IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Ами честно да си призная бях решил тук да продам мойте скромни дялове, ако стигнат 4лв, защото имам и баш Софарма и имоти - та много съм в групата, а и цената ми е 1,8лв.
    Ама не ми се продава! Как да се разделя с този мениджърски екип и с приятелите акционери? Как да продадеш компания когато тепърва я преоткриват ПФ и с такава дивидентска доходност? Ясно ми е че и ХЕС и М+С и СФТРД са на доста високи(невиждани от мен) нива, ама....

    как продавате м@мка му - не ми се разделя с тежи бижута!

    повечето от продалите тук въобще нямаха грам акции в трейдинга

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      Преди малко пак хвърлих боба - нали е петък.
      Докато чакаме да дойде пицата, и след като нагледах зърнените пазари.
      Еми пак същото показва този боб, взех да си мисля, че плочата му се е надраскала вече - все едно и също ми пее от няколко години.

      "Софарма трейдинг ще продължи да изпреварва другите комапнии на борсата по ръст на цените" !!!!!!

      Не че много искам да е така, обаче този боб .............. , ще го изхвърля, нещо не е точен вече !!!!!
      ама все пак си го запишете това де.......
      Ами честно да си призная бях решил тук да продам мойте скромни дялове, ако стигнат 4лв, защото имам и баш Софарма и имоти - та много съм в групата, а и цената ми е 1,8лв.
      Ама не ми се продава! Как да се разделя с този мениджърски екип и с приятелите акционери? Как да продадеш компания когато тепърва я преоткриват ПФ и с такава дивидентска доходност? Ясно ми е че и ХЕС и М+С и СФТРД са на доста високи(невиждани от мен) нива, ама....

      как продавате м@мка му - не ми се разделя с тежи бижута!
      Last edited by tony1975; 29.03.2014, 19:37.

      Коментар


      • Преди малко пак хвърлих боба - нали е петък.
        Докато чакаме да дойде пицата, и след като нагледах зърнените пазари.
        Еми пак същото показва този боб, взех да си мисля, че плочата му се е надраскала вече - все едно и също ми пее от няколко години.

        "Софарма трейдинг ще продължи да изпреварва другите комапнии на борсата по ръст на цените" !!!!!!

        Не че много искам да е така, обаче този боб .............. , ще го изхвърля, нещо не е точен вече !!!!!
        ама все пак си го запишете това де.......

        Коментар


        • Както чета какви неща ядете и пиете, после май ще правите оборот за лекарства
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Хубаво нещо е ръста -но ръст от 11%печалба и до 22%-реализирани продажби ---
            Е изпреварен от 100% капиталово - кефи ме но докога ?- първата 1/5 е свалих от борда

            Коментар


            • 47,4млн. лв. продажби на стоки реализира „Софарма Трейдинг” АД през месец февруари 2014 г., което представлява ръст от 22% спрямо достигнатите през февруари 2013 г. приходи от 39 млн. лв.

              Печалбата преди данъци на компанията през втория месец на тази година възлиза на 921 хил. лв., което от своя страна е ръст от 11% спрямо същия период на предходната година.

              „Софарма Трейдинг” АД продължава да се нарежда сред най-динамично развиващите се и успешно разрастващи бизнеса си български компании. В подкрепа на дългосрочното развитие на компанията е и инвестицията в нов регионален дистрибуционен център в гр. Варна, оборудван с автоматизирана складова система на австрийската компания KNAPP. Новата сграда на логистичната база вече отговаря на изискванията на международния стандарт за Добра дистрибуторска практика, които предстоят да бъдат въведени през 2017 г. От месец март 2014 г., клиентите на „Софарма Трейдинг” АД в областните градове Варна, Шумен, Разград, Силистра и Търговище, се обслужват още по-качествено и бързо благодарение на напълно автоматизираните процеси в новия складов център.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                май ще трябва да направим една среща във Варна през май, за да загреем за ОС в София през юни
                а така!
                на мен месец май ще ми е натоварен, но се надявам да излезе дата за оса - за да видим отпуск ли, болничен ли!?!?

                п.с. в петък съм в кулите!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Като за първа пролет, току що отразихме едно агнешко бутче с пролетен лапад на фурна в глинен гювеч с старо прекрасно мерло , и споменавахме и Тонитата да са живи и здрави ! - УБАВО Е ПУСТОТО МУ МЕРЛО - и СИРАта беше убава , по препоръка на АЛОНСО !!!

                  Наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Като за първа пролет, току що отразихме едно агнешко бутче с пролетен лапад на фурна в глинен гювеч с старо прекрасно мерло , и споменавахме и Тонитата да са живи и здрави ! - УБАВО Е ПУСТОТО МУ МЕРЛО - и СИРАта беше убава , по препоръка на АЛОНСО !!!
                    май ще трябва да направим една среща във Варна през май, за да загреем за ОС в София през юни

                    Коментар


                    • Като за първа пролет, току що отразихме едно агнешко бутче с пролетен лапад на фурна в глинен гювеч с старо прекрасно мерло , и споменавахме и Тонитата да са живи и здрави ! - УБАВО Е ПУСТОТО МУ МЕРЛО - и СИРАта беше убава , по препоръка на АЛОНСО !!!

                      Коментар


                      • Благодаря Макс!
                        Е Фортис ти си символичен домакин там - какво да те каня, ти си знаеш

                        Коментар


                        • Честит рожден ден, Тони!
                          Бъди здрав и успешен! Успех във всяко начинание!
                          Не е препоръка!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Благодаря - жив, здрав и тази година на кафе в кулите!
                            хайде НАЗДРАВЕ от Пловдив!
                            на кафе мен няма извикате????

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТОНИ !
                              знаеш че на Вас по младите много Ви се радвам , за избора , за куража, за порастването Ви ! Пораснали сте , защото вече сте се научили да печелите и да губите !
                              Пожелавам Ти ,след като смени адреса и работата си ,да минеш и в по горен клас на заплащането Ти ! Да са Ти живи и здрави Жените до Теб - /както ги наричаш/ и да Те радват ,а за инвестициите УСПЕХ и ПЕЧАЛБИ ти си ги избрал ,- но не се разсейвай на дълбоко по еSTFи разни - НАЗДРАВЕ !
                              Благодаря - жив, здрав и тази година на кафе в кулите!
                              хайде НАЗДРАВЕ от Пловдив!
                              Last edited by tony1975; 23.03.2014, 19:06.

                              Коментар


                              • ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТОНИ !
                                знаеш че на Вас по младите много Ви се радвам , за избора , за куража, за порастването Ви ! Пораснали сте , защото вече сте се научили да печелите и да губите !
                                Пожелавам Ти ,след като смени адреса и работата си ,да минеш и в по горен клас на заплащането Ти ! Да са Ти живи и здрави Жените до Теб - /както ги наричаш/ и да Те радват ,а за инвестициите УСПЕХ и ПЕЧАЛБИ ти си ги избрал ,- но не се разсейвай на дълбоко по еSTFи разни - НАЗДРАВЕ !

                                Коментар

                                Working...
                                X