IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
    Втори път за 2 дена някой ми купува по 1 и 2 акции .Това не трябва ли да се регулира по някакъв начин ,Комисионната да е колкото акцията
    15:05:35 8.650 1
    15:05:35 8.650 499
    13:27:30 8.650 1
    13:27:30 8.650 99
    айсберг на 8,65... не виждам някой злонамерено да иска да купи 1 акция, но така се случва ... първата сделка е 100бр ... втората е 500 ..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      че и аукцион се появи изневиделица, дали е реален или само тест ??
      изглежда само тест ...
      Пропуснал съм го.
      Bid или Ask?
      10X!

      Коментар


      • че и аукцион се появи изневиделица, дали е реален или само тест ??
        изглежда само тест ...

        Коментар


        • Втори път за 2 дена някой ми купува по 1 и 2 акции .Това не трябва ли да се регулира по някакъв начин ,Комисионната да е колкото акцията

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение
            Преди няколко месеца изразих негативно мнение за книжата на БФБ, но всичко търпи развитие. Според мен за 2021 консолидираната печалба, ще бъде около 10,000,000.00 лева. Фондовата борса може да има и малка печалба от своята основна дейност. Причиниите за това са, че оборотите на двете борси (фондова и енергийна) за последните три месеца е равен на 70% от обората за предходните 9 месеца. Предполагам, че цената трябва да бъде около 12 лева в началото на март месец 2022.
            Изразеното мнение не е препоръка за покупко - продажба на акции на БФБ, като аз притежавам такива.

            Някои по дълновидни форумци го предвиха този ръст още преди година, дори за кота 15, аз се съгласих от части и действах пак на части, но след април дори не изпитвах повече съмнения, а следя с интерес резултатите,- софтрейда опра пешкира на БФБ лани по туй време и като гледам ... все още пипам с пинцета там, не ми се връща въпреки видимия резултат

            Коментар



            • Преди няколко месеца изразих негативно мнение за книжата на БФБ, но всичко търпи развитие. Според мен за 2021 консолидираната печалба, ще бъде около 10,000,000.00 лева. Фондовата борса може да има и малка печалба от своята основна дейност. Причиниите за това са, че оборотите на двете борси (фондова и енергийна) за последните три месеца е равен на 70% от обората за предходните 9 месеца. Предполагам, че цената трябва да бъде около 12 лева в началото на март месец 2022.
              Изразеното мнение не е препоръка за покупко - продажба на акции на БФБ, като аз притежавам такива.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                Груйче, за мен като акционер е важно, че оборота е по-голям от миналата година, а не кой го е направил
                Факт, не е важно котката да е красива, важното е да лови мишки Ма тая котка е на стимуланти и не знам докога ще ги лови тези мишки, иначе наистина има потенциал от сегашната гледна точка, за разлика от разни финансови инженеринги
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  2020г. = 398млн.лв оборот, според Инфосток
                  2021(до 19.12.)= 771млн лв, според Инфосток

                  Дано тази година БФБ излезе вече на печалба от основната си дейност със тези резултати!
                  Поздравления за г-н Моравенов и адмирации, за всичко което направи!
                  Дори да не излезе на печалба, то загубата от основна дейност ще е пренебрежимо малка.
                  С приключването на ерата на един бивш МинФин, за когото борсата за череши беше по-важна от БФБ, и резултатите на БФБ започнаха да се подобряват значително.
                  Да добавим и близо 50% ръст на количеството ел е-я, изтъргувано на БЕНБ...
                  И да- именно заради отличните резултати акциите на БфБ бяха една от перлите на самата БФБ през т.г.
                  А когато фактите говорят, дори и недоброжелателите трябва да замълчат...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Не грешиш, само финансовият инженеринг с пазара на тока я вади на печалба, иначе са на дивашки минус с тези заплати
                    Какво лошо виждате в търговията с енергия, колеги? Това е един чудесен и много сложен бизнес. Поздрави на БФБ за успехите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      като махнеш врътките на чичикака и ортака и финансовия инженеринг в чистата акция, да не се окаже, че оборотът е колко миналата година, че и по-малко
                      Груйче, за мен като акционер е важно, че оборота е по-голям от миналата година, а не кой го е направил

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        Ами от основната си дейност(търговия с финансови инструменти) май не беше, или греша?
                        Не грешиш, само финансовият инженеринг с пазара на тока я вади на печалба, иначе са на дивашки минус с тези заплати
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Доход на акциядо 30.9 ,0.83 срещу 0.65 за м.г

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                            А миналата година не беше ли на печалба?
                            Ами от основната си дейност(търговия с финансови инструменти) май не беше, или греша?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              2020г. = 398млн.лв оборот, според Инфосток
                              2021(до 19.12.)= 771млн лв, според Инфосток

                              Дано тази година БФБ излезе вече на печалба от основната си дейност със тези резултати!
                              Поздравления за г-н Моравенов и адмирации, за всичко което направи!
                              А миналата година не беше ли на печалба?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                2020г. = 398млн.лв оборот, според Инфосток
                                2021(до 19.12.)= 771млн лв, според Инфосток

                                Дано тази година БФБ излезе вече на печалба от основната си дейност със тези резултати!
                                Поздравления за г-н Моравенов и адмирации, за всичко което направи!
                                като махнеш врътките на чичикака и ортака и финансовия инженеринг в чистата акция, да не се окаже, че оборотът е колко миналата година, че и по-малко
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X