IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Решения от заседание на КФН на 25.04.2019 г :

    6.Изпраща писмо до „Българска фондова борса” АД (БФБ АД) с искане за допълнителна информация и документи във връзка с издаване на одобрение за изменения и допълнения на Правилника за дейността на БФБ АД, приети от Съвета на директорите на дружеството

    ????

    Реално поради влошени резултати и слаба търговия биха могли да си намалят броя на директорите или да си намалят заплатите.....,но едва ли е това.

    Някой да се досеща какво ни готвят ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

      На пук на отличните резултати тук, желаещите да излизат в големи количества не свършват, а се увеличават
      Това ми е най-успешната позиция през последните 2 години тук. Въобще и не помислям да излизам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

        dddd, каква е твоята теза за случващото се по позицията? Резултатите върха, ама излизащи в големи количества (ясно че насреща се намират и влизащи). Но сериозна активност за позицията.
        На пук на отличните резултати тук, желаещите да излизат в големи количества не свършват, а се увеличават

        Коментар


        • А енергийната борса е толкова добре понеже е монопол и големите заводи щат не щат я ползват за да купуват ток.
          http://www.proflashgame.com

          Коментар


          • Напред са защото им подариха енергийната борса иначе сигурно щяха да фалират с този мижаф оборот. Има акции в тази компания точно заради енергийната борса.
            http://www.proflashgame.com

            Коментар


            • и аз да прочета отчета ... РОЕ 28% .. браво ... от 10-те ми българския компании тия са най-напред.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                В отчета тези задължения от 92 млн. някой да знае какви са? Ако са кредити не мога да си представя за какво са използвани ...
                Няма нужда да си представяш нищо, просто прочети в публикуваните финансови данни.

                Коментар


                • Малко новини от сайта на енергийната борса.
                  http://www.ibex.bg/bg/известия/новин...-hr-rs-bg.html

                  Коментар


                  • В отчета тези задължения от 92 млн. някой да знае какви са? Ако са кредити не мога да си представя за какво са използвани ...
                    Last edited by petyob; 28.02.2019, 00:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение

                      И аз.
                      Надявам се да разпределят поне 50% от печалбата като дивидент.... .
                      За дивидентите трябва да гледаш неконсолидираните отчети. От този ще трябва да се прояви търпение първо енергийната борса да преведе на БФБ и после тя на акционерите
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        И на мен ми хареса отчета, но съм недоволен от количеството в портфейла ми
                        Малко ти изглеждат сега, нали? Понеже и аз точно това си мисля
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • И на мен ми хареса отчета, но съм недоволен от количеството в портфейла ми

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Аз съм много доволен от отчета. Както се казва добро начало.
                            И аз.
                            Надявам се да разпределят поне 50% от печалбата като дивидент.... .

                            Коментар


                            • Аз съм много доволен от отчета. Както се казва добро начало.

                              Коментар


                              • Не сме много, а са пускани на айсберг

                                Коментар

                                Working...
                                X