IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
    Очаква се скоро да бъде обявен ден без такси за търговия на БФБ, като миналата година лятото. Обемите не бяха впечатляващи, но има повече на брой сделки.
    Според мен тази година ще е по-добре. Такива неща лека полека започват да дават положителни ефекти.

    Коментар


    • http://www.investor.bg/novini-i-anal...8-iuni-215522/

      "Ден на акции" отново първата сряда на юни.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Очаква се скоро да бъде обявен ден без такси за търговия на БФБ, като миналата година лятото. Обемите не бяха впечатляващи, но има повече на брой сделки.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Вече има работещ линк и инфо за регионалните пазари, за момента за Македонската и Белградската борси.
          http://www.bse-sofia.bg/?site_lang=b...egionalMarkets

          Коментар


          • Това е проблем със подписалите невярна информация до инвеститорите ...

            Коментар


            • Днес на "Българска фондова борса – София" АД бе връчено Решение № 2098/28.12.2015 година на Софийски градски съд. С него се отменят взетите на Извънредното общо събрание на акционерите на "БФБ-София" АД, проведено на 14.01.2014 година, решения.

              Смях, 2 години по-късно, и сега кво

              http://x3news.com/download/?id=228901

              Коментар


              • http://www.investor.bg/novini-i-anal...anuari-210787/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                  може и на 2 пък може и под 2....ако опита за обръщане на тренда се окаже само подскок
                  Не е Препоръка!!!
                  И аз на това се надявам Ще видим следващата седмица.

                  Коментар


                  • Колкото са по-големи оборотите, толкова по-хубаво ми става

                    Коментар


                    • Кеф, кеф, кеф!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                        Според мен тук е доба позиция. Като се има предвид какви ниски нива бяха тази година обемите на БФБ следващата ще има силни ръстове. Но мисля да влезна следващата седмица тук. Последните дни на годината винаги всичко се вдига и си мисля, че другата седмица мога и на 2 лв. да си взема.

                        *не е препоръка.
                        може и на 2 пък може и под 2....ако опита за обръщане на тренда се окаже само подскок
                        Не е Препоръка!!!
                        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                        Коментар


                        • Според мен тук е доба позиция. Като се има предвид какви ниски нива бяха тази година обемите на БФБ следващата ще има силни ръстове. Но мисля да влезна следващата седмица тук. Последните дни на годината винаги всичко се вдига и си мисля, че другата седмица мога и на 2 лв. да си взема.

                          *не е препоръка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Много ми е гот!

                            Коментар


                            • Tози месец тимаджиите направиха повече оборот на БФБ отколкото предните 6.заедно

                              Имат и огромни обороти на ОТС пазара.
                              Last edited by vale1; 29.12.2015, 22:59.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                този папир за мен е стронг селл ))
                                +1
                                Аз отдавна съм го продал

                                Коментар

                                Working...
                                X