IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пак изненада се подготвя тук...

    Коментар


    • Какво става тука - пак ли предефинират основния си бизнес

      Коментар


      • То тук май само тримзата си се интересувате.
        Отвреме-навреме се закача по някой заблуден още.

        Другита както виждам в тази и другата тема влизат да се забавляват.

        Коментар


        • Някой ако се интересува какво стана със стария офис на Инса -
          http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1360663

          Защо ли ЕИГ купи още едно ЗОД се чудя
          Не-заслужил инвеститор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
            Неее, акцията е трепач - виж че никой не продава.


            ПС
            То не че има и кой да купи де, то много намаляха балъците.
            Не сте намалели чак толкова, не се шашкай

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              12.04.2012 10:21 67 1.083
              11.04.2012 09:30 110 1.082
              10.04.20....

              Само да попитам добронамерено ....Нали не са ви спрели , още ви търгуват и сте в Софикс....
              Неее, акцията е трепач - виж че никой не продава.


              ПС
              То не че има и кой да купи де, то много намаляха балъците.

              Коментар


              • Мерси за отговора ...с тия 5 акции.

                Коментар


                • 12.04.2012 10:21 67 1.083
                  11.04.2012 09:30 110 1.082
                  10.04.20....

                  Само да попитам добронамерено ....Нали не са ви спрели , още ви търгуват и сте в Софикс....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Днес пак се самонабалончваха в края на сесията, та това, което казваш за увеличението на капитала - нищо чудно, ако го нахакат и тази година на хакционерите. ))
                    Не е препоръка
                    Според мен въпроса е преди или след септември.

                    Тук тройката може много да помогне, но най-вероятно няма да споделят такава информация.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                      И да им го нахакат,все тая,те са си свикнали отколе.Време е количествените натрупвания да доведат до качествени промени.Радостта да стане всенародна.И всеобхватна.
                      Генерале, недей с лошо. Дали и на полската борса може да се намери такава лачена и чиста "хартия" !? )))
                      Не е препоръка ...

                      Коментар


                      • EUBG - Радост Свиркова

                        Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        .... за увеличението на капитала - нищо чудно, ако го нахакат и тази година на хакционерите. ))
                        Не е препоръка
                        И да им го нахакат,все тая,те са си свикнали отколе.Време е количествените натрупвания да доведат до качествени промени.Радостта да стане всенародна.И всеобхватна.
                        Last edited by Gaki; 30.03.2012, 18:04.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Еее, знаеш че съм естет, и си падам по красавици.
                          Но тук прави впечатление, че нещата не помръдват много-много. Айде- вие тримата сте претръпнали, но гледам че на някои от новите ентусиасти нервите вече не издържат.
                          Влака искат да карат ли, да тръгва ли, не знам. имейлчета си разменят, да се подкрепят взаимно. Похвално е това. Чувам че и кинтите са на привършване, та се чудя - няма ли да спретнете едно увеличение на капитала, че и хаяско иска да папка...
                          Днес пак се самонабалончваха в края на сесията, та това, което казваш за увеличението на капитала - нищо чудно, ако го нахакат и тази година на хакционерите. ))
                          Не е препоръка
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от PapilloN* Разгледай мнение
                            От Инфостока ........ в отчета за приходите и разходите ........ предишни години неконсолидираните разходи за възнаграждения са били средно по 500 хил. годишно,а след консолидацията вече стават над 20 млн ........ ОК? в това не виждам нищо неправилно,въпроса ми е защо за 2011 год,неконсолидираните възнаграждения са толкова колкото общите,а именно консолидираните? Това ми стана интересно да ви питам ........ Вероятно да са сбъркали от самия сайт?
                            Ами вероятно е грешка.
                            Виж директно отчетите, че аз не виждам такива разлики.
                            Не-заслужил инвеститор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                              Къде пък го видя това - специфицирай?
                              От Инфостока ........ в отчета за приходите и разходите ........ предишни години неконсолидираните разходи за възнаграждения са били средно по 500 хил. годишно,а след консолидацията вече стават над 20 млн ........ ОК? в това не виждам нищо неправилно,въпроса ми е защо за 2011 год,неконсолидираните възнаграждения са толкова колкото общите,а именно консолидираните? Това ми стана интересно да ви питам ........ Вероятно да са сбъркали от самия сайт?
                              Last edited by PapilloN*; 30.03.2012, 13:29.

                              Коментар


                              • Еее, знаеш че съм естет, и си падам по красавици.
                                Но тук прави впечатление, че нещата не помръдват много-много. Айде- вие тримата сте претръпнали, но гледам че на някои от новите ентусиасти нервите вече не издържат.
                                Влака искат да карат ли, да тръгва ли, не знам. имейлчета си разменят, да се подкрепят взаимно. Похвално е това. Чувам че и кинтите са на привършване, та се чудя - няма ли да спретнете едно увеличение на капитала, че и хаяско иска да папка...

                                Коментар

                                Working...
                                X