IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
    Ти сериозно ли ги плещиш тези ? Язък че от толкова години си на седлото!
    Напълно, без грам злоба(защото повечето акционери ще си помислят това), ............кое точно те учудва в дружество, без перспектива и със съмнителни увеличения....непрекъснато при това...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
      Значи, тогава ще лъсне истината, че струва...1,80 -2,00 PLN (0,75-0,86 лв).....жалко за глупаците, който се надяват още на чудеса.......
      Ти сериозно ли ги плещиш тези ? Язък че от толкова години си на седлото!

      Коментар


      • Значи, тогава ще лъсне истината, че струва...1,80 -2,00 PLN (0,75-0,86 лв).....жалко за глупаците, който се надяват още на чудеса.......
        Last edited by Han Krum; 12.12.2011, 22:40.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
          ..................
          Полските журналисти са объркали София с Букурещ

          Да, и аз стигнах до този извод.
          Не-заслужил инвеститор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
            12.12. Warszawa (PAP) - Bułgarska grupa finansowa, Eurohold Bulgaria, zadebiutuje na rynku głównym warszawskiej giełdy w czwartek, 15 grudnia - poinformowała spółka w komunikacie.

            Prospektem objętych jest 108.643.712 akcji spółki o wartości nominalnej 1 BGN każda.


            http://gielda.wp.pl/kat,7071,title,E...wiadomosc.html

            Айде на хаирлия да е.
            http://gielda.onet.pl/eurohold-bulga...4,1,news-detal

            Bułgarska grupa finansowa, Eurohold Bulgaria, zadebiutuje na rynku głównym warszawskiej giełdy w czwartek, 15 grudnia - poinformowała spółka w komunikacie.

            Prospektem objętych jest 108.643.712 akcji spółki o wartości nominalnej 1 BGN każda.

            Akcje spółki notowane są obecnie na giełdzie w Bukareszcie.

            Źródło: PAP

            Полските журналисти са объркали София с Букурещ

            Коментар


            • 12.12. Warszawa (PAP) - Bułgarska grupa finansowa, Eurohold Bulgaria, zadebiutuje na rynku głównym warszawskiej giełdy w czwartek, 15 grudnia - poinformowała spółka w komunikacie.

              Prospektem objętych jest 108.643.712 akcji spółki o wartości nominalnej 1 BGN każda.


              http://gielda.wp.pl/kat,7071,title,E...wiadomosc.html

              Айде на хаирлия да е.
              Last edited by cymru; 12.12.2011, 15:55.
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • отг.

                A така,че тои пък кога избяга?
                По-добре кьсно,отколкото по-кьсно

                Коментар


                • EUBG - Радост Свиркова

                  Откакто Н.В. абдикира,цената яко девалвира.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
                    Без допълнителен коментар

                    На 24.06.2011 Valuator написа: Нито има фундамент, нито има толкова глупаци с пари, да да закарат толкова високо. По-скоро ми прилича на 2009 - тогава през февруари купувах около 0.90, а през май продадох между 1.40 и 1.50. Напоследък Еврохолда стана като Енемона - много иновативни в привличането на капитал, традиционно слаби резултати и много PR акции.



                    Който отиграл движението, отиграл другите - друг път
                    Твърде меко казано !
                    Според мен, Туй е най-големият балон в момента! Какво има насреща ??? Само не намесвайте Бъфет и застраховките!
                    Не е препоръка !!!!
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • Без допълнителен коментар

                      На 24.06.2011 Valuator написа: Нито има фундамент, нито има толкова глупаци с пари, да да закарат толкова високо. По-скоро ми прилича на 2009 - тогава през февруари купувах около 0.90, а през май продадох между 1.40 и 1.50. Напоследък Еврохолда стана като Енемона - много иновативни в привличането на капитал, традиционно слаби резултати и много PR акции.

                      Първоначално изпратено от bertram на 24.06.2011
                      ако вземе да качи брутално като 2007 ... няма лошо
                      Който отиграл движението, отиграл другите - друг път
                      Last edited by Valuator; 06.12.2011, 00:14.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        Бе на мен ми приличат на ония тримата, от Доню Донев, де, ама може и да съм се объркал.
                        Недей така, Факушка! Спрямо тези, Онези са интелигенти пичове, с тънко чувство за хумор !
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                          Я виж ти.Шайката на Бъфало Бил от известната циркоподобна атракция е влязла в полезрението на lalka.Те пък си мислят,че lalka е шайенка."Засранци" - както биха ги определили руснаците.
                          Бе на мен ми приличат на ония тримата, от Доню Донев, де, ама може и да съм се объркал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                            Я виж ти.Шайката на Бъфало Бил от известната циркоподобна атракция е влязла в полезрението на lalka.Те пък си мислят,че lalka е шайенка."Засранци" - както биха ги определили руснаците.
                            лалке,
                            спри се!
                            пускай картинките в темата за оптимизма и си свиркай.

                            лека
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                              Чичо, след точно 13 дни ще станат 130 години от великата сентенция:
                              "…Ние, можещите водени от незнаещите,вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо…"
                              Едва ли знаят за какво става дума, но, Разбирай кимру, корк, бертрам и сие, отбор алхимици вече 4 години (от 2007) са все оптимисти и правят всичко от ... нищо !!!
                              НЕ Е ПРЕПОРЪКА ! НЕ Е ПРЕПОРЪКА !
                              Я виж ти.Шайката на Бъфало Бил от известната циркоподобна атракция е влязла в полезрението на lalka.Те пък си мислят,че lalka е шайенка."Засранци" - както биха ги определили руснаците.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
                                че ,си незаслужил инвиститор ,това го знам от момента ,когато се бухна в ХОЛДА ,при 9лв/акция , апропо ,ДА СЕ ВИДИ В АРХИВА !!!! ,аз настоятелно те предупредих да бегаш ! /спомняш ли си цитат : "на фондовата борса има два вида животни : мечки и бикове , но нито едно от тях не е миловидно като тебе cimru !" това ти го казах края на 2008 г !!!!!
                                ти не ме послуша , това е твое право !! Ти слушаше КОРК , явно и сега го слушаш ! ок ! това също е твое право ! Мойте адмирации към теб : може да си се прецакал ,може да си се удавил ,но никога не смени своят НИК /респект/ , нещо повече :ти видимо се разви ,започна да разбираш от отчети , да правиш изявления и т.н., стана разбирач ! Парите ,който взе от сватбата си и ги заложи на БФБ при софикс 2000 , не значат нищо за теб !!!
                                Важното е дискусията ,правилното тълкуване на отчета ,а дали ще се върнем в обозримо бъдеще на софикс 2000 , / респ. eu bg -9 лв акция/ ,това мъдро решение ще ни се сведе от посветените : корк ,konstadinat ,guantanamo и други хамелиони !!!
                                Всичко това е така и твое право е да се самоубиваш ! Само ,ако може : пиши на български !!! Ние те слушаме ,четем и потготвяме книгата : " как пропилях семейното имане "
                                Чичо, след точно 13 дни ще станат 130 години от великата сентенция:
                                "…Ние, можещите водени от незнаещите,вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо…"
                                Едва ли знаят за какво става дума, но, Разбирай кимру, корк, бертрам и сие, отбор алхимици вече 4 години (от 2007) са все оптимисти и правят всичко от ... нищо !!!
                                НЕ Е ПРЕПОРЪКА ! НЕ Е ПРЕПОРЪКА !

                                Коментар

                                Working...
                                X