IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 25-30 би било отлично, отлично, даже много добре
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
      И аз за 25 ст си мисля. Чудя се дали не е по-добре да не разпределят дивидент, а да се използва за погасяване на задълженията тазгодишния.
      задълженията погледнато спрямо приходи от продажби, задължения и вземания не са много
      като абсолютна сума само - така изглеждат повече, но без да се съпоставят с бизнеса
      според мен е нормално балансиран бизнесът

      Коментар


      • И аз за 25 ст си мисля. Чудя се дали не е по-добре да не разпределят дивидент, а да се използва за погасяване на задълженията тазгодишния.

        Коментар


        • Другата добра група вече обяви дивидентите за раздаване,
          тук прогноза за дивидент? 25ст?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
            е разбира се че ще те уважим и теб сега с почерпката...
            иначе акцията е стабилна,това се вижда и от първия ред...ако се случи да падне под 4-те леФчета продавам Атерите и влизам на MAX тук!!!
            забелязвам, че повечето ти позиции са добри от моя гледна точка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Защо забравяте, че по тази позиция аз черпя??????
              Относно цената - боба ми нищо не показва, само пак да купа казва ....
              е разбира се че ще те уважим и теб сега с почерпката...
              иначе акцията е стабилна,това се вижда и от първия ред...ако се случи да падне под 4-те леФчета продавам Атерите и влизам на MAX тук!!!
              Last edited by orakula; 20.03.2014, 00:17.

              Коментар


              • Аз мисля, че акцията в момента е постигнала едни оптимални ценови нива и е в рамките на своята справедлива стойност. Сега да видим пазара оттук нататък къде ще отведе цената.

                Коментар


                • Защо забравяте, че по тази позиция аз черпя??????
                  Относно цената - боба ми нищо не показва, само пак да купа казва ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                    Бих почерпал и по-рано и не дамо кафе, ако стане 6 тази година
                    може да се наложи да черпиш...но да знаеш че няма да минеш леко(само с кафе имам впредвид)

                    Коментар


                    • Форти има усет и много добра преценка за възходящите и низходящи движенията на пазара-бих се радвал да разбера неговото виждане по въпроса...няма да се учудя да даде точна прогноза по позицията,за цената и движението на акцията към края на годината,която в последствие да се окаже абсолютно правилна
                      естествено не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                        Разбира се, че е субективно. Мнението е лично мое, то едва ли има обективно.

                        Иначе няма проблем. Пожелавам ви да стане 12-13 лв.

                        Ще черпите по едно кафе.
                        Бих почерпал и по-рано и не дамо кафе, ако стане 6 тази година

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                          прекалено "скъпа" е доста субективно казано като мнение...ами като стане 12-13 лева след известно време пак ли ще е прекалено скъпа...или имаш предвид тайминга
                          Разбира се, че е субективно. Мнението е лично мое, то едва ли има обективно.

                          Иначе няма проблем. Пожелавам ви да стане 12-13 лв.

                          Ще черпите по едно кафе.
                          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                            Прекалено ми е скъпа вече.
                            прекалено "скъпа" е доста субективно казано като мнение...ами като стане 12-13 лева след известно време пак ли ще е прекалено скъпа...или имаш предвид тайминга

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                              Прекалено ми е скъпа вече. Не ме кефи да купувам нещо, което е порастнало вече със 165%.
                              Порастнало ама все още убедително си расте

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                аз повечко разчитам на дивидента и затова би било добре кацията да е по-евтина
                                Дивидентът вече няма да е повече от 5-7 процента от стойността на акцията.
                                Така че ...

                                Коментар

                                Working...
                                X