IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
    http://download.bse-sofia.bg/finance...012%202011.doc


    Отчетчето за Евролийз Ауто. Според мен оттук напред и нагоре за лизинга.
    Хà дано ама надали.
    И перифразирайки един известен инвеститор в инфраструктура - "Гледайте инсчето, сещайте се за холтчето"

    Коментар


    • Темата съвсем замря.Беше нает дайвър за издирването на Хаяско.И вижте какво се случи:
      Attached Files

      Коментар


      • http://download.bse-sofia.bg/finance...012%202011.doc


        Отчетчето за Евролийз Ауто. Според мен оттук напред и нагоре за лизинга.
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • факи,
          от времето е.. в тоя студ не е време за юнаци.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Бе какво става с тази ýбава компания - на пета страница чак! Много сте се умърлушили нещо бря!
            Гледам, че няма ич ентусиазъм ни тук, ни във Варшава, да не спускате вече кепенците?

            Коментар


            • EUBG - Радост Свиркова

              Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
              Споделям съмнението ти, хане
              Не знам. С тая уста голяма,
              за еврохолдеца проблеми няма.
              Attached Files

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                Не и по тази позиция......според мен , тук, пътя е ясен и е доста негативен
                Споделям съмнението ти, хане
                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  Хане,
                  искрено се надявам да бъркаш и да направим едно 50%+ тази година тук,...не мисля, че е трудно да иде на 1.50+ с хубави обеми.

                  поздрави
                  Успех.....ами просто си казвам мнението, ама може и ти да си прав

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                    Не и по тази позиция......според мен , тук, пътя е ясен и е доста негативен
                    Хане,
                    искрено се надявам да бъркаш и да направим едно 50%+ тази година тук,...не мисля, че е трудно да иде на 1.50+ с хубави обеми.

                    поздрави
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                      Не и по тази позиция......според мен , тук, пътя е ясен и е доста негативен
                      Хе-хе! няма да споря! На БФБ има твърде много компании, които имат бляскав път пред себе си!

                      Въпросът е да сме се качили на правилната гара - че да хванем най-голямото ускорение,,,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                        Здравей!

                        Сигурно си прав! Аз малко позагубих конците в процеса на последните 2 увеличения на капитала! Но с нетърпение чакам годишния отчет за да си сверя как се движи акционерната структура...

                        Варшава засега не оправдава очакванията! Мисля, че е имало някакви уговорки, които засега не се реализират... Може би все пак фрустрацията на международните пазари си казва думата...А може би не... Предстоят още много интерсни епизоди!
                        Не и по тази позиция......според мен , тук, пътя е ясен и е доста негативен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          имаше едно такова и преди нова година..та не е ясно от кой крачол в кой го местят.

                          поздрави
                          Здравей!

                          Сигурно си прав! Аз малко позагубих конците в процеса на последните 2 увеличения на капитала! Но с нетърпение чакам годишния отчет за да си сверя как се движи акционерната структура...

                          Варшава засега не оправдава очакванията! Мисля, че е имало някакви уговорки, които засега не се реализират... Може би все пак фрустрацията на международните пазари си казва думата...А може би не... Предстоят още много интерсни епизоди!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                            4 672 898 - голямо кифте на нерегулирания пазар... Кой ли е продавача?? Аз се сещам за един гръцки фонд...
                            имаше едно такова и преди нова година..та не е ясно от кой крачол в кой го местят.

                            поздрави
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • 4 672 898 - голямо кифте на нерегулирания пазар... Кой ли е продавача?? Аз се сещам за един гръцки фонд...

                              Коментар


                              • .....
                                Фирма, свързана с шефа на надзора на Корпоративна банка Цветан Василев, е класирана на първо място в търг на пътната агенция за доставката на 46 джипа за 1,24 млн. лв. Това става ясно от жалба на "Евролийз ауто" до Комисията за защита на конкуренцията. Жалбата на “Евролийз” е постъпила на 29 декември, а комисията има двумесечен срок, в който да се произнесе. Решението на КЗК пък подлежи на обжалване пред Върховния административен съд.

                                От "Евролийз ауто" поясняват, че са класирани на второ място само с две точки разлика от първия - "Киа моторс България". Последната фирма е собственост на "Афлик България", която държи и основния пакет от инвестиционния посредник "Фина С" на Цветан Василев.

                                "Афлик България" купи и "Корабостроителница Русе". В управата на "Афлик" са Янчо Ангелов и Бисер Лазов. Първият е в надзора на Корпоративна банка, а вторият участва в управата на "Бромак финанс" пак на Цветан Василев.

                                Коментар

                                Working...
                                X