IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
    Аз съм доста доволен от флагмана Атера и Феърплей.
    Хахаха, на теб флагмана ти беше друг, ама като не работи щурвала е нормално да си представяш че си на друга лодка

    Иначе и аз съм доволен, ама не наужким

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
      Браво на ракетата Еврохолд. Още се държи на нива над Евроинс.
      И балъци, балъци ... за милиони Тук не бих се забатачвал. Прилича ми на нещо като "малкия хим"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
        Аха , за разлика от твоите инвестиции, които търсят марианската падина
        Аз съм доста доволен от флагмана Атера и Феърплей.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
          Браво на ракетата Еврохолд. Още се държи на нива над Евроинс.
          Аха , за разлика от твоите инвестиции, които търсят марианската падина

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            За първи път в историята цената на акция на Еврохолд задмина тази на Евроинс, а никакви коментари???
            Браво на ракетата Еврохолд. Още се държи на нива над Евроинс.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
              Как мислите, към нова година, дали не му идва времето за едно ново увеличение на капитала !?
              Не издавай коледния подарък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Еврохолд България отчита 33% ръст на годишна база на консолидираните продажби до 210 млн. лв. за първото полугодие на 2012 г.

                Продажбите на услуги, основно на застраховки се увеличават с 50% на годишна база до 155 млн. лв. за януари-юни 2012 г.

                Нетният положителен ефект от промяна на валутните курсове и от операции с финансови инструменти води до положително салдо от финансовите приходи и разходи в размер на 2,6 млн. лв. за януари-юни 2012 г., спрямо 7 млн. лв. година по-рано.

                През първото полугодие на 2012 г. са начислени и провизии за 6,7 млн. лв., спрямо 140 хил. лв. за същия период на миналата година.

                Консолидираната загуба за групата намалява до 155 хил. лв. за първото полугодие на годината, спрямо 417 хил. лв. загуба за януари-юни 2011 г.

                Основният бизнес на холдинга е фокусиран върху застраховането в Румъния, България и Македония, както и върху лизинга и продажбите на автомобили в България.

                Акциите на Еврохолд България поевтиняват с 26% за последните 12 месеца до 0,954 лв. за брой и 121 млн. лв. пазарна капитализация.
                Почитания Марков! (за диалозите ти с равновесния).
                А конкретно по темата - Ако имаме предвид горното, може би в задачата се пита: "С Колко ли още тр. да се увеличат приходите, за да излезе холда на ...0 !?!?"
                Бонус 2ри подвъпрос - "А ако това не се случи (да излезе на 0), с колко ли още може да се свият папирките !?!?"
                P.s. Въпросите не са конкретно зададени към теб, а просто са повод за размисъл, към холдовата аудитория
                Last edited by precakanoto; 29.08.2012, 01:48.
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Как мислите, към нова година, дали не му идва времето за едно ново увеличение на капитала !?
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                    Браво на Еврохолд!

                    добър отчет и добра акция!
                    Дано излезе нещо тук че към момента съм на -10% от тази акция...
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Браво на Еврохолд!

                      добър отчет и добра акция!
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • Еврохолд България отчита 33% ръст на годишна база на консолидираните продажби до 210 млн. лв. за първото полугодие на 2012 г.

                        Продажбите на услуги, основно на застраховки се увеличават с 50% на годишна база до 155 млн. лв. за януари-юни 2012 г.

                        Нетният положителен ефект от промяна на валутните курсове и от операции с финансови инструменти води до положително салдо от финансовите приходи и разходи в размер на 2,6 млн. лв. за януари-юни 2012 г., спрямо 7 млн. лв. година по-рано.

                        През първото полугодие на 2012 г. са начислени и провизии за 6,7 млн. лв., спрямо 140 хил. лв. за същия период на миналата година.

                        Консолидираната загуба за групата намалява до 155 хил. лв. за първото полугодие на годината, спрямо 417 хил. лв. загуба за януари-юни 2011 г.

                        Основният бизнес на холдинга е фокусиран върху застраховането в Румъния, България и Македония, както и върху лизинга и продажбите на автомобили в България.

                        Акциите на Еврохолд България поевтиняват с 26% за последните 12 месеца до 0,954 лв. за брой и 121 млн. лв. пазарна капитализация.
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                          да това стои добре
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Не-заслужил инвеститор

                            Коментар


                            • май никой започва да не се усеща

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                                Пак изненада се подготвя тук...
                                Май някои почват да се усещат.

                                Коментар

                                Working...
                                X