IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Хахаха, същия пост щях да пусна и аз сега!
    Тони, явно ни липсва опит на БФБ и не сме виждали подобни ръстове, съответно гледаме като телета . Аз махнах 30% от тук, но другите не ги давам и на 400, че не се знае до къде ще я докарат......
    Щото вий - по-новички - затуй.

    Ний какви работи сме виждали на БФБ... акции на губещи череповски компании да се вървят по 3-4 Б...

    Фортиссов - купи си Жабоци или: жабешки облизвации.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      какво ще купуваш сега?
      Надявах се да си ги върна отдолу, но явно няма да е скоро. Хубаво, че прежалих само 30% от акцийките си.
      Last edited by 15%; 14.02.2014, 21:49.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Хахаха, същия пост щях да пусна и аз сега!
        Тони, явно ни липсва опит на БФБ и не сме виждали подобни ръстове, съответно гледаме като телета . Аз махнах 30% от тук, но другите не ги давам и на 400, че не се знае до къде ще я докарат......
        какво ще купуваш сега?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Хахаха, същия пост щях да пусна и аз сега!
          Тони, явно ни липсва опит на БФБ и не сме виждали подобни ръстове, съответно гледаме като телета . Аз махнах 30% от тук, но другите не ги давам и на 400, че не се знае до къде ще я докарат......
          ааааа за сега не продавам аз на оса искам и тази година да ходя!!! Искам да се видя с Форти, Импето, чичо Оги, бате Митко, Кимру, бачо Евгений
          Last edited by tony1975; 14.02.2014, 20:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


            4 лева - абе вие луди ли сте бе, къде закарахте акцията на форума, как да реинвестирам сега!!!!
            Хахаха, същия пост щях да пусна и аз сега!
            Тони, явно ни липсва опит на БФБ и не сме виждали подобни ръстове, съответно гледаме като телета . Аз махнах 30% от тук, но другите не ги давам и на 400, че не се знае до къде ще я докарат......
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


              4 лева - абе вие луди ли сте бе, къде закарахте акцията на форума, как да реинвестирам сега!!!!
              и аз това се чудя

              Коментар




              • 4 лева - абе вие луди ли сте бе, къде закарахте акцията на форума, как да реинвестирам сега!!!!

                Коментар


                • Не бързай , тя и ПИБ се търгуваше под Трейда с 0,20/0,35лв. разлика , а за ХИМ и компания, тепърва ще сравняваш
                  А Свилозата ми беше на 0,80 средна

                  Коментар


                  • на 1,42-1,5-1,6 търсенето тук беше какво, а сега какво стана???
                    много се радвам, че акцията се оцени, но чак сега, че досега големите разбирачи спаха и не виждаха

                    Коментар


                    • http://www.youtube.com/watch?v=JiPkDbjbN8w

                      това как е?

                      Коментар


                      • Аз си предпочитам акциите за "доене" за да се избегне елемента на хазарт. Почти еднакво щастлив съм при цена 2лв и 3.5лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Няма нещо което да се е качило и после да не паднало. Както и обратното.
                          Винаги е така. Въпрос на време.



                          Така е. Стойностна е. Но повече от отразена е премията в цената.
                          И Кола е стойностна, ма да не съм луд да я купя на нейната цена.

                          Влюбването в хартии е по опасно и от тютюнопушенето. Не се препоръчва. Умната.
                          Прав си по принцип благодаря, но надявам се е рано за падане

                          Коментар


                          • Темата защо така се оживи?
                            Да не се е повишила цената на акциите?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                              а ако е по-високо
                              Няма нещо което да се е качило и после да не паднало. Както и обратното.
                              Винаги е така. Въпрос на време.

                              Тази акция е за дългосрочни инвеститори, не е за продаване, тук има истинска стойност и потенциал.
                              Така е. Стойностна е. Но повече от отразена е премията в цената.
                              И Кола е стойностна, ма да не съм луд да я купя на нейната цена.

                              Влюбването в хартии е по опасно и от тютюнопушенето. Не се препоръчва. Умната.

                              Коментар


                              • Имах малко тук, но цената достигна нива при които дивидента като % падна и затова продадох. Все пак печалбата която реализирах ми е достатъчна. Нека има и за другите Реинвестирах на друго място.
                                Желая успех на всички акционери тук!

                                Коментар

                                Working...
                                X