IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
    Здравей!

    Сигурно си прав! Аз малко позагубих конците в процеса на последните 2 увеличения на капитала! Но с нетърпение чакам годишния отчет за да си сверя как се движи акционерната структура...

    Варшава засега не оправдава очакванията! Мисля, че е имало някакви уговорки, които засега не се реализират... Може би все пак фрустрацията на международните пазари си казва думата...А може би не... Предстоят още много интерсни епизоди!
    Не и по тази позиция......според мен , тук, пътя е ясен и е доста негативен

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      имаше едно такова и преди нова година..та не е ясно от кой крачол в кой го местят.

      поздрави
      Здравей!

      Сигурно си прав! Аз малко позагубих конците в процеса на последните 2 увеличения на капитала! Но с нетърпение чакам годишния отчет за да си сверя как се движи акционерната структура...

      Варшава засега не оправдава очакванията! Мисля, че е имало някакви уговорки, които засега не се реализират... Може би все пак фрустрацията на международните пазари си казва думата...А може би не... Предстоят още много интерсни епизоди!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
        4 672 898 - голямо кифте на нерегулирания пазар... Кой ли е продавача?? Аз се сещам за един гръцки фонд...
        имаше едно такова и преди нова година..та не е ясно от кой крачол в кой го местят.

        поздрави
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • 4 672 898 - голямо кифте на нерегулирания пазар... Кой ли е продавача?? Аз се сещам за един гръцки фонд...

          Коментар


          • .....
            Фирма, свързана с шефа на надзора на Корпоративна банка Цветан Василев, е класирана на първо място в търг на пътната агенция за доставката на 46 джипа за 1,24 млн. лв. Това става ясно от жалба на "Евролийз ауто" до Комисията за защита на конкуренцията. Жалбата на “Евролийз” е постъпила на 29 декември, а комисията има двумесечен срок, в който да се произнесе. Решението на КЗК пък подлежи на обжалване пред Върховния административен съд.

            От "Евролийз ауто" поясняват, че са класирани на второ място само с две точки разлика от първия - "Киа моторс България". Последната фирма е собственост на "Афлик България", която държи и основния пакет от инвестиционния посредник "Фина С" на Цветан Василев.

            "Афлик България" купи и "Корабостроителница Русе". В управата на "Афлик" са Янчо Ангелов и Бисер Лазов. Първият е в надзора на Корпоративна банка, а вторият участва в управата на "Бромак финанс" пак на Цветан Василев.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
              Аз не съм обелил и дума относно това дали пазарната й цена е справедлива или не.

              А относно останалите коментари "по същество" - още в началото написах, че не искам да се заяждам с тукашните фенове и няма нужда да ме обличате в чужди дрехи.
              Да бе, сигурно си наминал на чай с дребни сладки

              Справедлива, несправедлива толкова си е от 4 години, това ако е дерта по тази позиция не ни мисли. Нова Телевизия наистина беше купена много над реалната си цена и аналогията не е особено удачна. Ако приемем, че не е заяждане няма смисъл да предъвкваме една и съща тема през някоя и друга година, само защото не можем да измислим друго за кахърене.

              Да не говорим че е досадно да чета едни и същи неща от 3-4 определени ника по дадена тема, тъй като спонтанно им хрумнало да я коментират.

              Не сме 2005-2006, все пак

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                "Сиреневый туман над нами проплывает,
                Над тамбуром горит полночная звезда,
                Кондуктор не спешит, кондуктор понимает,
                Что с девушкою я прощаюсь навсегда,"/В.Маркин/
                Генерале не ви отиват такива минорни настроения. Както е тръгнало ще ставаме мажоритари, стига сме миноритарствали !!!
                Мажоритари ли казах - о, не - сбърках, не и в тази тема, имах предвид пазара

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                  ооо, казал го хърбел на щърбел
                  Теб пък кой вятър те довя ,,, Слез на земята и не се прави на кондуктор !!!
                  "Сиреневый туман над нами проплывает,
                  Над тамбуром горит полночная звезда,
                  Кондуктор не спешит, кондуктор понимает,
                  Что с девушкою я прощаюсь навсегда,"/В.Маркин/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                    Конкретно, например, Евро инс в момента се търгува с огромен дисконт спрямо собствения капитал при регистрирани големи загуби през последните години и силно влошен баланс, а в същото време в активите на холда се води с огромна премия над СК.
                    Евроинс НЕ се търгува с огромен дисконт спрямо собствения капитал. Напротив, PB e 1.10.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                      ооо, казал го хърбел на щърбел
                      Теб пък кой вятър те довя дотам, че да ме бъркате с генерала ! С него просто ни е приятно да си правим закачки на други нива, литературни, хумористични, саркастични, иронични. Слез на земята и не се прави на кондуктор !!!
                      ок
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        Гаки,
                        като не знаеш не се напъвай
                        ооо, казал го хърбел на щърбел
                        Теб пък кой вятър те довя дотам, че да ме бъркате с генерала ! С него просто ни е приятно да си правим закачки на други нива, литературни, хумористични, саркастични, иронични. Слез на земята и не се прави на кондуктор !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                          Струва ми се, че грешиш относно адресанта. Т.е. Zero изобщо не е лицето, за което си го нарочил! Казвам го, понеже, забелязвам, че и Батя е изпаднал в подобно (неадекватно в случая) положение !
                          Гаки,
                          като не знаеш не се напъвай
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                            Добре си ти, че да ни светнеш
                            Като няма кой, на мен ли се падна тази чест ? Е, признавам, че си мисля наистина, че Zero е дори над нивото на това, за което го мислите ! Но хората сте свикнали да мислите лошо един за друг, а това поражда конфликти (грубо казано "лошо Седларов")
                            По-добре ли е, света да ти е крив и вечно да си недоволен, че другите да ти са все криви и т.н, вместо да погледнеш и признаеш че може да не си прав ! Изпитай облекчението, да поискаш да видиш истината, колкото и "лоша" да ти изглежда

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              моля, моля, евроинса (българския) е идеално 'прасе касичка' и пазарната му оценка е меко казано нереална.

                              поздрави
                              Аз не съм обелил и дума относно това дали пазарната й цена е справедлива или не.

                              А относно останалите коментари "по същество" - още в началото написах, че не искам да се заяждам с тукашните фенове и няма нужда да ме обличате в чужди дрехи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                                Струва ми се, че грешиш относно адресанта. Т.е. Zero изобщо не е лицето, за което си го нарочил! Казвам го, понеже, забелязвам, че и Батя е изпаднал в подобно (неадекватно в случая) положение !
                                Добре си ти, че да ни светнеш
                                Не-заслужил инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X