IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Благодаря - жив, здрав и тази година на кафе в кулите!
    хайде НАЗДРАВЕ от Пловдив!
    на кафе мен няма извикате????

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТОНИ !
      знаеш че на Вас по младите много Ви се радвам , за избора , за куража, за порастването Ви ! Пораснали сте , защото вече сте се научили да печелите и да губите !
      Пожелавам Ти ,след като смени адреса и работата си ,да минеш и в по горен клас на заплащането Ти ! Да са Ти живи и здрави Жените до Теб - /както ги наричаш/ и да Те радват ,а за инвестициите УСПЕХ и ПЕЧАЛБИ ти си ги избрал ,- но не се разсейвай на дълбоко по еSTFи разни - НАЗДРАВЕ !
      Благодаря - жив, здрав и тази година на кафе в кулите!
      хайде НАЗДРАВЕ от Пловдив!
      Last edited by tony1975; 23.03.2014, 20:06.

      Коментар


      • ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТОНИ !
        знаеш че на Вас по младите много Ви се радвам , за избора , за куража, за порастването Ви ! Пораснали сте , защото вече сте се научили да печелите и да губите !
        Пожелавам Ти ,след като смени адреса и работата си ,да минеш и в по горен клас на заплащането Ти ! Да са Ти живи и здрави Жените до Теб - /както ги наричаш/ и да Те радват ,а за инвестициите УСПЕХ и ПЕЧАЛБИ ти си ги избрал ,- но не се разсейвай на дълбоко по еSTFи разни - НАЗДРАВЕ !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
          Честит рожден ден и от мен - желая ти само здраве и спокойна мисъл- другото .... сам ще си го купиш - НАЗДРВЕ
          Благодаря - жив и здрав!!!

          Коментар


          • Честит рожден ден и от мен - желая ти само здраве и спокойна мисъл- другото .... сам ще си го купиш - НАЗДРВЕ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
              Абе хора?!
              Вие кога спите и по колко!?!?
              Чичо Оги трябва да ви тури в оперативното ръководство
              Ще спим, като си идем от тоя свят!
              Чичо Оги знае че може да разчита на нас!

              Коментар


              • Абе хора?!
                Вие кога спите и по колко!?!?
                Чичо Оги трябва да ви тури в оперативното ръководство

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  Честит рожден ден Тони!!!!!!! Да си здрав, щастлив, обичан и много късмет ако някога се наложи!! Относно инвестициите - то се знае, че те ще вървят добре, защото правилно си ги подбрал!! Пиша поздравлението тук, в тази тема, защото тя е твоята !!!!! Слагай масата в офиса!!!

                  Благодаря - жив и здрав!!!
                  Тя си е нашата тема - да.

                  Коментар


                  • Честит рожден ден Тони!!!!!!! Да си здрав, щастлив, обичан и много късмет ако някога се наложи!! Относно инвестициите - то се знае, че те ще вървят добре, защото правилно си ги подбрал!! Пиша поздравлението тук, в тази тема, защото тя е твоята !!!!! Слагай масата в офиса!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                      по форума се говори за някакво спихване,някакви спадове...Форти ако си чул нещо..пиши...къде ли ще да е тази криза
                      като си купувал акции трябва да си готов на всичко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        забелязвам, че повечето ти позиции са добри от моя гледна точка
                        по форума се говори за някакво спихване,някакви спадове...Форти ако си чул нещо..пиши...къде ли ще да е тази криза
                        Last edited by orakula; 20.03.2014, 23:46.

                        Коментар


                        • 25-30 би било отлично, отлично, даже много добре
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                            И аз за 25 ст си мисля. Чудя се дали не е по-добре да не разпределят дивидент, а да се използва за погасяване на задълженията тазгодишния.
                            задълженията погледнато спрямо приходи от продажби, задължения и вземания не са много
                            като абсолютна сума само - така изглеждат повече, но без да се съпоставят с бизнеса
                            според мен е нормално балансиран бизнесът

                            Коментар


                            • И аз за 25 ст си мисля. Чудя се дали не е по-добре да не разпределят дивидент, а да се използва за погасяване на задълженията тазгодишния.

                              Коментар


                              • Другата добра група вече обяви дивидентите за раздаване,
                                тук прогноза за дивидент? 25ст?

                                Коментар

                                Working...
                                X