IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Митака позна че ще минем 10млн!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
      В прессъобщението е пропуснато, трябваше сам да го смятам, но нали това ми е работата

      Софарма Трейдинг с 35% спад на печалбата до 1,04 млн. лв. за октомври
      http://www.investor.bg/novini-i-anal...tomvri,162148/
      ами айде да пада тази цена, какво чака????
      след такъв спад не е ли нормално??????

      по спомен пиша - миналата година по това време имаше голяма продажба на оборудване в този месец и затова печалбата беше такава - за една софийска болница, където Бойко Борисов откриваше и режеше рентата
      всички имаме нещо в главите сами да преценяваме резултатите
      успех

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        „Софарма Трейдинг” АД реализира през месец октомври 2013 г. продажби на стока в размер на 46.8 млн. лева, достигайки 5 % ръст на продажбите за текущия месец, спрямо същия период на 2012 г. Печалбата преди данъци на компанията за десетия месец на 2013 г.е в размер на 1 043 хил. лв.

        Компанията реализира през 2013 г. продажби от 415.5 млн лева и печалба преди данъци в размер на 9 226 хил лева. Реализираният нетен финансов резултат преди данъци представлява ръст от 28 % спрямо реализираната печалба за същия период на предходната година.

        Пазарният дял в стойност на „Софарма Трейдинг” АД за фармацевтичния пазар по данни на IMS за 2012 г. е 21.8 %. През месец септември 2013 г. компанията отново заема лидерска позиция с 21.18 % пазарен дял.
        В съобщението е пропуснат спада на печалбата през октомври, трябваше сам да го смятам, но нали това ми е работата, оставили са ми място и аз да отчета дейност

        Софарма Трейдинг с 35% спад на печалбата до 1,04 млн. лв. за октомври
        http://www.investor.bg/novini-i-anal...tomvri,162148/
        Last edited by mpy_yordanov; 26.11.2013, 09:20.

        Коментар


        • „Софарма Трейдинг” АД реализира през месец октомври 2013 г. продажби на стока в размер на 46.8 млн. лева, достигайки 5 % ръст на продажбите за текущия месец, спрямо същия период на 2012 г. Печалбата преди данъци на компанията за десетия месец на 2013 г.е в размер на 1 043 хил. лв.

          Компанията реализира през 2013 г. продажби от 415.5 млн лева и печалба преди данъци в размер на 9 226 хил лева. Реализираният нетен финансов резултат преди данъци представлява ръст от 28 % спрямо реализираната печалба за същия период на предходната година.

          Пазарният дял в стойност на „Софарма Трейдинг” АД за фармацевтичния пазар по данни на IMS за 2012 г. е 21.8 %. През месец септември 2013 г. компанията отново заема лидерска позиция с 21.18 % пазарен дял.

          Коментар


          • http://www.capital.bg/biznes/kompani..._si_razlichen/

            Коментар


            • ех сега как би ми дошла малко помощ от едно бусче на СФТРД!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                +1

                Коментар


                • http://profit.bg/news/Ognyan-Donev:-...id-115630.html

                  Коментар


                  • Тук изстрелвация гледам е станала!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      Стана и нещо на акцията днес ! Болна ли е???
                      Тук защо за голям пакет поскъпна незнам????!!!!!!!
                      интересно да, обикновено пакетите минават по ниско с отстъпка!
                      Компанията си е супер и тя и мама СФАРМ се развиват добре! Хубав материал за чичо Оги в един друг сайт

                      Коментар


                      • Стана и нещо на акцията днес ! Болна ли е???
                        Тук защо за голям пакет поскъпна незнам????!!!!!!!

                        Коментар


                        • .............................................3



                          Яхо-о-о-о-о-о-о-о-о.



                          Last edited by X_Y; 21.11.2013, 12:55.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • E, понарастна ми портфейлчето отчасти: скоро ще изнамерим темата на Тони и пак ще си мерим колелцата. Нямам разбира се 0.5 КБ в акции, но смятам догодина - още по-сосно дивидентно доходност.

                            Прецаканичко - то сухо не остана - аз си пазех за облизвации: поръчах си - с последните кинти - за опит - малко Химимпортовици и малко Енемонки - колкото за адет.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Ъхъ, ама цък - както би казал Триносков.

                              Нека не забравяме, че парите, дето зехме, когато продадохме на 2.2, отидоха за Атерки, а от тях спечелихме доста повече от 45 стинки (то само дивидентът беше повече), а парите, с които купихме на 2.65 сме ги взели от други работи, от които също сосно спечелили.

                              Неотрицателен резултат, споко.
                              Импе, шапка ти свалям, за това че на гърба си не падаш !!!!
                              Вече съм сигурен, че с това разцъкване от пролетта, когато ти се видя портфейла, до сега си минал 500 хил в акции. Това няма как да не е станало и вече минаваш за мастит дивидентаджия !!!!
                              и да се опитваш да се направиш на по-беден - НЯМА ДА ГО ВЯРВАМ.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Ъхъ, ама цък - както би казал Триносков.

                                Нека не забравяме, че парите, дето зехме, когато продадохме на 2.2, отидоха за Атерки, а от тях спечелихме доста повече от 45 стинки (то само дивидентът беше повече), а парите, с които купихме на 2.65 сме ги взели от други работи, от които също сосно спечелили.

                                Неотрицателен резултат, споко.
                                Ееее, Импе, пак им разкова илюзиите, ама ти голям спекулант си станал ))) Браво от мен! Кажи сега, коя позиция ти е легнала на сърцето (от коя артия би искал да си земеш със свободния кеш от профита)
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X