IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Соларпро холдинг АД (0S8)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво мислите, дали след случващото се в Япония, зелената енергия ще стане по-популярна по света и у нас

    Коментар


    • Някой в бързината май хич не е погледнал като е Copy/Paste че датичките на отчета си стоят за Q3.Това показва явно че никои не си е поиграл да го погледне и провери ....ама защо пък да го проверяват бе ...няма смисъл ...то с тез 711 хилки назад няма сми

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
        Някой е много нетърпелив и лаком !
        Ma днеска някой яко се полакомя ... що така бе ....дали това е справедлива цена ....ей го на 25 стинки беше ...днеска почти 60 без малко ко стана тука та не вечерахме ..докато се усетим и алеее ...леее

        Коментар


        • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
          ...щото виждам перспектива в таз артия ...... ..
          Да не си от учениците на Каро? Той обичаше да отделя "артията" от компанията и мечтаеше за деня, в който връзката между тях ще изчезне завинаги.

          Коментар


          • Някой е много нетърпелив и лаком !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
              Аз пък имах до днес, и шитнах с нелош (като%) профит. Неизвестните са прекалено много, за инвестирам по-дългосрочно...
              E може и от тебе да сме ги взели Сега "горещата" топка е при нас

              Коментар


              • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                Нямах акции до днес ......както ти намекваш ...но днеска чопнах едни 500 бройки ...за експеримент да видим какво ще стане
                Аз пък имах до днес, и шитнах с нелош (като%) профит. Неизвестните са прекалено много, за инвестирам по-дългосрочно...

                Коментар


                • Нямах акции до днес ......както ти намекваш ...но днеска чопнах едни 500 бройки ...за експеримент да видим какво ще стане

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                    Браво Жеката ...6 ца имаш по статистика явно !
                    Но едно ВАЖНО показателче не постна ?!
                    Среднодневен оборот - 6100 лв ! На мене това ми харесва .....ликвидност засега има ..тебе като не те кефи ....не купувай бе ....аз лично ще си купя дори и на 50 стинки ...щото виждам перспектива в таз артия ......

                    Не е препоръка, всеки си има тиква на раменете ..да си решава ..
                    Имам я, нищо че статистика никога не съм барал. А твоята явно е по пропаганда, но не партийна. Дразнещо е колко смешно се надуват едни фанфари. Ега и на 150 да купуваш.
                    Не е препоръка!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      Боли ме щепсела къде бил оборота на Х емитент.
                      Тоя който трубадурстваш ти е с

                      брой емитирани акции 46 763 461.
                      период: от 16.09.2010 до 23.09.2010,
                      Общо сделки 33. Общо изтъргувани акции 16 120, на средна цена 0.335. Обща сума на сключените сделки 5 405.45.

                      Т.е. за една седмица са минали 0,000344 % от капитала. И то за КРУПНАТА сума от 5 405.45 лв. След като е 35 стинки акцията барем обема да беше на ниво.

                      Та стига с лалането ей така от воле, колко да не заспим.
                      Браво Жеката ...6 ца имаш по статистика явно !
                      Но едно ВАЖНО показателче не постна ?!
                      Среднодневен оборот - 6100 лв ! На мене това ми харесва .....ликвидност засега има ..тебе като не те кефи ....не купувай бе ....аз лично ще си купя дори и на 50 стинки ...щото виждам перспектива в таз артия ......

                      Не е препоръка, всеки си има тиква на раменете ..да си решава ..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                        За сравнение виж оборота от 23 лева днес при КАО ....Пък справка винаги можеш да видиш ...+ това са важни бройките които минаха ..оборота ..нема как да е голям при 35 стинки за акция !
                        Боли ме щепсела къде бил оборота на Х емитент.
                        Тоя който трубадурстваш ти е с

                        брой емитирани акции 46 763 461.
                        период: от 16.09.2010 до 23.09.2010,
                        Общо сделки 33. Общо изтъргувани акции 16 120, на средна цена 0.335. Обща сума на сключените сделки 5 405.45.

                        Т.е. за една седмица са минали 0,000344 % от капитала. И то за КРУПНАТА сума от 5 405.45 лв. След като е 35 стинки акцията барем обема да беше на ниво.

                        Та стига с лалането ей така от воле, колко да не заспим.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                          Прощавай, друже, но какъв е оборота, не за днес, не за онзи ден, ами ако искаш за седмица?
                          За сравнение виж оборота от 23 лева днес при КАО ....Пък справка винаги можеш да видиш ...+ това са важни бройките които минаха ..оборота ..нема как да е голям при 35 стинки за акция !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                            Абе ного дръпна тоз солар ...кво става ? Някой доста се интересува тука .....ей го на днес почти до 0,4 някой го изкупи
                            Прощавай, друже, но какъв е оборота, не за днес, не за онзи ден, ами ако искаш за седмица?

                            Коментар


                            • Абе ного дръпна тоз солар ...кво става ? Някой доста се интересува тука .....ей го на днес почти до 0,4 някой го изкупи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                                ...Това е лично моя инициятива. За да останат хора във България.
                                с твоята инициЯтива за монсанто, не само хора, но и киборги ще останат !!!
                                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                                Коментар

                                Working...
                                X