IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

    Нивото в този форум, че е адски ниско,ниско е,но нека да спазваме някакъв санитарен интелектуален минимум все пак ! Нека пишат хора с поне IQ 80 !!!

    Каква е разликата между 5 и 35 сделки на месец на компания с пазарна капитализация 330 000 000 лв ????

    Това ли е ОГРОМНИЯТ и много повишаващ се оборот ???
    Разликата между 5 и 35 е няколко пъти

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
      за да не се излагаш!
      Нивото в този форум, че е адски ниско,ниско е,но нека да спазваме някакъв санитарен интелектуален минимум все пак ! Нека пишат хора с поне IQ 80 !!!

      Каква е разликата между 5 и 35 сделки на месец на компания с пазарна капитализация 330 000 000 лв ????

      42 сделки на месец на компания (ЦКБ) с капитализация 160 млн лв !!!
      71 сделки на компания (МСН) с 460 млн капитализация !!!

      Това ли е ОГРОМНИЯТ и много повишаващ се оборот на тази смешна държавна борсичка ???

      п.с.Мерси,че извади точна статистика,че ме мързеше
      Last edited by Мечкан_Бикоядов; 08.04.2024, 11:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

        ...
        Какъв оборот се е вдиганал като акции от Софикс по един месец имат по 5-6 сделки ? Пародия на борса
        Рибарски глупости!
        Ми проверявай някои неща преди да пишеш, за да не се излагаш!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inteIIect Разгледай мнение
          Двойно+ увеличение на оборота на БФБ за първото тримесечие.
          Ама това нищо не е !
          Тук има потенциал оборота да е х50 ,х100 ,даже и повече, от сегашните микроскопични нива,стига да има добър стопанин и мениджър.А от държавно предприятие(в 21 век ?) това няма как да се очаква.

          Какъв оборот се е вдиганал като акции от Софикс по един месец имат по 5-6 сделки ? Пародия на борса
          Last edited by Мечкан_Бикоядов; 07.04.2024, 08:25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
            На каква база го очаквате този спад? Ами тя ако "винаги е било" няма да е на връх цената. Нивото на коментарите ви е потресаващо. Оцветявате с червено едни цифрички и спамите по темите. Какво точно целите? Внимание? Кой точно е добитъка в случая не знам...
            Ганчев,а каква е целта на вашия крайно дебилен пост ???
            След връх идва и спад ! Разбира се ако имахте малко мозък между ушите и не бързахте да пишете глупости,можеше и да разберете за какво говоря.

            А и да спестите доста пари,ганчев.

            Коментар


            • Двойно+ увеличение на оборота на БФБ за първото тримесечие. Ако и самото БФБ вземе, че излезе на печалба за Q1, ще е някакво чудо-невиждано.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

                Вижда се,да

                30-35% спад от текущи нива до края на 2024 ще покосят доста нищо неподозиращ добитък.Винаги е било,няма как сега да е различно.
                На каква база го очаквате този спад? Ами тя ако "винаги е било" няма да е на връх цената. Нивото на коментарите ви е потресаващо. Оцветявате с червено едни цифрички и спамите по темите. Какво точно целите? Внимание? Кой точно е добитъка в случая не знам...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  пълним торбите
                  Вижда се,да

                  30-35% спад от текущи нива до края на 2024 ще покосят доста нищо неподозиращ добитък.Винаги е било,няма как сега да е различно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение
                    Намазахме ли ските ?
                    пълним торбите

                    Коментар


                    • Намазахме ли ските ?

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
                          Гербаджиите прецакват дивидента??

                          https://clubz.bg/148280
                          БФБ не е част от БЕХ.Не е част и БНЕБ

                          Коментар


                          • Гербаджиите прецакват дивидента??

                            https://clubz.bg/148280

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              За БФБ "неподходящ момент" за дцк е лишено от смисъл понятие, според мен.
                              Всеки момент за ДЦК е подходящ!
                              Подходящ е, защото е закъснял!
                              На БФБ вече има доста капитали и дцк е чудесна алтернатива за част от портфейлите дори когато индекса връща, (и не само), вместо да се мъчат играчите, да "диверсифицират " в разни (или някои и "безобразни"), или други, считани за дивиденти но пък несъвсем от категорията блучипс, или еквилибристики от типа на "късия" на Никито и прочее

                              Лично константно мнение, (откакто бфб съществува) и само условно без препоръка
                              Именно! По-добре късно, отколкото никога!!! Аман от отрицателни хора, които само плюят! Кофти народопсихология!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                                Колега извинете ме, ако сте се почувствал пренебрегнат от това, че съм изразил мнението си под друг цитат. Ще го изразя отново и за Вас.

                                Ръководството на борсата говори за листването на емисия държавен дълг на борсата, за да привлече индивидуални инвеститори от две години. Ще Ви задам риторичен въпрос, ако искате си отговорете. Това ли бе най-подходящия момент да се случи тази емисия, при отиването към предсрочни избори? Според мен НЕ!

                                Няма да е обявен седмица по-рано, а две по-рано. Следващия ми въпрос към Вас е, пак ако искате си отговорете. Според Вас дали две седмици ще са достатъчни борсата да направи такава информационна камапания, че да прилвече желаните от нея хиляди малки инвеститори, така както са направили колегите им в Хърватия и Македония? Според мен НЕ! Като силно се надявам да ме опровергаят.

                                И на последно място защото ми говорите за някакви опорки. На първите избори, на които се появиха ПП гласувах за тях и повече не направих тази грешка. Последната година много ясно ми показа, че съм постъпил правилно. Ако случващото се на политическата сцена Ви радва. Радвайте му се! Аз съм отвратен!
                                За БФБ "неподходящ момент" за дцк е лишено от смисъл понятие, според мен.
                                Всеки момент за ДЦК е подходящ!
                                Подходящ е, защото е закъснял!
                                На БФБ вече има доста капитали и дцк е чудесна алтернатива за част от портфейлите дори когато индекса връща, (и не само), вместо да се мъчат играчите, да "диверсифицират " в разни (или някои и "безобразни"), или други, считани за дивиденти но пък несъвсем от категорията блучипс, или еквилибристики от типа на "късия" на Никито и прочее

                                Лично константно мнение, (откакто бфб съществува) и само условно без препоръка
                                Last edited by precakanoto; 29.03.2024, 03:44.

                                Коментар

                                Working...
                                X