IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Аз няма да бързам. Средната ми е 6,11 лв., и с дивидентите които прибирам за година, мисля че дабъла е постижим
    Дабълът може да е постижим, но реших, да сменя кончето

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	el.jpg
Views:	1
Size:	35.2 КБ
ID:	3799448

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Ти явно си държиш на инат да сравняваш несравними неща, макар че това не ти носи положителен реултат!
        Но нямаш грижи, щом те кефи, прави го! Тя затова е интересна борсата, щото сме различни и мислим различно
        Сравнявам си сравними нища - каква доходност ще ми донесе, да речем за 1 година. В Агрия направих до този момент 100%, тук средната ми е под 5 и смятам да направя към 200% .. но щом казваш, че ни ми носи успех... А за Алтерно предвиждам за година напред от тази дата към минус 50%. Ти каква доходност направи от Неохима? като толкова брои камиони, праща снимки, беше голямо писане .
        Last edited by petyob; 02.09.2021, 13:14.

        Коментар


        • Ръста по тази позиция показва едно. Във времена на несигурност, промяна и т.н. отново се оказва , че НАЙ-ДОБРИЯТ акционер да ти е в акционерната книга е ДЪРЖАВАТА. Тя дава стабилност, предвидимост и изход един ден за акциите се, което обикновено е на отлична цена. Същото важи и за ФИБ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

            Берекет версим. Няма да ги чакам до 11 лв. Продадох днес.
            Аз няма да бързам. Средната ми е 6,11 лв., и с дивидентите които прибирам за година, мисля че дабъла е постижим

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

              Даже, ако мериш с аршина дето смяташ Алтерко ще ти излезе твърдо над 20лв. .. нищо, че не ти е топ 5
              Ти явно си държиш на инат да сравняваш несравними неща, макар че това не ти носи положителен реултат!
              Но нямаш грижи, щом те кефи, прави го! Тя затова е интересна борсата, щото сме различни и мислим различно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                При тази дивидентна доходност и ръст на резултатите, справедливата цена на акцията с включен БФБ - дисконт, ми излиза някъде към 11-12 лв.
                Берекет версим. Няма да ги чакам до 11 лв. Продадох днес.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  При тази дивидентна доходност и ръст на резултатите, справедливата цена на акцията с включен БФБ - дисконт, ми излиза някъде към 11-12 лв.
                  Даже, ако мериш с аршина дето смяташ Алтерко ще ти излезе твърдо над 20лв. .. нищо, че не ти е топ 5

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Marti Разгледай мнение
                    По графиката може да се каже, че тази новина е изиграна от инсайдерите вече. Дивидента е инцидентен, обикновено дивидента им е от 1 до 11 стотинки.
                    Тази година може да направят и 1,5лв печалба на акция при тези цени, и двете следващи тримесечия се очертават много силни, особено четвъртото

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Marti Разгледай мнение
                      По графиката може да се каже, че тази новина е изиграна от инсайдерите вече. Дивидента е инцидентен, обикновено дивидента им е от 1 до 11 стотинки.
                      А освен графика, отчети четеш ли?
                      Новини и очаквани събития около БНЕБ следиш ли?
                      Забрави вече за дивиденти от 1 до 11 стотинки!

                      Коментар


                      • По графиката може да се каже, че тази новина е изиграна от инсайдерите вече. Дивидента е инцидентен, обикновено дивидента им е от 1 до 11 стотинки.

                        Коментар


                        • При тази дивидентна доходност и ръст на резултатите, справедливата цена на акцията с включен БФБ - дисконт, ми излиза някъде към 11-12 лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                            Очаквано!
                            Супер
                            Очаквах около 35ст, но няма да им се сърдим сега

                            Коментар


                            • Като добавим постоянно увеличаващото се количество ел енергия, търгувано на БНЕБ, водещо до повече такси за нея, повече печалба за БФБ и "снесени" редовни дивиденти,
                              За една "златна кокочица", може да говорим тук

                              Без препоръки, разбира се!

                              Коментар


                              • Супер започва месеца, на хаирлия да е

                                Коментар

                                Working...
                                X