IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

    Последни промоции Аз даже ще съм по смел.След края на мораториума и създаването на клиринговата къща 18
    Така както го разбирам, КРАЖБАТА си има патрон официално. Няма КФН, Дано да дойде промяната и там.
    Какво направи Манйо
    1. Разби Софикс, изгони индексните фондове на Софикс
    2. Разби основния пазар, но създаде такви за Бяли Ангели/кандидат Милиард неизвесни компаниийки - 10 по 6 са 60 милиона
    3. Няма ликвидност, но никакви показатели, но създаде пазара за чужди акциите - мине не мине гледам сделки за по 10-20 хиляди лева - пари изтичащи от Б-я., със любезното съдействия на ДЪРЖАВНАТА БФБ! Колко пари изтекоха от Б-я по линия на БФБ интернационал? това ли е ролята на една държавана БФБ - износ на капитал?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Удри уйно..Вуйчо е запас.. Да видим коя прогноза ще се сбъдне догодина - за 12 или за 15 лева..
      Последни промоции Аз даже ще съм по смел.След края на мораториума и създаването на клиринговата къща 18

      Коментар


      • Доц. д-р Маню Моравенов е безспорен авторитет с близо 25 годишен опит в сферите на финансите и инвестициите, пазара на недвижими имоти и к...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          То при тези космически цени на енергията цената на акцията няма таван !
          Има таван на търгувания обем и той е на макс от лятото, цените помагат всички централи да са на печалба и да продават

          Коментар


          • Харесва ми посоката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Удри уйно..Вуйчо е запас.. Да видим коя прогноза ще се сбъдне догодина - за 12 или за 15 лева..
              То при тези космически цени на енергията цената на акцията няма таван !

              Коментар


              • Удри уйно..Вуйчо е запас.. Да видим коя прогноза ще се сбъдне догодина - за 12 или за 15 лева..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                  Това беше брутално, а до скоро се услушваха на 8,40
                  Има много фундамент и очаквания!

                  Коментар


                  • Това беше брутално, а до скоро се ослушваха на 8,40
                    Last edited by Yori; 23.12.2021, 17:03.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение
                      Преди няколко месеца изразих негативно мнение за книжата на БФБ, но всичко търпи развитие. Според мен за 2021 консолидираната печалба, ще бъде около 10,000,000.00 лева. Фондовата борса може да има и малка печалба от своята основна дейност. Причиниите за това са, че оборотите на двете борси (фондова и енергийна) за последните три месеца е равен на 70% от обората за предходните 9 месеца. Предполагам, че цената трябва да бъде около 12 лева в началото на март месец 2022.
                      Изразеното мнение не е препоръка за покупко - продажба на акции на БФБ, като аз притежавам такива.
                      ++++++

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                        Пропуснал съм го.
                        Bid или Ask?
                        10X!
                        Беше с buy излишък до 8,80 май

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                          Втори път за 2 дена някой ми купува по 1 и 2 акции .Това не трябва ли да се регулира по някакъв начин ,Комисионната да е колкото акцията
                          15:05:35 8.650 1
                          15:05:35 8.650 499
                          13:27:30 8.650 1
                          13:27:30 8.650 99
                          айсберг на 8,65... не виждам някой злонамерено да иска да купи 1 акция, но така се случва ... първата сделка е 100бр ... втората е 500 ..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            че и аукцион се появи изневиделица, дали е реален или само тест ??
                            изглежда само тест ...
                            Пропуснал съм го.
                            Bid или Ask?
                            10X!

                            Коментар


                            • че и аукцион се появи изневиделица, дали е реален или само тест ??
                              изглежда само тест ...

                              Коментар


                              • Втори път за 2 дена някой ми купува по 1 и 2 акции .Това не трябва ли да се регулира по някакъв начин ,Комисионната да е колкото акцията

                                Коментар

                                Working...
                                X