IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като правят нещо — защо правят. Като нищо не правят —защо не правят. Няма угодия. Нека има развитие!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

      Досега не бях чел тъпо мнение от теб
      Confirmation bias изведен до нивото на изкуство Не че новината ще ме накара да продам, предвид потенциала на акцията..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Аз възприемам покупката не като еднократна сделка а като пореден етап от една стратегия за превръщането на БФБ в нормално функциониращ пазар. Според мен е добре да подкрепим г-н Моравенов, като единственият читав човек от десетилетия попадал на този пост. Видимо обичаен оборот от два милиона на ден не ни харесва и си спомняме с умиление времената на г-н Такев, когато едвам успявахме да минем сто хиляди дневно с тези на схематиците от институциите търгуващи с "не свързани" лица. Бийм пазара очаквано сработва. BSE international е над очакванията ми. Представете си как би се отразило на ликвидността на базовия актив едни деривати, къси и маржин? Ще имаме арбитраж и хора неразчели волатилността при информационни изненади. Всичко това може да качи ликвидността още десет пъти над текущата. Та БФБ се движи за първи път от 15 години в правилна посока. Определено е необходимо малко повече разяснения по казуса и да се публикува мотивирания доклад, обосновка за сделката. Но дори и да приемем, че се налага да се плати не оптимална цена аз нямам проблеми с това, стига да се постигнат стратегическите цели.
        Имам акции на BSE. Това е третата ми по тежест позиция. На този етап не възнамерявам да продавам. Определено не съм разочарован от новината, но бих желал малко повече информация. Дори дълбоко в мен, чисто интуитивно я възприемам като много положителна в дългосрочен план.
        Успешна търговия.
        Единствено подкрепа за това да се поиска ОСТАВКА на цялата БОРСА, ВЕДНАГА!
        Сегашното ръководство на борсата заби пирона и направи Борста заложник на интересите на двата-три големи посредника и големите Пенсионни дружества, които манипулират и своят всичко на борсата - индекси и служебните дружества в тях, сегменти всякакви и за всеки да има по нещо - техните си служебни дружества и за капак - БИЙН пазара на квартални и гаражни ЕООДета опаковани като РАСТЕЖНИ и ДИВИДЕНТНИ.
        Оставка за:
        1. Съсипването на СОФИКС индекса и фондовете на този индекс с вкарването на служебни, неадекватни за представителен/водещ индекс дружества! Лещерко, ТСБ, Птичи грип, Молдован са дружества които нямат място в Софикс!
        2. БИЙН пазара - когато нямаш пазар на основните дружества, да създаваш такива за квартални, бяли ангели е неадекватно. Как тези бяли ангели
        ще си защитят огрмоните капитализации, като няма ликвидност? Първо оправи ликвидността, основния пазар, тогава БИЙН!
        3. Борсата на ток. Май на всички става очевидно, че порочните практики от БФБ акциите са се прехвърлили и там. Вътрешна търговия, Източване на Фодове, фаворитизиране на наши хора и т.н. Справка ИХБ, нещо подобно очевидно става и там.
        Май стига за ОСТАВКА!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Аз възприемам покупката не като еднократна сделка а като пореден етап от една стратегия за превръщането на БФБ в нормално функциониращ пазар. Според мен е добре да подкрепим г-н Моравенов, като единственият читав човек от десетилетия попадал на този пост. Видимо обичаен оборот от два милиона на ден не ни харесва и си спомняме с умиление времената на г-н Такев, когато едвам успявахме да минем сто хиляди дневно с тези на схематиците от институциите търгуващи с "не свързани" лица. Бийм пазара очаквано сработва. BSE international е над очакванията ми. Представете си как би се отразило на ликвидността на базовия актив едни деривати, къси и маржин? Ще имаме арбитраж и хора неразчели волатилността при информационни изненади. Всичко това може да качи ликвидността още десет пъти над текущата. Та БФБ се движи за първи път от 15 години в правилна посока. Определено е необходимо малко повече разяснения по казуса и да се публикува мотивирания доклад, обосновка за сделката. Но дори и да приемем, че се налага да се плати не оптимална цена аз нямам проблеми с това, стига да се постигнат стратегическите цели.
          Имам акции на BSE. Това е третата ми по тежест позиция. На този етап не възнамерявам да продавам. Определено не съм разочарован от новината, но бих желал малко повече информация. Дори дълбоко в мен, чисто интуитивно я възприемам като много положителна в дългосрочен план.
          Успешна търговия.
          Досега не бях чел тъпо мнение от теб

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Определено е необходимо малко повече разяснения по казуса и да се публикува мотивирания доклад, обосновка за сделката.
            Ключово
            Last edited by Yori; 22.10.2021, 12:02.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Аз възприемам покупката не като еднократна сделка а като пореден етап от една стратегия за превръщането на БФБ в нормално функциониращ пазар. Според мен е добре да подкрепим г-н Моравенов, като единственият читав човек от десетилетия попадал на този пост. Видимо обичаен оборот от два милиона на ден не ни харесва и си спомняме с умиление времената на г-н Такев, когато едвам успявахме да минем сто хиляди дневно с тези на схематиците от институциите търгуващи с "не свързани" лица. Бийм пазара очаквано сработва. BSE international е над очакванията ми. Представете си как би се отразило на ликвидността на базовия актив едни деривати, къси и маржин? Ще имаме арбитраж и хора неразчели волатилността при информационни изненади. Всичко това може да качи ликвидността още десет пъти над текущата. Та БФБ се движи за първи път от 15 години в правилна посока. Определено е необходимо малко повече разяснения по казуса и да се публикува мотивирания доклад, обосновка за сделката. Но дори и да приемем, че се налага да се плати не оптимална цена аз нямам проблеми с това, стига да се постигнат стратегическите цели.
              Имам акции на BSE. Това е третата ми по тежест позиция. На този етап не възнамерявам да продавам. Определено не съм разочарован от новината, но бих желал малко повече информация. Дори дълбоко в мен, чисто интуитивно я възприемам като много положителна в дългосрочен план.
              Успешна търговия.
              Какво правиха 20 години та не направиха нормално фунциониращ пазар? Това са 20 години! Хората цели градове строят за толкова време.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Аз възприемам покупката не като еднократна сделка а като пореден етап от една стратегия за превръщането на БФБ в нормално функциониращ пазар. Според мен е добре да подкрепим г-н Моравенов, като единственият читав човек от десетилетия попадал на този пост. Видимо обичаен оборот от два милиона на ден не ни харесва и си спомняме с умиление времената на г-н Такев, когато едвам успявахме да минем сто хиляди дневно с тези на схематиците от институциите търгуващи с "не свързани" лица. Бийм пазара очаквано сработва. BSE international е над очакванията ми. Представете си как би се отразило на ликвидността на базовия актив едни деривати, къси и маржин? Ще имаме арбитраж и хора неразчели волатилността при информационни изненади. Всичко това може да качи ликвидността още десет пъти над текущата. Та БФБ се движи за първи път от 15 години в правилна посока. Определено е необходимо малко повече разяснения по казуса и да се публикува мотивирания доклад, обосновка за сделката. Но дори и да приемем, че се налага да се плати не оптимална цена аз нямам проблеми с това, стига да се постигнат стратегическите цели.
                Имам акции на BSE. Това е третата ми по тежест позиция. На този етап не възнамерявам да продавам. Определено не съм разочарован от новината, но бих желал малко повече информация. Дори дълбоко в мен, чисто интуитивно я възприемам като много положителна в дългосрочен план.
                Успешна търговия.


                11111+
                До тук особено добре се разви,... и аз не се отказвам от подобни движения!!!

                Коментар


                • Аз възприемам покупката не като еднократна сделка а като пореден етап от една стратегия за превръщането на БФБ в нормално функциониращ пазар. Според мен е добре да подкрепим г-н Моравенов, като единственият читав човек от десетилетия попадал на този пост. Видимо обичаен оборот от два милиона на ден не ни харесва и си спомняме с умиление времената на г-н Такев, когато едвам успявахме да минем сто хиляди дневно с тези на схематиците от институциите търгуващи с "не свързани" лица. Бийм пазара очаквано сработва. BSE international е над очакванията ми. Представете си как би се отразило на ликвидността на базовия актив едни деривати, къси и маржин? Ще имаме арбитраж и хора неразчели волатилността при информационни изненади. Всичко това може да качи ликвидността още десет пъти над текущата. Та БФБ се движи за първи път от 15 години в правилна посока. Определено е необходимо малко повече разяснения по казуса и да се публикува мотивирания доклад, обосновка за сделката. Но дори и да приемем, че се налага да се плати не оптимална цена аз нямам проблеми с това, стига да се постигнат стратегическите цели.
                  Имам акции на BSE. Това е третата ми по тежест позиция. На този етап не възнамерявам да продавам. Определено не съм разочарован от новината, но бих желал малко повече информация. Дори дълбоко в мен, чисто интуитивно я възприемам като много положителна в дългосрочен план.
                  Успешна търговия.

                  Коментар


                  • По принцип Комисията за защита на конкуранцията трябва да разреши такава сделка, но това едва ли би било някакъв проблем. Но пък знае ли човек

                    Коментар


                    • Мисля, че трябва да затрупаме с писма всички институции и партии, в тази предизборна обстановка ще се раздуе много

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                        Мдаа, това държавния чиновник не е като човека, има ли пари,трябва да се изхарчат за възможно най-големия шит
                        Трябва да се откраднат .

                        Коментар


                        • Мдаа, това държавния чиновник не е като човека, има ли пари,трябва да се изхарчат за възможно най-големия шит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            На тия как им хрумна тая ''брилянтна'' идея?
                            Ми те сън не са спали, 9 дена след общото събрание да насрочат извънредно с дата на междувластие. Силна миризма чак вони.

                            Коментар


                            • На тия как им хрумна тая ''брилянтна'' идея?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение

                                явно и ти не си разбрал моята ирнония тя, Иронията е затова, да не се разбира
                                харесах
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X