IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
    Не вярно, доста, за съжаление, но на мен не ми се налага да пиша по въпроса, та лека с тоите задължения
    кое не вярно. Което съм ти написал си е вярно. А то и какво друго можеш да напишеш. Нещо от типа Асен Христов Еврохолд България АД лице което вдъхва доверие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
      И това е много погрешно предположение. Никога не съм губил чужди пари. Казах ти - не ти е това силата.
      Не вярно, доста, за съжаление, но на мен не ми се налага да пиша по въпроса, та лека с тоите задължения

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
        Е, преди да ги загубите имаше, сега не знам как е
        И това е много погрешно предположение. Никога не съм губил чужди пари. Казах ти - не ти е това силата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
          Aaaaa, пари поверени нямам.

          Е, преди да ги загубите имаше, сега не знам как е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
            Хахаха, ОК ми е ясен, запил се е някъде и ти си дежурен, да не говорим че затрихте поверените Ви пари

            Ама ми е интересно - за чий ви е да гледате в чужда паничка, няма своя а

            Иначе холда за мен е просто 10% от порфейла, кефят ме и толкова
            Aaaaa, пари поверени нямам. Само собствени! По-леко с предположенията. Не ти е там силата. Никак дори. От незнам колко предположения - всичко е объркано !!!
            Е пак добре че си ги лимитирал на 10%. Браво. Просто ме обзе едно много тежко, смазващо страдание, от това, че интелигентни хора може да са станали зян... при някои позиции....
            Мислех че си с много повече в холда набутан. Но извинявам се - и аз съм имал погрешно предположение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
              Що ти нямаш ли пари Купувай под номинал, че ракетата е забила нос в "дъното"
              Можеш да си правиш каквото си искаш - воля твоя, кво се оказа сега, че гузен негонен бяга, уж твоите пари броили па то се оказа, че нашите са преброени Аре нема нужда от преброители
              Абе момче, да не би да ти зависи живота от работата в тоя холд или що ли. С Бертрам сте уж интелигентни хора, а колко години ще ви трябва да се усетите че може да сте донори !?!? Питай ОК на лични да ти каже някои истини, щом си се впрегнал
              Хахаха, ОК ми е ясен, запил се е някъде и ти си дежурен, да не говорим че затрихте поверените Ви пари

              Ама ми е интересно - за чий ви е да гледате в чужда паничка, няма своя а

              Иначе холда за мен е просто 10% от порфейла, кефят ме и толкова

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                Имаш пари.. Шанса е под 5%, и не се шегувам, този път!
                Що ти нямаш ли пари А ракетата защо е под номинал щом сте с кинти ? !
                Можеш да си правиш каквото си искаш - воля твоя, Аре нема нужда от преброители
                Уж сте интелигентни хора с бертрам а какво са ви причинили .... Само Симов може да ви обясни фазите )))))))))))
                Last edited by zlatna treska; 31.08.2012, 22:59.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                  Що бе човек, какво му е на моя случай. Имам кинти да изкарам още 4-5 години при пълен абсолютен срив и без приходи. И с по някоя инвестиция дори, па ако ще да скапана и като в холда да е
                  Имаш пари.. Шанса е под 5%, и не се шегувам, този път!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                    Само до твоят случай да не стигаме, пара така или иначе, ще се изкара
                    Що бе човек, какво му е на моя случай. Имам кинти да изкарам още 4-5 години при пълен абсолютен срив и без приходи. И с по някоя инвестиция дори, па ако ще да скапана и като в холда да е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                      да бе, да. Тук си прав, че нямам, не го броя твоето, те са ти го преброили вече ... в холдчето. Какво очакваш да се случи - да влезете на номинал или да влезете в зоната на "чистите" (по душа и сърце, да го кажем)
                      Само до твоят случай да не стигаме, пара така или иначе, ще се изкара

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                        Хахаха, като нямаш какво да броиш, брой моето
                        да бе, да. Тук си прав, че нямам, не го броя твоето, те са ти го преброили вече ... в холдчето. Какво очакваш да се случи - да влезете на номинал или да влезете в зоната на "чистите" (по душа и сърце, да го кажем)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                          Че то все пада и стои на място, от какво си му доволен ? Вземи пример от шемата - кажи му "пуууук" и да пукясва
                          Хахаха, като нямаш какво да броиш, брой моето

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                            Че как, на твоята рода ли да разчитам
                            Че то все пада и стои на място, от какво си му доволен ? Вземи пример от шемата - кажи му "пуууук" и да пукясва

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                              От инвестицията в холдчето ли си доволен ?
                              Че как, на твоята рода ли да разчитам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                                Хахаха, на теб флагмана ти беше друг, ама като не работи щурвала е нормално да си представяш че си на друга лодка

                                Иначе и аз съм доволен, ама не наужким
                                От инвестицията в холдчето ли си доволен ?

                                Коментар

                                Working...
                                X