IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
    Никиту, да не е тръгнал да излиза от Меком, че цената така се е вдървила там, чувал ли си нещо по въпроса !?
    Там (Меком) не пипам, а само гледам. Според мен Ники Василев или го подведоха да действа там или не си е направил сметката. Не знам дали хора около него са чистили акции, но няма да се изненадам.

    поздрави
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      Ц, тогава пълнеше някой 'голям' покрай офанзивата на Ники Василев..та нямам подобни угризения. Ликвидност имаше бол. Явно си го проспал смятайки лихви по тримесечни депозити.
      Никиту, да не е тръгнал да излиза от Меком, че цената така се е вдървила там, чувал ли си нещо по въпроса !?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Прецакал си някой от другите ъпъри, а?...
        Ц, тогава пълнеше някой 'голям' покрай офанзивата на Ники Василев..та нямам подобни угризения. Ликвидност имаше бол. Явно си го проспал смятайки лихви по тримесечни депозити.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          няма да си кривя душата около 1.35 до 1.50 пласирах 50К без да се озоря
          Прецакал си някой от другите ъпъри, а?...
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Проблемът на купилите "повечко" е че няма на кого да ги продадат...
            няма да си кривя душата около 1.35 до 1.50 пласирах 50К (средно около 1.40 ми се вързаха) без да се озоря
            фен съм на позицията, но ми трябваше кеш за едни други дела, а коментари като горния искрено ме забавляват, но колегата явно търгува с милиони и затова му е сложно.
            Last edited by bertram; 05.01.2012, 14:34.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              а за купилите повечко под 88 стинки хич даже не е зле
              Проблемът на купилите "повечко" е че няма на кого да ги продадат...
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                О гледам всички разбирачи са се разписали..та да постна и аз ...да не съм капо.

                1.15 (цена на днешното затваряне) - 0.88 (преди година време) = 0.27 / 0.88 =0.3068*100=30.68% увеличение ако някой се е 'излъгал' да купи преди година.

                за годинка 30% въпреки 2-те увеличения не е хич зле.

                а за купилите повечко под 88 стинки хич даже не е зле

                но това мен не ме касае, защото според фори и компания аз съм със средна 5 минимум

                не е препоръка
                Защо да не те касае. Касае те и още как. Но и Фори не съвсем прав тук. Нямаше да те касае, ако нямаше и артии, т.е. ако вече си разкешил. Тогава и горната сметка щеше да ти краси инвеститорския мерак със 30% профит. Но ако стискаш артиите - горните изчисления са все още виртуални. Пък и артиите се водят безналични ...
                Не е препоръка

                Коментар


                • О гледам всички разбирачи са се разписали..та да постна и аз ...да не съм капо.

                  1.15 (цена на днешното затваряне) - 0.88 (преди година време) = 0.27 / 0.88 =0.3068*100=30.68% увеличение ако някой се е 'излъгал' да купи преди година.

                  за годинка 30% въпреки 2-те увеличения не е хич зле.

                  а за купилите повечко под 88 стинки хич даже не е зле

                  но това мен не ме касае, защото според фори и компания аз съм със средна 5 минимум

                  не е препоръка
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Защо я изрови тая тема бе човек, нямаш ли сърце?
                    Беше ми на първа стр., мастъре! Яка тема, може би и Вечна! Нещо като вечния спекулантски мерак - никога не изчезва

                    Коментар


                    • EUBG - Радост Свиркова

                      След анализа на "Елана":

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                        Любимото дружество на спекулантьорите
                        Защо я изрови тая тема бе човек, нямаш ли сърце?
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от La_Polo_Loco Разгледай мнение
                          Цял живот няма да ти стигне да се научиш как се правят пари
                          Препоръка е
                          Във връзка с Решение на КФН № 783-Е/23.12.2011 г., Съветът на директорите на БФБ-София АД, допусна до търговия на Неофициален пазар на акции последваща емисия акции, издадена от Еврохолд България АД-София (4EH) при следните параметри:
                          - ISIN код на емисията: BG1100114062;
                          - Размер на емисията след увеличението: 127 345 000 бр.;
                          - Номинална стойност: 1.00 лв.
                          - Дата на въвеждане за търговия: 04.01.2012 г.
                          Любимото дружество на спекулантьорите не им бута кеш в ръчичките, а им предлага техния любим инструментариум - нови 100тина милиона "артии" ))))
                          Е въпроса беше "как се правят пари"? а не артии, нали така !?
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • http://www.investor.bg/news/article/128284/339.html

                            Коментар


                            • Аз затова си купих Химимпорт дори на по-ниски цени отколкото продадох Еврохолда-беше ми симпатичен ама при 2ст печалба на акция предпочитам 40ст-това е най .малкото има и други неща....

                              п.п. имам все още малко и от Еврохолд -да съм честен

                              п.п. 2ст печалба при около 100млн акции преди последното увеличение
                              Last edited by PLP; 31.12.2011, 14:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                                какъв ти отличник ???
                                цял живот няма д а мис тигне учудването от ръста на таи артия Не е препоръкЪ
                                Цял живот няма да ти стигне да се научиш как се правят пари
                                Препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X