IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
    Преди почти година и половина ми беше дебюта и тук на 1.88, като се сетя колко скептично тогава ме изгледаха някои брокери... Имало по-перспективни акции и т.н.
    Добре, че не се поколебах тогава. Дали е възможно обаче изпреварване на майката?
    еех и мене 2010 ми се чудеха на интереса към бфб пък се оказа, чисто случайно, че съм хванал дъното какви години бяха сега всичко се набалончи чини ми се ако 2006-2007 е било като последните месеци сега не съм изпуснал много... във всеки момент всичко може да се изсипе, пък всеки смята хартиени печалби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
      Преди почти година и половина ми беше дебюта и тук на 1.88, като се сетя колко скептично тогава ме изгледаха някои брокери... Имало по-перспективни акции и т.н.
      Добре, че не се поколебах тогава. Дали е възможно обаче изпреварване на майката?
      ако може що пък не...дори и да

      Коментар


      • Преди почти година и половина ми беше дебюта и тук на 1.88, като се сетя колко скептично тогава ме изгледаха някои брокери... Имало по-перспективни акции и т.н.
        Добре, че не се поколебах тогава. Дали е възможно обаче изпреварване на майката?

        Коментар


        • тук преди 10-12 няма смисъл да се коментира за продажба...е мое мнение,което не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            тук цената нещо, а още не пече силно Слънцето .....................
            да бе къде отиде - ще задмине мама! стига толкова - ходи ми се на оса, а вие ме карате да продавам

            Коментар


            • тук цената нещо, а още не пече силно Слънцето .....................

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Да беше си взел на два кинта, драги...
                Аз се напечелих тогава от БТХ.Сега леко диверсифицирам.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Курсът промени съотношенията в портфейлът ми - поздрав за новият негов лидер:

                  ТРЕЙДИНГЪТ.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Аз поразкеших БТХ и реших да ви погостувам известно време.
                    Да беше си взел на два кинта, драги...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Дали ще ходя ли?Може ако се измъкна от работа.
                      Трябва!
                      Аз в него ден хвърлям всичко и газ......................

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        Добре дошъл от мен !!!! Успехи и на тази позиция ти пожелавам!!!!
                        ОС през юни???
                        Дали ще ходя ли?Може ако се измъкна от работа.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Аз поразкеших БТХ и реших да ви погостувам известно време.
                          Добре дошъл от мен !!!! Успехи и на тази позиция ти пожелавам!!!!
                          ОС през юни???

                          Коментар


                          • Аз поразкеших БТХ и реших да ви погостувам известно време.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                              Нищо чудно утре пак да е на 3.90, въпреки добрите резултати

                              НЯМАМ
                              а може и не
                              като погледнем за сравнение-от една страна кризата в средата на февруари миналата година,която беше доста по-сериозна от сегашната реално не се отрази на цената на акцията,а от друга излезнаха отлични резултати...
                              накъде ли ще върви цената
                              ИМАМ
                              Не е Препоръка!!!
                              Last edited by orakula; 03.03.2014, 18:18.

                              Коментар


                              • Корекции май обхващат световните борси, на БФБ не знам как ще е нали все сме наопаки

                                Коментар

                                Working...
                                X