IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts




  • Тук направих доста дебело преструкториране (и то на преддивидентни- не ниски нива- вдигнах и тежеста временно на втора) от средни тотал за ХЕС 6,78, от порядъка на стоКила леУуи и ъртъка от 40К в 11С+А4(там по добре се отчитат за сега!!)!
    С тънката сметка да блажа хем по висока дивидентна от ХЕС, хем и с надежда за по добра капиталова. За сега резултата клони към реми, но на Маньо мурафетите край нямат и продължава да ме държи изтръпнал, кото циганин пред кипнало мляко

    Коментар


    • Коментар


      • Днес оборота ме кефи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

          Съгласен съм че докато няма редовно правителство няма да има и дивидент. Притеснявам се обаче че ще има сериозно вдигане на заплатите и/или големи бонуси.
          Ще има и от двете. Плюс още в добавка към заделените 400 000 за изграждане на почивната им база с ЦД край Пампорово. Ако не беше БНЕБ надали щях да вляза тука, камо ли да съм дългосрочен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

            Докато няма партийно правителство, не се напъват да гласуват междинен дивидент. Догодина ще дадат целият накуп. Моите скромни очквания са за минимум 1,09 лв./акция.
            Съгласен съм че докато няма редовно правителство няма да има и дивидент. Притеснявам се обаче че ще има сериозно вдигане на заплатите и/или големи бонуси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
              https://www.investor.bg/a/538-pazari...evetmesechieto

              Дивидентът все още не се споменава
              Докато няма партийно правителство, не се напъват да гласуват междинен дивидент. Догодина ще дадат целият накуп. Моите скромни очквания са за минимум 1,09 лв./акция.

              Коментар


              • https://www.investor.bg/a/538-pazari...evetmesechieto

                Дивидентът все още не се споменава

                Коментар


                • С днешното поскъпване вече ми е най-тежката позиция в портфейла

                  Коментар


                  • Какво стана тук днес, на какво се дължи това раздвижване? Да не казаха на някое тайно място, че ще дават дивидент? На Х3 няма нищо

                    Коментар


                    • Bulgarian Stock Exchange

                      6 ч. ·
                      Честито на победителите! Гордеем се с всички компании от BeamUp lab! Пожелаваме ви още много успехи

                      BeamUp lab добави 20 нови снимки от 28 октомври в 14:55 ч — се чувства невероятно в компанията на Zhana Hristova.

                      Днес в 14:55 ч. · ·
                      ЗВЕЗДНО ПАРТИ С КОСМИЧЕСКИ НАГРАДИ!
                      На галактическа церемония вчера раздадохме beamUp lab Awards за втори път!
                      Връчихме отличия на най-изявените компании от второто издание на програма beamUp lab! Вярваме, че най-големите победители бяха всички участници, които успяха чрез нашите срещи през изминалата година да надградят познанията си за възможностите за финансиране в България.
                      С бурни овации обявяваме спечелилите в звездните категории:
                      Super Star за цялостни постижения и първи български еднорог - Payhawk
                      Moon for Investors за компания, впечатлила инвеститорите – Econic One
                      Sun of Community за услуги с важно значение за обществото – Coursedot
                      Green Star за иновации за намаляване на въглеродния отпечатък – Transmetrics
                      Favourite Star за любима компания на публиката – LaDigue
                      beamUp Star на Министерството на иновациите и растежа за принос в развитието на пазар beam чрез инициативата за създаване на нов инвестиционен инструмент между Фондовата борса, ББР и частни инвеститори за финансиране на малки и средни предприятия
                      Всички 22 компании получиха сертификат и електронен знак за успешно преминали програмата.
                      По време на събитието Bulgarian Stock Exchange обяви и партньорството на програмата beamUp lab с предаването „Дръзките” на Bloomberg TV Bulgaria.
                      Сред официалните гости на събитието бяха Христина Пендичева – представител на Министерство на финансите в СД на БФБ, Красимир Якимов – началник на кабинета на министъра на иновациите и растежа, Мартин Гиков – изпълнителен директор на Fund of Funds in Bulgaria - FMFIB, Цанко Арабаджиев – изпълнителен директор на Българска банка за развитие и др.
                      Водещи на церемонията бяха топ журналистите Ilina Biserova от Българска национална телевизия. БНТ и Dimitar Vuchev от Euronews Bulgaria.
                      За доброто настроение се погрижи младата българска банда Innerglow.
                      Напълно сме убедени в успеха на компаниите от втория ни випуск и благодарим на всички за вдъхновящите срещи!




                      Маню май се опитва да изхарчи дивидента ни

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        НЕТНА ПЕЧАЛБА ЗА ГОДИНАТА 7 196 4 652
                        Основен доход на акция 30.09.2021 30.09.2021

                        доход на акция(BGN) 1,09 0,71

                        Коментар


                        • НЕТНА ПЕЧАЛБА ЗА ГОДИНАТА 7 196 4 652

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                            Пред отскок е тук...както и почти всичко
                            И на мен ми се струва, че копането тук приключи. Започваме да подравняваме терена

                            Коментар


                            • Пред отскок е тук...както и почти всичко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Добре де, ама какво толкова има значение дали ще е в Софикс, или не? ЕТФ-а не е фактор вече с мижавите си активи. Та на цената как ще повлияе влизането?
                                Според мен също ЕТФ-а не е фактор. Иинституционалните играчи видимо са самостоятелни в тази игра, и не го използват така, както бе в началото на ЕТФ-а. Според мен обаче присъствието на даден инструмент в Софикс, им повлиява при вземане на рашение за това дали да присъства в дадено портфолио или не и в какъв обем. Същевременно тук имаме добра ликвидност в последните няколко месеца, добра печалба спрямо цената, последните промени за разпределяне на дивидент от държавните дружества, също са плюс за тази позиция. Влизането в Софикс в комбинация с тези обстоятелства определено са добра предпоставка.

                                Коментар

                                Working...
                                X