IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    В моят портфейл: вече луда битка за пръвото място по тежест - между Трейдингът, Атерата и Жабокът.
    при мен атерката е първа следвана по-петите от Трейдинга,ГАЗ и Топливо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Деси Разгледай мнение

      Коя акция е Жабокът?
      София Комерс - Заложни къщи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        В моят портфейл: вече луда битка за пръвото място по тежест - между Трейдингът, Атерата и Жабокът.

        Коя акция е Жабокът?
        Горенаписаното не е препоръка за търговия с акции. :-)

        Коментар


        • В моят портфейл: вече луда битка за пръвото място по тежест - между Трейдингът, Атерата и Жабокът.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
            да бе 3.90 промоция, по-скоро цената според будалата
            ма мене гроздето ми е кисело, помня май месец имах 100% кеш от еларг, тука беше
            2.20 преди дивидента ех ма за 3 години 2 дабъла щяха да ми дойдат много дали някога ще видя пак такива проценти иначе съм доволен
            хванах от последното набалончване при кулите ма на тия цени докато не продадеш
            нищо не се знае вече, пътят надолу е открит
            пътят за надолу всъщност може да се окаже пътят за нагоре-я се огледай пак

            Коментар


            • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
              гледам тук продавача приключи с промоциите и ако не се появи друг...ще стане интересно...бих казал дори приятно интересно
              Не е Препоръка за ПП на ЦК!!!
              да бе 3.90 промоция, по-скоро цената според будалата
              ма мене гроздето ми е кисело, помня май месец имах 100% кеш от еларг, тука беше
              2.20 преди дивидента ех ма за 3 години 2 дабъла щяха да ми дойдат много дали някога ще видя пак такива проценти иначе съм доволен
              хванах от последното набалончване при кулите ма на тия цени докато не продадеш
              нищо не се знае вече, пътят надолу е открит

              Коментар


              • гледам тук продавача приключи с промоциите и ако не се появи друг...ще стане интересно...бих казал дори приятно интересно
                Не е Препоръка за ПП на ЦК!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                  погледнато реално тази акция не я следя-гледам Форти ,има най-много тук,а той е личност с ясно изразена обективна преценка в инвестирането и риска....та си взех някоя друга бройка да си имам и от тях(има усет хиената...има)
                  П.С. и ти си велик ама не си го осъзнал още

                  да поясня и да не си приписвам неща, които не са моя заслуга
                  просто имам доверие на мениджмънта и на г-н Донев
                  и нещата се получават

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Велик си Ракуле
                    погледнато реално тази акция не я следя-гледам Форти ,има най-много тук,а той е личност с ясно изразена обективна преценка в инвестирането и риска....та си взех някоя друга бройка да си имам и от тях(има усет хиената...има)
                    П.С. и ти си велик ама не си го осъзнал още

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                      ...за съжаление не съм обърнал внимание кога ще е то(нито пък имам някакво инфо за дивидента...ако ме осветлиш по въпроса ще съм ти благодарен )...тази покупка си беше мигновено решение-видях че някой полива бидовете опитвайки се да излезе и реших да се възползвам от по-добрата цена...та така-ето ме и мен тук с някоя друга хартия
                      Велик си Ракуле

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        значи ще се видим на ОС?
                        ...за съжаление не съм обърнал внимание кога ще е то(нито пък имам някакво инфо за дивидента...ако ме осветлиш по въпроса ще съм ти благодарен )...тази покупка си беше мигновено решение-видях че някой полива бидовете опитвайки се да излезе и реших да се възползвам от по-добрата цена...та така-ето ме и мен тук с някоя друга хартия

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                          някой тук търгува с големи обеми,аз си купих малко,а продавач ми беше FIB
                          значи ще се видим на ОС?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ако човекът има 18Б свободни, вече няма де да ги налее почти, та да има 10-тина процента дивидентче - само Жабоците и Атерите останаха....


                            AGNC,AI,ARP,BKCC,BPT,BWP,CFP,CH,CHKR,CYOU,CYS,DCIX ,DX,EARN,ECT,EDD,
                            EFC,FSC,FULL,GOF,IGD,INTX,IVR,JMI,KCAP,LRE,MCC,MCG C,MNDO,MTGE,MVO,
                            NDRO,NLY,NPD,NRZ,NTI,PER,PSEC,RNO,ROYT,SDR,SDT,SRV ,TICC,TWGP,TWO,UAN,VOC,WHX,WHZ

                            Коментар


                            • На четвъртак - вече е ного - стига сте надували.

                              Някои мои приятели се нахъсаха да инвестират, докато се наканят обаче, туканка цената изхвърча с лев и нещо....

                              Ако човекът има 18Б свободни, вече няма де да ги налее почти, та да има 10-тина процента дивидентче - само Жабоците и Атерите останаха....
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • някой тук търгува с големи обеми,аз си купих малко,а продавач ми беше FIB

                                Коментар

                                Working...
                                X