, че чужди инвеститори ще го купят!!!
                              Мапа, аз също стискам пакет тук и се надявам на покачване, понеже акцията е наистина подценена, но не това че държавата е купила на 5 лв. ме мотивира. Държавата не е символ на ефективен, борсов и какъвто и да е играч.. По-скоро се надявам на някаква смяна в собствеността.. най-сетне консолидацията на банковия пазар да стигне и до тук. Доста години това си остават празни надежди, но... стискаме до посиняване и това е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                                ПФБК от новината поне 400К ) тръсна и продължава дано удържиш
                                Аз съм убеден, че тази цена е супер мижава..... и скоро ще видим съвсем други нива тук..... да не забравяме, че държавата влезе на 5 кинта и ще иска да вземе поне 7-8 до няколко години при продажбата на пакета, даже мисля, че чужди инвеститори ще го купят!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X