IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • всички продадоха на 1900 и купиха на 260

    Коментар


    • Може би една тема "Защо продадох?", в която продалите да си изложат причините, би била популярна и полезна.

      Коментар


      • Re: Песимизъм на БФБ !

        Първоначално изпратено от be_google
        Първоначално изпратено от supertrader
        Нова тема за да има ред и да имат място песимистите къде да си изказват опасенията и очакванията подтикващи ги към разпродажби на акции които вече не притежат. т.е. са продали !
        сектата на св. нагъзаки е накацала всичките свестни теми!

        и като всички сектанти и нашите са абсолютни търтеи и тиквеници -

        мързи ги и тема да си отворят - трябва да те черпят... ама са и стиснати!!!

        обърнали са си във валута мижавите парици, по-скоро скатани от данъчните, отколкото честно заработени и плюят борда по цял ден ....

        ей сектанти не сме 97-ма... бъркате годината и хората!
        точно комунист да говори за секти, търтеи и тиквеници :-)

        ама както и да е (нали мишок ;-)). поздрави :-):-):-)!!!

        Коментар


        • Re: Песимизъм на БФБ !

          Първоначално изпратено от supertrader
          Нова тема за да има ред и да имат място песимистите къде да си изказват опасенията и очакванията подтикващи ги към разпродажби на акции които вече не притежат. т.е. са продали !
          сектата на св. нагъзаки е накацала всичките свестни теми!

          и като всички сектанти и нашите са абсолютни търтеи и тиквеници -

          мързи ги и тема да си отворят - трябва да те черпят... ама са и стиснати!!!

          обърнали са си във валута мижавите парици, по-скоро скатани от данъчните, отколкото честно заработени и плюят борда по цял ден ....

          ей сектанти не сме 97-ма... бъркате годината и хората!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от маркиз дьо Карабас
            Първоначално изпратено от polki
            не очаквай апокалиптиците да припяват тук

            единственото им удоволствие е да дразнят оптимистите и изпадат в екстаз като ги псуват
            По-скоро те не биха писали дълго тук, защото няма кой да им опонира.
            А да си пишат все едно и също, без да водят диалог с някой, - не върви нещо.
            хохохо, намери черква, в която да се прикръстиш :-)
            аз лично съм търсил десетки пъти диалог по смислени теми, открито съм призовавал да дискутираме по отчетите - няма братче. глас в пустиня. "оптимистите" зная само да ви напсуват, че да им поолекне и да забравят поне за малко болката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram
              Пичове не усещате ли,че тук сме повече оптимистите

              очевидно заглавието на темата пъди черногледците като чадър дъжд

              най- много да се пренесем ние тук, а да ги оставим да вилнеят на воля в темата за оптимизма
              +1

              Пък те ще пишат в Оптимизма ))

              Коментар


              • Re: Зарзаватчийски глас

                Първоначално изпратено от supertrader
                Хайде по смело !
                яж му доларовата глава, хахах

                Коментар


                • Пичове не усещате ли,че тук сме повече оптимистите

                  очевидно заглавието на темата пъди черногледците като чадър дъжд

                  най- много да се пренесем ние тук, а да ги оставим да вилнеят на воля в темата за оптимизма
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki
                    не очаквай апокалиптиците да припяват тук

                    единственото им удоволствие е да дразнят оптимистите и изпадат в екстаз като ги псуват
                    По-скоро те не биха писали дълго тук, защото няма кой да им опонира.
                    А да си пишат все едно и също, без да водят диалог с някой, - не върви нещо.

                    Коментар


                    • Честно да ви кажа щогато някои вземе да ми помага безкористно да изкарвам пари, винаги имам едно на ум и с едната ръка винаги си пазя задника, да не ме......
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • не очаквай апокалиптиците да припяват тук

                        единственото им удоволствие е да дразнят оптимистите и изпадат в екстаз като ги псуват
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Няма как. Те всъщност са оптимисти , но реалисти . Просто искат да помогнат - съвсем добронамерено и безплатно . Плюс това лисицата вмъкнала се в кокошарника не върви да се легитимира като лисица . Тя азва:аз съм кокошка , заедно ядем зърно , заедно носим яйца...и т.н.- вервайте ми.

                          Коментар


                          • Няма да е толкова интересно- ха-ха

                            Коментар


                            • Зарзаватчийски глас

                              Хайде по смело !
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Мисля да се разпиша тука.

                                Коментар

                                Working...
                                X