IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

    Пазарът го няма никакъв. До момента съм видял 3 наистина силни отчети, ама реакция ... при БФБ - никаква, при ИХЛБЛ - никаква, при Свил - опит за реакция, ама пак почти нищо.
    И това са дружества, които дават наистина силни резултати и следващите очаквам да са не по-малко силни. Ама на, няма кой отчети да отвори даже.
    всеки чака в ниското

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

      Пазарът го няма никакъв. До момента съм видял 3 наистина силни отчети, ама реакция ... при БФБ - никаква, при ИХЛБЛ - никаква, при Свил - опит за реакция, ама пак почти нищо.
      И това са дружества, които дават наистина силни резултати и следващите очаквам да са не по-малко силни. Ама на, няма кой отчети да отвори даже.

      Не мога да спра да се удивлявам на участниците на БФБ, които смятат, че отчетите имат връзка с цените.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

        Пазарът го няма никакъв. До момента съм видял 3 наистина силни отчети, ама реакция ... при БФБ - никаква, при ИХЛБЛ - никаква, при Свил - опит за реакция, ама пак почти нищо.
        И това са дружества, които дават наистина силни резултати и следващите очаквам да са не по-малко силни. Ама на, няма кой отчети да отвори даже.
        Тук се търгуват едни пакети...….

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Ти не си публика. Пък съм и забелязал, че когато и двамата сме на един клон е добър знак.
          Пазарът го няма никакъв. До момента съм видял 3 наистина силни отчети, ама реакция ... при БФБ - никаква, при ИХЛБЛ - никаква, при Свил - опит за реакция, ама пак почти нищо.
          И това са дружества, които дават наистина силни резултати и следващите очаквам да са не по-малко силни. Ама на, няма кой отчети да отвори даже.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

            Не е само теб, dddd
            Ти не си публика. Пък съм и забелязал, че когато и двамата сме на един клон е добър знак.

            Коментар


            • Така си е - не си сам на клона

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Имам странното усещане, че за сега само мен ме интересува тази компани.
                Не е само теб, dddd

                Коментар


                • Някакви коментари за отчета? Имам странното усещане, че за сега само мен ме интересува тази компания. Сякаш това не е чак толкова лошо защото публиката все още няма акции тук.

                  Коментар


                  • Някакви коментари за отчета. За първи път виждаме консолидация на енергийната борса. Предвид развитието на пазара в рамките на деня и бъдещите продажби на електричеството произврдено от ВЕИ на борсата сякаш най-доброто тепърва предстопредстои.

                    Коментар


                    • Панда, недей да ползваш този от 2016 г. Той е безкрайно остарял. Опитай се да сметнеш очаквания за 2018 г.

                      Коментар


                      • Сега сравнете този боклук с някой нормален борсов оператор като Bolsas y Mercados Españoles:

                        http://www.bolsamadrid.es/esp/aspx/E...N=ES0115056139

                        2.35 милиарда капитализация, 6.49% дивидентна доходност
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Изчакай да видиш и енергийната борса в отчета. Вероятно ще си смениш мнението.
                          "Публикуваният годишен отчет на дружеството за 2016 г. показва оперативна печалба от 801 хил. лв. и нетна печалба от 745 хил. лв."

                          не съм впечатлен
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                            мен пък ме спира фактът, че се търгува на ниво от 17 пъти P/S. Дори всичките приходи да ставаха чиста печалба, пак си е супер скъпо
                            Изчакай да видиш и енергийната борса в отчета. Вероятно ще си смениш мнението.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                              Добре е. Това което ме спира да вляза тук, е държавното участие. Поздравления за мениджмънта в последните години да се опитва да прави нещо, но като цяло бягам от държавни компании....
                              мен пък ме спира фактът, че се търгува на ниво от 17 пъти P/S. Дори всичките приходи да ставаха чиста печалба, пак си е супер скъпо
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение
                                http://www.bse-sofia.bg/?page=Financ...22&language=bg

                                Какво ще кажете за това... печалбата е повече от х3, което са доста добри данни за мен лично, може би е нормално с оглед на ръста на оборота и броя сделки. Любопитен съм и за ефекта от енергийната борса, който ще видим съвсем скоро.
                                Добре е. Това което ме спира да вляза тук, е държавното участие. Поздравления за мениджмънта в последните години да се опитва да прави нещо, но като цяло бягам от държавни компании....

                                Коментар

                                Working...
                                X