IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
    Мече_Цвети защо пада цената на Еврохолд?
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      не идва ли времето за продажба на тази хубава акция? .......... или за нея важи правилото на дедо бъфет?
      Въпрос за няколко хиляди лева.....за съжаление нямам отговор към момента.
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Мече_Цвети защо пада цената на Еврохолд?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Тук доволно. Средната ми е наполовина от текущата цена.
          Жалко че не купих повечко на времето
          не идва ли времето за продажба на тази хубава акция? .......... или за нея важи правилото на дедо бъфет?
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Тук доволно. Средната ми е наполовина от текущата цена.
            Жалко че не купих повечко на времето
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

              Ти ли си купувача в последната сделка 100 акции х 1.80 ?
              Виж само изменението в цената след твоята прогноза. И търсенето даже изчезна! Защо така?
              Не съм аз ,аз ще купувам под 1,60-1,61, което скоро ще го има.....
              Сега купувам акции който се крепят от Реалфинанс и АБВ инв. и малко от Еврофинанс...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Не , викач съм на Елана и ми плащат на час......
                Ти ли си купувача в последната сделка 100 акции х 1.80 ?
                Виж само изменението в цената след твоята прогноза. И търсенето даже изчезна! Защо така?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                  От къде си намерил 1400 лв., да не си продал пакета си от 200 акции на Булгартабак?
                  Уведомявай за тези твой сделки, моля те! Благодаря предварително!
                  Не , викач съм на Елана и ми плащат на час......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    ....
                    Верно с Илядо бройки Ама можех да ги удвоя а при теб как е....?
                    .....
                    От къде си намерил 1400 лв., да не си продал пакета си от 200 акции на Булгартабак?
                    Уведомявай за тези твой сделки, моля те! Благодаря предварително!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                      Мече_Цвети оставам с убеждението че нещо се изнервяш на моите постове!
                      Благодаря ти и го правя от името на всички, ти започваш да говориш за издънки, да си запомня постовете.
                      Очаквахме твоята прогноза и затова се радваме че ни я предостави и сега сме наясно с бъдещото движение на Еврохолд, а ти започваш със Софикс, Чез, Западен бряг, забрави само да споменеш Булгартабак и Гагарин.
                      Какво ти става?
                      Ето затова говоря,празни приказки и накърнено Его.....нищо друго...
                      Как ли ти се отрази един загубен бас на Егото,че изчезна за толкова време....в някоя дупка...?
                      А относно бъдещото движение на ЕУБГ ама слез на Земята аз това движение го предсказах когато беше 1,40...преди месец...
                      Сега гледам мача....а ти ще го трепериш....
                      Верно с Илядо бройки Ама можех да ги удвоя а при теб как е....?
                      Копаеш ли дъното.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Запомни си поста , няма да проява скромност да не ти го натяквам само след два месеца...
                        Всеки мой пост ще почва с твоя.......
                        Както издънката ти с Малкия Мук ,издънката с Елана и ......
                        Преди няколко месеца 4 д изрази по подобен начин мнение за бъдеща ракета ЕУБГ....
                        каКто предвидих ралито на западния фронт и индекс 615 на Софикс така и срив до 500 на софикс и 2,40 на ЕУБГ....след 2 месеца...Чез още не е станала 150,160 лв но като излезнат проекто цените на другите купувачи през април и входа ще бъде тесен....Нещо не излизат картитее на еврейте....
                        Ще видим за къде....
                        Не е препоръка
                        Мече_Цвети оставам с убеждението че нещо се изнервяш на моите постове!
                        Благодаря ти и го правя от името на всички, ти започваш да говориш за издънки, да си запомня постовете.
                        Очаквахме твоята прогноза и затова се радваме че ни я предостави и сега сме наясно с бъдещото движение на Еврохолд, а ти започваш със Софикс, Чез, Западен бряг, забрави само да споменеш Булгартабак и Гагарин.
                        Какво ти става?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                          Благодарим Мече_Цвети затова че подкрепи очакванията, че цената няма да се качва над 1.90 лв. Всички заинтересовани в Еврохолд очаквахме точно твоята прогноза.
                          Запомни си поста , няма да проява скромност да не ти го натяквам само след два месеца...
                          Всеки мой пост ще почва с твоя.......
                          Както издънката ти с Малкия Мук ,издънката с Елана и ......
                          Преди няколко месеца 4 д изрази по подобен начин мнение за бъдеща ракета ЕУБГ....
                          каКто предвидих ралито на западния фронт и индекс 615 на Софикс така и срив до 500 на софикс и 2,40 на ЕУБГ....след 2 месеца...Чез още не е станала 150,160 лв но като излезнат проекто цените на другите купувачи през април и входа ще бъде тесен....Нещо не излизат картитее на еврейте....
                          Ще видим за къде....
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                            Благодарим Мече_Цвети затова че подкрепи очакванията, че цената няма да се качва над 1.90 лв. Всички заинтересовани в Еврохолд очаквахме точно твоята прогноза.


                            +1
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              ...
                              Така че моето мнение е че акцията ще скокне над 2,50 след месец......
                              ...
                              Имам едни илядо броя от 1,40 но изпуснах 2,90 но и на 2 не ми си дават.....може би над 2,50....
                              Не е препоръка...Т
                              Благодарим Мече_Цвети затова че подкрепи очакванията, че цената няма да се качва над 1.90 лв. Всички заинтересовани в Еврохолд очаквахме точно твоята прогноза.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Не знам защо отричате акцията....
                                Искахте дивидент, получихте го....
                                Сега дават привилигировани акции с дивидент в близките години 40 стинки +..
                                Така че моето мнение е че акцията ще скокне над 2,50 след месец......
                                Как ще търсят будали да ги запишат при 1,60 като цена и д 1,95 лв....,цената ще се задържи през време на записването около 2 лв а като излезат ще скочат около 2,50 и ще бият годишните лихви на всички банки...
                                Имам едни илядо броя от 1,40 но изпуснах 2,90 но и на 2 не ми си дават.....може би над 2,50....може и да купувам под 1,90 ако падне.
                                Не е препоръка...Т
                                Ето ти една причина - през 2016 г.,когато лихвите в Европа бяха супер ниски клонящи към нула ,те емитираха облигации в Ирландия за 40 мил.евро с 8 % лихва. Тогава имаше вариант да увеличат емисията облигации до 100 мил.евро,но не знам дали са го реализирали.
                                Облигациите са 5 годишни и предстои да връщат парите с огромната за момента лихва.
                                Предполагам затова се мъчат да емитират прив.акции .но с далеч по-ниска лихва.
                                Честно казано не следя вече позицията .
                                Имах акции навремето ,когато пенсионните фондове на НН излязоха на 40 стотинки тук и на 50 ст,при Евроинс.
                                Разкарах ги преди около година и повече не пипам тук,въпреки флуктуациите напоследък.

                                Не е препоръка за търговия с акции на дружеството.

                                Коментар

                                Working...
                                X