IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение
    Не виждам нищо апокалиптично в отчета, освен че намалява печалбата спрямо миналата година с едни 33%. С 50 млн. намаляват паричните потоци, но това мен като акционер, какво ме засяга? Важно е да вземем едни 0.50 лв дивидент
    Няма нищо апокалиптично, ама за Честита Баба Марта хоп да щипнем два милиона и половина ... добро начало за дебюта в Софикс. Според мен сте голям оптимист с тези 50ст. дивидент!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

      а каква е тази измама, ако може да кажеш, че да я прилагаме и ние? или БНЕБ се лъже само веднъж... както мъжкото дупе ....
      видях каква е - https://www.capital.bg/biznes/energe...adecut_na_tok/
      отдавна е известно, така че не трябва да всява голям смут днес ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

        Така е. Голямото вземане е от една измама на дружеството Енерджи пауър от 2018г, което чак сега се провизира почти напълно. То е на енергийната борса. А другото вземане е от КТБ и то си е на фондовата борса, но е доста стара новина и няма отношение към резултатите за 2022
        а каква е тази измама, ако може да кажеш, че да я прилагаме и ние? или БНЕБ се лъже само веднъж... както мъжкото дупе ....
        Last edited by petyob; 01.03.2023, 12:13.

        Коментар


        • Не виждам нищо апокалиптично в отчета, освен че намалява печалбата спрямо миналата година с едни 33%. С 50 млн. намаляват паричните потоци, но това мен като акционер, какво ме засяга? Важно е да вземем едни 0.50 лв дивидент

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inteIIect Разгледай мнение
            Доста неприятна изненада. Някой разбра ли точно какво се провизира? Четох бележките в допълнителната информация, но не се ориентирам, тъй като не съм запознат с предисторията. Доколкото разбирам два отделни казуса има - единият е несъбираемо вземане от пазарен участник на БНЕБ, а другото е казус с договор за цесия още от времето на КТБ. Така ли е или пиша пълни глупости?
            Така е. Голямото вземане е от една измама на дружеството Енерджи пауър от 2018г, което чак сега се провизира почти напълно. То е на енергийната борса. А другото вземане е от КТБ и то си е на фондовата борса, но е доста стара новина и няма отношение към резултатите за 2022

            Коментар


            • Чудесна евтина акция, преспективите са много добри. Сигурен дивидент. Някой се превъзбужда или просто спекулира, нормално.

              Коментар


              • С ръководство което мисли само как да гепне
                тук бъдеще йок
                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                Коментар


                • Доста неприятна изненада. Някой разбра ли точно какво се провизира? Четох бележките в допълнителната информация, но не се ориентирам, тъй като не съм запознат с предисторията. Доколкото разбирам два отделни казуса има - единият е несъбираемо вземане от пазарен участник на БНЕБ, а другото е казус с договор за цесия още от времето на КТБ. Така ли е или пиша пълни глупости?

                  Коментар


                  • Крадливите ) добре са пипнали разходите )
                    Умереният риск винаги печели ! ))))))

                    Коментар


                    • При БНЕБ нещата не изглеждат зле. 4% ръст на обема на Ден напред за февруари. Дано това и предстоящото влизане с Софикс да компенсират малко мераците да се правят на инвеститори.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        U- Колко да е грозна, едно V с байряк е по възможен до Коледа, отколкото W
                        Загорските изпърнение може да си имат и адрес...
                        В зависимост какъв е тоя лискач и колко има още.Ясно ли е кой е?
                        Може да отвори възможност и добре да се зареди отдолу...
                        Last edited by petrg5s; 22.02.2023, 12:20.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          Много грозна елха могат да активират тук под Х.ХХ
                          Нивата оставям да ги каже Шарана

                          U- Колко да е грозна, едно V с байряк е по възможен до Коледа, отколкото W
                          Загорските изпърнение може да си имат и адрес...

                          Коментар


                          • Много грозна елха могат да активират тук под Х.ХХ
                            Нивата оставям да ги каже Шарана

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 1984- Разгледай мнение
                              Миналата година по това време от ОББ хвърлиха по-голям пакет до 7.10
                              Сега Загора няма търпение ...
                              Да бях заложил повечко при такова изобилие, а аз само 100на 8,55, че съм си камилааа...

                              Коментар


                              • Миналата година по това време от ОББ хвърлиха по-голям пакет до 7.10
                                Сега Загора няма търпение ...

                                Коментар

                                Working...
                                X