IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане относно Балканфарма-Дупница

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://news.ibox.bg/news/id_122542160

    Още ми е чудно как се осмелиха да я изнесат тази публична тайна
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Питане относно Балканфарма-Дупница

      Защо да им е нижощна цената???? Тази Actavis е една от най-популярните фармацефтични печеливши частни фирми в България????

      Коментар


      • Имат нищожна цена. пиши ми на личен колко имаш от тези хартийки, и ще ти дам съвет как да се отървеш от тях на време, преди кризата, за да ти остане някой лев за бира и да се почерпим.
        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

        Коментар


        • Питане относно Балканфарма-Дупница

          Искам да се извиня ако въпроса ми не е за тук, или нарушавам някакви правила. Искам да попитам за въпросното дружество. Имам някакви акции от масовата приватизация, но когато ги изкупуваха, не ги продадох, и аз не знам защо. После доколкото си спомням дружеството стана не публично, някаква фирма Actavis ги обeдини заводите - Дупница Троян и тн. Та имат ли някаква стойност акциите, или не струват нищо ? Ще бъда благодарен, ако някои даде информация по въпроса.
          Last edited by Stif; 16.03.2021, 16:21.
        Working...
        X